ProSadGuru.com

Zimowe kwiaty powojników

Film: Co jest potrzebne do obfitego kwitnienia powojników

Zima w tym roku, jak zwykle, na Kubań nie spieszy. I to nie jest nowy do nas: jesteśmy przyzwyczajeni do tego w grudniu pąki pęcznieją na drzewach, bulwiasta dotknął wzrostu, opóźnionego róży kwiat. Ale tej zimy złamał wszelkie rekordy! W przeddzień święta Nowego Roku (jeśli nie jest to absolutnie pewien - 28 grudnia) miał okazję zobaczyć powojniki kwitnące.

Clematis kwiat

Wideo: Clematis macranthon. Kwitnienie i posiada zawartość

On wyrósł jednak nie jest ze mną, jej coś Byłem cięcia powojników na sadzonki (fragment o tym pisać oddzielnie). I widziałem ten mały cud w następnej ulicy, podwórku cudzego. Z smutna rezygnacja poszedł do szkoły poranku (ja ich nie lubię - zgiełku, dezorganizacja, muzyka zawsze huczy tak poważnie, że martwi się o bezpieczeństwo bębenków usznych), nawet na boki nie są szczególnie patrząc. Liana dorastała z dala od ogrodzenia, ale nawet jego widzenie peryferyjne, od razu zobaczyłem coś niesamowitego. Na tle brązowego liści dosłownie świeci pod średnią zimowym słonecznika niebieskim miejscu. Nie mogłem przejść obojętnie przez ostatnie lato powitanie. Jak udało ci się przetrwać ten ciepłolubne piękno dopiero w grudniu, ponieważ w nocy byliśmy bardzo silne mrozy? Bud, oczywiście, czekali pod grubą baldachim z liści, a trochę ogrzewa słońce i posłuszeństwa na wezwanie natury, rozkwitł.

Widok z daleka

To prawda, przyjaciół, czasami wydobywa ciekawe zdjęcia) korzystają zimowy kwiat walczy, bo dla niego nieświadomie spróbować na rolę „paparazzi”)

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Clematis: odmiany dla każdego smakuClematis: odmiany dla każdego smaku
Clematis hybrydowyClematis hybrydowy
Trochę o klimatisahTrochę o klimatisah
Clematis integrifoliyaClematis integrifoliya
Rośnie spalanie ClematisRośnie spalanie Clematis
Clematis lanuginozaClematis lanuginoza
Clematis krupnolepestnyClematis krupnolepestny
Sadzenie, przycinanie powojników i pielęgnacja: 6 Podziękowania filmySadzenie, przycinanie powojników i pielęgnacja: 6 Podziękowania filmy
Clematis Westerplatte - pamiętny gatunekClematis Westerplatte - pamiętny gatunek
Clematis vititsellaClematis vititsella
» » » Zimowe kwiaty powojników
© 2022 ProSadGuru.com