ProSadGuru.com

75 Piwonie!

Wideo: Miodownik. Przepis. Sposób wytwarzania / Medovik. Przepis. Proces gotowania - I - TORTodel!

Krzak róży na jeden i wszyscy zginęli w ciągu jednego dnia!

75 leży pion

Wideo: R8641: Thunder

Nie, oni nie chorują) właśnie przeszedł dobrym prysznicem i kwiat łodygi nie mógł znieść surowość płatków, wiotkie włókna wody ... Nie pomogło nawet specjalny uchwyt, kupione w hipermarkecie. Oto zdjęcie znalazłem rano po deszczu.

Wideo: My superrrr lato maszt -hevy / must-have w 2015 roku

Oni nie wzrosły, wyblakłe leżącego na ziemi. Próbowałam zerwać kwiat, gdy był trochę wysuszona, ale łodyga jest uszkodzony, i wyszedłem z buszu jak to jest.

A ja byłem tak dumny z tego, że Bush! Usuń wszystkie łodygi Pasynkova Flower - godziny spędził na nim, podlewać regularnie - przygotowanie do sesji zdjęciowej na naszej stronie! Jednak Bush był wielki - na krawędziach o wysokości 70-80 cm, a w centrum - od 100-120 cm, cała usiana pąków rozwijanych! Chciałem, żeby być całkowicie otwarte, a potem deszcz.

Jestem pocieszony przez fakt, że taka piwonia, że ​​nikt nie był)))

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Wesoła dzwony fuksja nie tylko są miłe dla oka, ale również naładować dobry nastrój!Wesoła dzwony fuksja nie tylko są miłe dla oka, ale również naładować dobry nastrój!
Pomysły z płatków różyPomysły z płatków róży
Fiołki nie chcą być przyjaciółmi ze mną?Fiołki nie chcą być przyjaciółmi ze mną?
Powstawanie fioletowego siodłowejPowstawanie fioletowego siodłowej
Chernoplodki na liściach wiśniChernoplodki na liściach wiśni
Przepis Wielkanoc ciasto wielkanocne ciasto przepis ze zdjęciemPrzepis Wielkanoc ciasto wielkanocne ciasto przepis ze zdjęciem
Zapytaj sovetaeuharis, Amazon lilyZapytaj sovetaeuharis, Amazon lily
Jak ukryć róże w zimie?Jak ukryć róże w zimie?
Smoothie smoothie przepis - zdjęcieSmoothie smoothie przepis - zdjęcie
FuksjaFuksja
» » » 75 Piwonie!
© 2022 ProSadGuru.com