ProSadGuru.com

Zima - zagadnienia czasu, wiosna - czas, aby odpowiedzieć

Wideo: Odpowiedzi na pytania. fiołki przeszczepie

Na początku grudnia, I konsultacje z innymi ogrodnikami, co zrobić z rozsady w żarówki ziemia lilii. Potem doszliśmy do wniosku, że mróz nie będzie im zaszkodzić, dopóki nie ma śniegu, ale w przypadku roztopów musiałyby zadbać o schronienie.

Kiełki lilie na wiosnę

Przez odwilży Noworocznym przyjechaliśmy ponownie i ponownie w styczniu mrozy hit. Za nimi następuje niespodziewanie wczesną wiosną - zrównoważony ocieplenie zaczęło się w połowie lutego. Przez cały ten czas moja rastyuhi pozostawał pod śniegiem, który ostatecznie przekształcił się w grubą skorupą (przeszedłem go w zimowe ubrania, nie spadają!). Nic robić po prostu boi: łamanie skorupę lodu, łatwe do uszkodzenia rostochku, a nie fakt, że moja sprawa musiałaby ich smaku ... W ogóle, wszystko zostawił na pastwę losu ...

Ze względu na lilie śniegu wyrastają tu takie

Wideo: Wyniki latem 2016 roku odpowiedź na wszystkie pytania. peryskop Internecie

I tu mamy śnieg zejdzie całkowicie ... Wyobraź sobie, że moje emocje, kiedy zobaczyłem świeży jeden w środku zielonych klombów! :)) Jednak pod liśćmi śniegu znacznie (obecnie, w słońcu, stopniowo wypełnić jasnozielony rozjaśnione), ale były żywe! Sąsiad, Newbie do kraju na weekend, był zaskoczony: „To jest to, co tam masz - sałatkę?” :))

W ogóle, po raz kolejny moje doświadczenie lilie rosnące zapewnia stabilność Azji mieszańców do naszych warunków klimatycznych (wschodnia, nawet pod osłoną często zamrozić, dzięki czemu trafia swój ulubiony Stargazer nie było herbaty w oczekiwaniu wiosny - z klombów, porośnięty swoich żarówek śnieg w zimie dwukrotnie udał się całkowicie i muszę ukryć ze względu na ulewne deszcze w upadku nie mają czasu ...).

Film: Zapytaj Korshun # 1 / Twoje pytania - moje odpowiedzi;)

Kiedy śnieg stopniał, odkryłem na zamarzniętej ziemi powietrza żarówkę lilia Red Room. Posada - kiełkujących! (Pisałem o nim tutaj) Teraz będziemy czekać na dalszy rozwój: jeśli rozkwitu takich ekstremalnych testów cierpieć? Jak kiełki przeżyje nową falę zimna (synoptyków pogoda obiecują, że w ciągu jednego lub dwóch dni)? Liczę na korzystny rozwój sytuacji i zgadza się, aby porozmawiać o tym, co ta historia się skończy.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Wiosna pracuje w ogrodzie, aż śnieg topniejeWiosna pracuje w ogrodzie, aż śnieg topnieje
Lily za zmuszanie ogród lub kwiatkaLily za zmuszanie ogród lub kwiatka
Fritillaria wśród liliiFritillaria wśród lilii
Naturalne anomalia: Las Vegas pokryte śniegiemNaturalne anomalia: Las Vegas pokryte śniegiem
Hodowla mchu tulipanyHodowla mchu tulipany
Jak dbać o ogród jesienią i zimąJak dbać o ogród jesienią i zimą
Powrót na początku wiosnyPowrót na początku wiosny
Rosną cyklamen z nasionRosną cyklamen z nasion
Znowu ze sobą:Znowu ze sobą:
Zima przyszła trzy tygodnie późniejZima przyszła trzy tygodnie później
» » » Zima - zagadnienia czasu, wiosna - czas, aby odpowiedzieć
© 2022 ProSadGuru.com