ProSadGuru.com

Pierwiosnek na skraju listopada

Wideo: Ukraina na skraju przedterminowych wyborów rozkładowi

Pierwiosnki, dekoracje wiosenne ogrody - to zawsze postrzegane pierwiosnka. Jakież było moje zdziwienie, jak dzisiaj, kiedy jeden z zakładów, nagle znalazł kwiat! I pączki! Pierwiosnek kwitnący pod koniec października? .. Winter został odwołany? :))

Pierwiosnek kwiaty

Uwaga: wszystkie liście wyglądają bardzo pierwiosnki wiosny - soczyste, świeże i silne. Wzrost poszedł niedawno przeszczepiono młode sadzonki ...

Wideo: Jekaterynburg na progu epidemii HIV

Jednak ja i liliowy zielone pąki są nabrzmiałe, a czosnek dęty nowa partia świeżych ziół gotowy)) Ja nie mówię o zwykłej trawy: sąsiad na trawniku pochyłej jest zielona i rośnie razem. W listopadzie ubiegłego roku, też byłem zadowolony odwilż - rośliny zaczęły się obudzić. Ale do tego czasu kolor nie jest osiągnięta))

Więc nie wiem: czy chce być szczęśliwy - czy zdenerwowany ... Kocham pierwiosnka, zawsze chętnie ich kolory, zwłaszcza jak wychować te piękności z nasion. Ale większa obawa: czy roślina jest późne kwitnienie nie osłabi? Następnie zlecić zimę? .. Co o tym sądzisz, przyjaciół? Iw swoich grządek były jakieś niespodzianki jesień? :))

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Nie spiesz się, aby rzucić pierwiosnkaNie spiesz się, aby rzucić pierwiosnka
Primula lub pierwiosnka, nigdy nie zabraknie sprężynę!Primula lub pierwiosnka, nigdy nie zabraknie sprężynę!
Pierwiosnek sadzenie i pielęgnacja w otwartym poluPierwiosnek sadzenie i pielęgnacja w otwartym polu
Akaulis Primula - pierwiosnek, które mogą kwitnąć przez cały rokAkaulis Primula - pierwiosnek, które mogą kwitnąć przez cały rok
Primula symbol szczęściaPrimula symbol szczęścia
Wieloletnich pierwiosnki w moim ogrodzieWieloletnich pierwiosnki w moim ogrodzie
Primula paszy na wiosnę?Primula paszy na wiosnę?
Pierwiosnki - pierwsze wiosenne kwiatyPierwiosnki - pierwsze wiosenne kwiaty
Houseplant pierwiosnkaHouseplant pierwiosnka
Pierwiosnek pokój - jasny pierwiosnkaPierwiosnek pokój - jasny pierwiosnka
» » » Pierwiosnek na skraju listopada
© 2022 ProSadGuru.com