ProSadGuru.com

Róże są doprowadza mnie do szału!

Przez wiele lat szukałem Rose, który napisał holenderskich artystów, którzy są reprezentowani w zasobniku Zhostovo. Wyglądają jak kulki, a nawet na zdjęciach wydaje się, że cudowny zapach. Ale sprzedający nie mógł zrobić nic, by zadowolić. Potem zatrzymał się, by spojrzeć na nich i zapytać obawy rodzinnych zmuszony zapomnieć o śnie. Ale tu trzy lata temu odkryłem, że róża z moich snach jesteś! Mogą być zakupione i posadzone w ogrodzie, a następnie rozkoszować kontemplując ich doskonałe piękno, wdychając ich wspaniały smak. A potem, jak mówią, Ostap cierpiał ... Nie mogę przestać, chcę zobaczyć je wszystkie w moim ogrodzie. Są one tak dobre, jedna z drugą piękne!
Teraz osiedlili się na mnie. Nie mogłem się doczekać, kiedy oni pokazać ich piękno w najszerszym. Aby to zrobić, potrzebują 3-5 lat, trzeba dorosnąć. Więc, lato 2013 upodobało mnie najbardziej w tym pierwszym kwitnieniu.

Przyszli po wiosennych cebuli, piwonii i irysów. W tym samym momencie, gdy przychodzi kolorowy ogród ciszę i solista zielono. Są one wypełnione różnorodność kolorów w ogrodzie, a on nie był w trybie monochromatycznym, jak zwykle o tej porze.

To, co było w ogrodzie.

Inne zdjęcia - patrz

 

Wideo: Są doprowadza mnie do szału! (Pięć nocy w Freddy'ego) # 3




Wideo: Konstantin Bytyev «policzki». X Factor 2016

Wideo: Kostia bit - "policzki" (autora) - Gold Przycisk | Drugi odlew "X Factor-7" (09.03.2016)


Wideo: Paryż nocą, śpiewa zabawną francuską ZAZ


Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Pokój róża Freshman doświadczeniePokój róża Freshman doświadczenie
Z powodów rodzinnychZ powodów rodzinnych
Moja floksMoja floks
Krzewów róż i moja troska o nichKrzewów róż i moja troska o nich
Rose, królowa kwiatów!Rose, królowa kwiatów!
Róże w ogrodzieRóże w ogrodzie
Białego anturium, jak ktokolwiek mógł się oprzeć? poprawny sposóbBiałego anturium, jak ktokolwiek mógł się oprzeć? poprawny sposób
Moja dusza nie mogła tego znieść! nasienieMoja dusza nie mogła tego znieść! nasienie
Moja jedyna rozeta - z gołymi oddziałów do luksusowego kwiatMoja jedyna rozeta - z gołymi oddziałów do luksusowego kwiat
Moja różaMoja róża
» » » Róże są doprowadza mnie do szału!
© 2022 ProSadGuru.com