ProSadGuru.com

Rose, królowa kwiatów!

Wideo: królowa kwiatów ... kwiat miłości.

 Pachnący, luksusowy, niezwykłe, piękne, piękne, z pięknym aromatem wielkich duchów, Rose uznane ogólnopolską faworyta.
I, oczywiście, i podbiła mnie swoim pięknem!

Rose pokój - bardzo kruchy kwiat. Wiąże się dla mnie z kobiecym pięknem i delikatnością.
Trzeba uczynić wielkie wysiłki, aby rozwijać tę magiczną roślinę!

róża


Niedawno zaangażowany w uprawie róż. 
Po pierwsze, moje złe doświadczenie wiązało się z zakupionych wzrósł w sklepie, to na naszych oczach zaczęły umierać, najpierw zrzucają liście, a następnie pąki kwiatów, a potem w ogóle zaginął! Pola, postanowiłem spróbować jeszcze raz, ale już się łodygę róży w moim sąsiadem w domu i zastanawiam się, złapał mnie i stała się piękną krzaka!

Teraz mam trzy róże - dwie czerwone i jeden biały!

Jest to pierwsza czerwona rozeta, wziąłem rączkę sąsiada.
róża

 Ta rozeta w lecie, posadziłem w kraju na ziemi. Była tam tak dojrzała i uprawiane, a kwiaty zrobić cud dla niektórych.
róża

To jest moja druga czerwona rozeta. 
róża

I wreszcie mój piękny biały.
róża

Chcę się z wami podzielić swoim doświadczeniem w uprawie królowej. 
W - Po pierwsze, nie kupić ten kwiat sklepy (moja rada), masz go w ciągu kilku dni uschnie. Rośliny w sklepach są zapchane różnych substancji chemicznych, a nie żyć długo, lepiej wziąć sadzonki od znajomych lub przyjaciół. Posadzone w ziemi dokładnie w garnku do kwiatu mógł puścić korzenie i należy zakrywać górnej części szklanym słoiku lub plastikowej torbie, aby stworzyć korzystny klimat dla kiełkowania sadzonek. 
Podlewania dwa razy w tygodniu, Rose uwielbia wodę. 
Nawozić ziemię z próchnicą, najlepszy konia (jeśli występują). 
Pot z zakładu lepiej jest umieścić w słonecznym oknie.
Od czasu do czasu przetrzeć liście z zwilżonej wodą bawełnianym wacikiem do liści lepiej oddychać. 

Wideo: Rose serce -Koroleva tsvetov.Istselenie

Voobshche roślina będzie bezproblemowe, gdyby nie przędziorka, które zostało popełnione na osiedlenie się na moich róż. Sposoby zwalczania przędziorków - spryskiwania roślin w postaci roztworu lub Aktelika fitoverm (rozcieńczone zgodnie z instrukcją). I hodować Jedna ampułka 500 ml wody.

Mam nadzieję, że będzie sukces!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Pokój Rose - ogród królowej!Pokój Rose - ogród królowej!
Królowa kwiatów - orchideeKrólowa kwiatów - orchidee
Zwalczanie mszyc na różZwalczanie mszyc na róż
„Pełen” Chinese Rose„Pełen” Chinese Rose
Rose pokój i pielęgnacjaRose pokój i pielęgnacja
Królową wszystkich kwiatów róży na zdjęcieKrólową wszystkich kwiatów róży na zdjęcie
Jak wyhodować Rose Home?Jak wyhodować Rose Home?
Antique różaAntique róża
Moja jedyna rozeta - z gołymi oddziałów do luksusowego kwiatMoja jedyna rozeta - z gołymi oddziałów do luksusowego kwiat
Moja różaMoja róża
» » » Rose, królowa kwiatów!
© 2022 ProSadGuru.com