ProSadGuru.com

Goździk hybrydowy

_gibridnaya_1570b4e6fc8990

Hybrydowy ząbek (Dianthus x hybrida) nazywany mistrzem pachnących roślin. Gorsze wieczorem subtelny smak jest porównywalna z zapachem drogich francuskich perfum.

Dwa lata temu, w marcu, Ja siałem nasiona w pojemniku, ukrył folię i umieszczone na ciepłym parapecie (można siać i na początku maja w otwartym terenie).

Pędy bardzo przyjazny, raspikirovat sadzonek, w maju sadzone w ogrodzie (żłobka) w odległości około 10 cm od siebie. W połowie jesieni w krzakach nawet pojawił się na niektórych kwiatów.

Goździk hybrydowy 2

Zakład jest skromny, nie boi się suszy i mrozów, hibernacja doskonale. Na wiosnę (początek maja), przenieść je do stałego miejsca w różnych warunkach: w cieniu, półcieniu, w słońcu.

Przez cały ząbek wzrosła w ten sam sposób - szybko zaczęła rosnąć, a zakustilis rozkwit na początku czerwca.

Goździk hybrydowy 3

Moi kwitnące dziewczęta przed końcem lipca. Para krzewów z najpiękniejszym kolorze zostawiłem na nasionach i cięcia spoczynku na wysokości 20 cm. W połowie września ząbek kwitną ponownie, choć nie tak wielkie, ale nadal zadowolony z końcem minionego sezonu. Do widzenia.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Rośnie goździk pierzastyRośnie goździk pierzasty
Bylina DianthusBylina Dianthus
Rośnie goździk pierzastyRośnie goździk pierzasty
Goździk ChabotGoździk Chabot
Turecki ząbek smak do ogroduTurecki ząbek smak do ogrodu
Dianthus chinensis TerryDianthus chinensis Terry
Ziołowy ząbekZiołowy ząbek
Gvozdika- królową kwiatów ogrodowychGvozdika- królową kwiatów ogrodowych
Wielkość Delphinium RosyjskiWielkość Delphinium Rosyjski
Uprawa kapusty ozdobnych dekoracji ogrodowychUprawa kapusty ozdobnych dekoracji ogrodowych
» » » Goździk hybrydowy
© 2022 ProSadGuru.com