ProSadGuru.com

Wielkość Delphinium Rosyjski

Wielkość Delphinium Rosyjski

Delphinium Roczne odkryłam w ubiegłym roku, a teraz myślę, że osiadł w moim ogrodzie przodu przez długi czas. Nasiona odmian rosyjskiego wielkości okazały się bardzo skuteczne nabycie. Delphinium uderzył nie tylko jego obfite i długo kwitnące uroczy frotte jasnego różu, paski kwiaty z zielonym w centrum miasta, ale również bardzo piękne rzeźbione ciemnozielone liście. Jak również jego bezpretensjonalność. Kwiaty równie dobrze w słońcu i w półcieniu.

Wideo: Russian Standard-Fly (Mix)

Podczas siewu w otwartym terenie w maju, wszystkie roczne Delphiniums kwitną od początku lipca do października. Można zasiać ziarno ich sadzonki w marcu, a następnie przeładunek w gruncie i pod zimy w październiku w otwartym terenie do stałego miejsca.

I siał Delphinium pod koniec marca i jedno nasionko w filiżance (siedem sztuk), jak Polecam do wysiewu nasion bezpośrednio do stałego miejsca w otwartym terenie (Delphinium nie toleruje łamania systemu korzeniowego). Każdy kubek pokryte przezroczystą folią, mocując sprężyste. Dwa tygodnie później, udali się pięć zakładów. W połowie maja wzrosła delphiniums starannie posadzone w sposobie obsługi naziemnej. Szybko zaczęły rosnąć i kwitnąć na początku czerwca.

Wideo: rosyjski size-KNOW

Wielkość Delphinium Rosyjski

Jakież było moje zdziwienie, gdy ostróżka „czerwony” nie było czerwone i ciemnoróżowe paski z lżejszym tonem. Rozgałęzionych krzewów do 60 cm wysokości, choć zgodnie z zaleceniami zawartymi w torbie, można było osiągnąć wzrost 120 centymetrów, ale to nie był cel. Chciałem zobaczyć na Delphinium niezwykły czerwony kolor, co nie miało miejsca. Ale uprawa rocznego Ostróżka poprzez sadzonki dał wcześniej kwitnące na miesiąc.

Wideo: rosyjski rozmiar - Angel dnia

Wielkość Delphinium Rosyjski

Przez żyzności gleby rośliny nie są wymagające, że ważne jest dobrym drenażem. Delphinium wygląda dobrze w sadzenie kwietników, rabatkah. Odległość między roślinami. - Wysokość rośliny 20-40 cm, w zależności od przedziałów stopnia od 25 do 120 cm.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Delphinium lub ostróżkaDelphinium lub ostróżka
Sadzonki sadzenia ostróżkaSadzonki sadzenia ostróżka
Delphinium Nowa ZelandiaDelphinium Nowa Zelandia
Szlachetny ostróżkaSzlachetny ostróżka
Jak wyhodować Delphinium z nasion: Wskazówki kwiaciarniaJak wyhodować Delphinium z nasion: Wskazówki kwiaciarnia
Delphinium repot co 2 lataDelphinium repot co 2 lata
Piękne kwiaty DelphiniumPiękne kwiaty Delphinium
Nasiona Delphinium długoterminowychNasiona Delphinium długoterminowych
Uprawa kapusty ozdobnych dekoracji ogrodowychUprawa kapusty ozdobnych dekoracji ogrodowych
Ostróżka Delphinium lub ostróżkaOstróżka Delphinium lub ostróżka
» » » Wielkość Delphinium Rosyjski
© 2022 ProSadGuru.com