ProSadGuru.com

Wnętrze budka ogrodowa: Tapestry sufit

Wnętrze budka ogrodowa: Tapestry sufit

kontynuuje objazd po kraju, chcę podzielić się pomysł, do którego doszło po długim oczekiwaniu na decyzję mojego męskiego sprawie rodzinnej na zgłoszenia sufitu. 
Na początku, gdy tylko stacja główna, chciał dostać przynajmniej niektóre budy, w którym spędzić lato.
Zbudowali dom. Powód - Kruszywo czapka na nim domu modułowego rozdzielnica kraju, otoczony w pół cegły.
W jednym z pokoi na drugim piętrze sufit pozostaje od prostych Deski heblowane ułożonych na drewnianych belkach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego. Prosta tablica na belkach czyszczone wystarczająco dobrze efekt „pole” w wyściełanym pokojowej okapnicą. To dość sztuki i zgodne z naszym zdaniem w wiejskim domu, proste i blisko natury.

Ale człowiek nie może się nacieszyć, co ma wydać w kraju tylko ciepłe letnie dni zaczął wydawać niewystarczające. Chciałem zatrzymać się w ogrodzie jak najdłużej przed śniegiem.
Rodzina urósł i ogrzać pierwszym piętrze mamy nauczyłam się nie można przegapić. Na drugim piętrze było dobrze izolowane tylko z małą, 11 metrów kwadratowych spalenki. Ale w drugim pokoju, bardziej wielkość sufitu i pozostał nieogrzewany. Sytuację pogarsza fakt, że doprowadził do dwóch wyjść schodów, na pierwszym piętrze i poddaszu. Stworzyło to zwiększoną cyrkulację powietrza i ciepła w zimnym pokoju, to było bardzo trudne. Było to kwestia nakładania izolacji pomiędzy drugim piętrze i poddaszu.
Rozwiązania może być ogrzanie sufit pomieszczenia oraz sufit nad otworem klatki schodowej na poddasze.

Przez długi czas starałem się mężowi, aby rozwiązać ten problem. Ale w końcu zdałem sobie sprawę: jest to konieczne, aby robić najbardziej, bez udziału męskiej siły roboczej, zarówno jako męża i syna, tym bardziej, że wszystko jest ustawione. O importu do kraju żadnych materiałów wielkogabarytowych takich jak płyta pilśniowa itp mowy nie może być.

Przeszedłem przez wiele opcji i wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie: sufitu podwieszanego. A z najbardziej zwykłej szmatki.

Podjąwszy na tej „przygodzie”, poszedłem do sklepu. Oczy są zaślepiony! Pochodzi kilka opcji: szorstką ściereczką płótno, fine teak delikatnych barw, satyna, pościel ... Ale przy wejściu do hali spojrzenie padło na wspaniały gobelin pastelowych niebiesko-zielono-różowo kolorach z dużymi kwiatami. Obok niego był sprzedawany tkaniny towarzyszem tych samych dźwięków na taśmie. Nie mogłem się oprzeć i postanowiliśmy skorzystać z tej opcji, tym bardziej szerokość tkaniny był bardzo rzadko - 3 metry, a ja jestem bardzo zadowolony z i ułatwia zadanie.

Środek sufitu, że zdecydowano się kwiat i umieszczone na krawędzi taśmy tkaniny w poprzecznym taśmy o szerokości około 40 cm.

gobelin

Przed założeniem izolacji tkaninę że sufit z wełny mineralnej. Następnie za pomocą zszywek zszywacz cementuje tkaniny.
Przez mały otwór w środku przewodu rozciągnięta i wisiał żyrandol. Według obwodzie sufitu, w przypadku braku specjalnego cokołu zostały gwoździami wyściełające pozostałych pasków na ścianach.
Sufit okazała się płaska, bez ugięcia. Oto

Wnętrze budka ogrodowa: Tapestry sufit

Aby zmniejszyć ciepłe powietrze w ciągu poddasza przez otwór nad schodów blokowano przez arkusze stirodura tapicerskie z tkaniny naścienne paski.

Wnętrze budka ogrodowa: Tapestry sufit

Sufity napinane we wnętrzu nowoczesnego apartamentu: Video

Pomieszczenie szybko stał się cieplejszy. Ale to było nagrzewa pomieszczenie nie zakończyła.

Pewnego wieczoru, myśląc o tkaninach i izolacji, pomyślałem, że po całym dywanie na ścianie w starym czas nie był luksusowy. To w latach 70-80 ubiegłego wieku stał się symbolem mieszczańskiego dobrobytu i komfortu. Dywan gonił, trudno było kupić, dobry dywan był duży deficyt. Ale początkowo dywan służył głównie ścian izolacyjnych. Najprawdopodobniej był to pierwszy skór zwierzęcych, stopniowo przekształcone w dywanach - chronić mieszkańców przed zimnymi ścianami pomieszczenia i jednocześnie prawdziwym dekoracji sali. 

Wynikiem sufit zainspirowały mnie do zawietrznej izolacji od wewnątrz pomieszczenia, a więc najzimniejsze narożniki domu. Patrząc na resztę złożenia tkaniny sufitowej, postanowiłem uzupełnić swoje wnętrze dywan gobelin.
Ale też ogrzać pomieszczenie, a nie po prostu zawiesić tkaninę. Poszedłem więc do sklepu komputerowego, gdzie zyskał kilka metrów folii izolacyjnych. Dołączyć go do rogów o ścianę i zamknęła gobelin.

Wnętrze budka ogrodowa: Tapestry sufit 

Film: Jak zrobić alpinarium. ogrodnicy krajobrazu. pomysły

Wnętrze budka ogrodowa: Tapestry sufit

Brzegi „dywan” i miejscu wyjścia kabla dla żyrandole na suficie, ja przycięte gruboziarnisty liny kręgowy.
Później na „dywan” przyzwyczajonych półkach 

Oto ocieplenie pomieszczenia. Na wszystko zajęło dokładnie 3 dni. Dwie kobiety ręce. 

Wnętrze budka ogrodowa: Tapestry sufit

I ostatni sezon, pojawił się w drzwiach i zasłony. Możesz również zmienić, a na oknach, ale tam już wiszą tak bardzo interesujący: gumą. Nie pozwól, aby zimne powietrze z okna i zachować swój kształt idealnie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Dzieci w tym kraju zrobić w ogrodzie?Dzieci w tym kraju zrobić w ogrodzie?
8 Pomysły na dekorowanie kącik dla dzieci w kraju8 Pomysły na dekorowanie kącik dla dzieci w kraju
„Sztuczne strumienia” w kraju własnymi rękami„Sztuczne strumienia” w kraju własnymi rękami
Ulubiony dworekUlubiony dworek
Ścieżki w ogrodzieŚcieżki w ogrodzie
Nieszczęśliwa historia różowy Kwitnące Zephyranthes i jak białyNieszczęśliwa historia różowy Kwitnące Zephyranthes i jak biały
Sweet homeSweet home
Otwarte latem werandaOtwarte latem weranda
Wnętrze domkuWnętrze domku
Każdy letnie mieszkańcy teleskopu!Każdy letnie mieszkańcy teleskopu!
» » » Wnętrze budka ogrodowa: Tapestry sufit
© 2022 ProSadGuru.com