ProSadGuru.com

Dream Villa - wspaniały drewniany dom w lasach Kalifornii

Amerykanie często zmieniają tradycyjne style architektoniczne pod siebie. Więc tutaj, na skrzyżowaniu w szwajcarskim i leśniczówka urodzonego czysto amerykański design - wygodne, przestronne i dość surowy.

marzyć Cottage

Na dwóch piętrach znajdują się dwie sypialnie, dwa salony i luksusowa kuchnia z jadalnią. 300 metrów kwadratowych domu w lesie mają wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia w stylu amerykańskim śnie.

marzyć Cottage

Ponadto, mimo jego dużych rozmiarów i jest wyraźnie luksusowe wykończenie, ten domek jest nie zapukał im spokojną atmosferę lasu sosnowego, który znajduje się w Lake Tahoe w Kalifornii.

marzyć Cottage

Luksusowa kuchnia z bardzo ciekawym układzie znajduje się w oddzielnym skrzydle budynku. Po obu stronach pokoju z panoramicznymi oknami w ścianie, które tworzą niesamowitą atmosferę, zwłaszcza podczas zachodu słońca.

marzyć Cottage

W tym pokoju, główny nacisk cytrynowo-żółty kolor został wybrany, wszystkie inne kolory wyglądają zupełnie zwyczajnie. Czarny, łupek, biały i naturalny kolor drewna i marmuru, mozaiki dać wewnętrzny rygor i styl.

marzyć Cottage

Obok stołu jest imponujący bar rozmiar, który jest przeznaczony dla rodziny 5 osób. Krzesła, nawiasem mówiąc, są tu tylko cytrynowo-żółty kolor.

marzyć Cottage

Wideo: HOLIDAY ODPOWIEDŹ 25 stycznia 2015 Apartament na poddaszu

Pierwsze okna salonie jest skierowany na zachód, i tutaj najlepiej jest spotkać cała rodzina piękne zachody słońca. Ogromne okna, uroczy lampa na suficie i ogólna przytulna atmosfera w pokoju sprawiają, że najbardziej przyjemny i domową miejsce w domu.

marzyć Cottage

Jak widać na powyższych zdjęciach, obudowa składa się z dwóch części połączonych ze sobą przejścia. Po lewej stronie znajduje się kuchnia, po prawej - salon na parterze oraz sypialni na drugim. Ponadto dom posiada dwa kominki, patio i balkon.

marzyć Cottage

Jedno ognisko znajduje się właśnie na patio, co jest szczególnie miło być gromadzone w celu uzyskania dobrej kolacji i pogawędkę w chłodnym wieczorem.

marzyć Cottage

Sypialnia jest bardzo surowe i wykonane w odcieniach szarości, ma swój urok. To właśnie w tym pokoju znajduje się balkon z widokiem bezpośrednio do zarośli.

marzyć Cottage

Dzieci przeznaczony dla czterech chłopców, tak aby każdy miał mniej więcej tyle samo łóżko, w celu uniknięcia chęć podjęcia mu najlepsze miejsca.

marzyć Cottage

Wideo: Przytulne wnętrza domów drewnianych

Drugie okien salonu skierowana jest na wschód od niego, staje się idealnym miejscem na poranną relaksu lub pracy. Właściciele wykorzystywać ten pokój jako biura. Pomarańczowy akcent w sumie ciepłych kolorach sprawia, że ​​żyć jak raj pisarza lub innej osoby kreatywnej, która kocha prywatność i spokój.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Życie w stylu japońskim: Design CouncilŻycie w stylu japońskim: Design Council
Kuchnia na świeżym powietrzu z ich własnymi rękami - to bardzo prosta konstrukcjaKuchnia na świeżym powietrzu z ich własnymi rękami - to bardzo prosta konstrukcja
Jak stworzyć kuchnię w stylu Shabby-chicJak stworzyć kuchnię w stylu Shabby-chic
Kuchnia 12 m kw: Idee i rozwiązaniaKuchnia 12 m kw: Idee i rozwiązania
Loft w ciemnych kolorach w sercu BrooklynuLoft w ciemnych kolorach w sercu Brooklynu
Fusion styl we wnętrzu: oryginalny koktajlFusion styl we wnętrzu: oryginalny koktajl
Decor Pomysły na malutkiej kuchniDecor Pomysły na malutkiej kuchni
Piękny dom z zadaszonym atriumPiękny dom z zadaszonym atrium
Amerykanie coraz dynię o wadze 693 kgAmerykanie coraz dynię o wadze 693 kg
Dom 8 z 8Dom 8 z 8
» » » Dream Villa - wspaniały drewniany dom w lasach Kalifornii
© 2022 ProSadGuru.com