ProSadGuru.com

Photo Tour domu letniego nad jeziorem w Nowej Zelandii

Photo Tour domu letniego nad jeziorem w Nowej Zelandii

Ten uroczy, niewielki dom jest w angielskim stylu kolonialnym. Klasyczne techniki projektowania z Europy Zachodniej są bardzo twórczy rozcieńczony tropikalny klimat Nowej Zelandii.

Photo Tour domu letniego nad jeziorem w Nowej Zelandii

Przestronne pokoje, nie przeciążone z dużą ilością mebli i ciemnych odcieni uczynić ten dom bardziej jak ośrodku, gdzie letnie dni wydają się jeszcze bardziej fantastyczna niż są naprawdę.

Widok na dom w Nowej Zelandii

Sam dom jest bardzo stary budynek - ma ponad 60 lat, ale nie zastępuje żadnych drewniane podłogi lub ściany. Wręcz przeciwnie, były one używane jako prowincjonalnego tle i praktyczne dla nowoczesnego domu.

Sypialnia w pastelowych kolorach w Nowej Zelandii

Do sypialni została wybrana prawdziwie tropikalne kolory - biały i beżowe kolory podstawy i turkusowy z Emerald do akcentami. Duże drzwi przesuwne na taras z widokiem na zatokę wzmacniają tylko obraz z domu, w którym wszystko i tylko to zrobić odpocząć i cieszyć się życiem.

Film: Mój dom w Tajlandii # 2 Start Przewodnik! POKÓJ TOUR |! Swasti Ji

Wejście do domu

Główne drzwi, dzięki małej otwartej werandzie, ma niezwykły widok - poczucie komfortu i całkowitego bezpieczeństwa przy wejściu do domu, który podałeś.

Film: Nowa Zelandia

Wnętrze pokoju jadalnym

Duża jadalnia posiada funkcję łączącą przestrzeń - stąd można wyjść na przestronny hol i do kuchni do sypialni.

Wszystkie meble wybrano piękny mecz dla lokalnej dzielnicy. wiklinowe krzesła, stoły i komody z litego, białe półki do książek i pamiątek sprawiają, że wnętrze domu proste, ale ponieważ i eleganckie. Liczne pamiątki etniczne i twórcze dać właścicielom twórczych ludzi i turystów.

Oryginalna lampa podłogowa ma śladu tradycji lokalnych plemion z Nowej Zelandii, a szerokie szklane drzwi są niemal identyczne lustro styl na ścianie.

pokój dzienny z kominkiem, aranżacja wnętrz

Życie w tym domu jest wyraźnie przeznaczone do spokojnej rodzinnych wakacji: sofie przed kominkiem, stos czasopism i kącie książce obok fotela i całej kanapy wokół panoramicznymi oknami - każdy tutaj ma, odwrócić się od zmartwień.

Wideo: ch.20 (VLOG) Walking with Minikotikom - Nowe mieszkanie

Pokój ten jest równoważony między wiejskich i podmiejskich Comfort Suite. Nowoczesny ruszt jest zbudowany w starym kominie i wysadzane drzewami ścianach wiszą dzieła sztuki „w złoto”.

Dodatkowy system magazynowania wzdłuż długich ścian wielką pomoc w organizacji przestrzeni, dokładnie tak, jak półek ściennych, które są wykorzystywane zarówno do celów praktycznych i dekoracyjnych.

Biała kuchnia w wiejskim domu, projektowanie wnętrz

Bardzo minimalistyczna kuchnia ma małe nachylenie w retro. Dowody na blacie żelaza i stołki barowe i lamp klasycznych. Na styku starych i nowych rzeczy - rzeczy jasnej granicy między dwoma czasami.

Film: Nowa Zelandia 2013 Wyspa Północna

Na przykład, nie przeczę się w nowoczesne udogodnienia - inaczej retrospektywne wystrój spowoduje Ci żal tylko w przyszłości. Główne obiekty w kuchni, jak w każdym innym pomieszczeniu powinien być na tyle szeroki, wygodny i bez wad, więc można połączyć przyjemne z pożytecznym, dodając zabytkowych i pamiątek związanych z tekstyliów.

wnętrze łazienka

En-Suite ma niezwykle wydłużony planu - tutaj stoi toalety w dalekim kącie za przegrodą i dwie umywalki - wzdłuż tej samej ścianie blisko wejścia. W rzeczywistości jest to jeden z najbardziej praktycznych rozwiązań dla tego typu przestrzeni, zwłaszcza biorąc pod uwagę dogodne wieszak na ręczniki na przeciwległej ścianie.

Piękna sypialnia w angielskim stylu kolonialnym

W drugiej sypialni na drugim piętrze ma mały rozmiar, nie więcej niż 10 metrów kwadratowych, ale wygląda na to szykowny pokój hotelowy. Jak zawsze, dbałość o szczegóły oszczędza wnętrza dowolnego miejsca, niezależnie od oryginalnych danych, takich jak wysokość sufitu lub budżetu.

sypialnia wnętrze

Łóżko widzimy doskonale organiczny zespół naraz z trzech stuleci: bardzo stare, zabytkowe lustro z 19 wieku, komoda z połowy 20., a na ścianie, przedmiotem sztuki współczesnej z 21. I od razu, a nie w celu określenia, które z tych przedmiotów starszych, a kto młodszy.

Pokój dziecięcy

Dla malutki pomysł przechowywanie swoich dzieci została wymyślona na poddaszu - półki wiszące nad łóżkiem, a także w lewo i prawo od niego: do książek i zabawek. Lokalizacja łóżko obok okna jest uzasadnione w takim przypadku, jeśli rama nie pęka i nie zdmuchnąć. W tym przypadku, dziecko będzie bardzo szczęśliwy, że rano nie mogę wstać z łóżka, aby szukać nowego słoneczny dzień.

patio

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Życie w stylu minimalistycznym: stylowy, wygodny, funkcjonalnyŻycie w stylu minimalistycznym: stylowy, wygodny, funkcjonalny
Białe drzwi we wnętrzu: lekkość i czystośćBiałe drzwi we wnętrzu: lekkość i czystość
Wycieczki w Rauma, FinlandiaWycieczki w Rauma, Finlandia
Konstrukcja pokojowe 12 mKonstrukcja pokojowe 12 m
Szafka wystrój w stylu marynistycznymSzafka wystrój w stylu marynistycznym
Oryginalny kwiat pokaz odbędzie się w Nowej ZelandiiOryginalny kwiat pokaz odbędzie się w Nowej Zelandii
6 Tendencje mody ogrodniczego6 Tendencje mody ogrodniczego
Łubin raj nad jeziorem TekapoŁubin raj nad jeziorem Tekapo
Pokój Oleander - czy konieczne jest, aby rozwijać się w domu?Pokój Oleander - czy konieczne jest, aby rozwijać się w domu?
Mieszkanie w Madrycie: budżet i stylowyMieszkanie w Madrycie: budżet i stylowy
» » » Photo Tour domu letniego nad jeziorem w Nowej Zelandii
© 2022 ProSadGuru.com