ProSadGuru.com

Dworek w lesie: zasady dobrego wnętrza

Wideo: W domu, który nie jest widoczny, lub domek w „Hełm Aleksandra Macedońskiego» // FORUMHOUSE

Dworek w lesie: zasady dobrego wnętrza

Amerykański praktyczność i roztropność nie pozostawia nam wyboru, jak tylko przyklasnąć jej kondycję.
Ten letni dom - wizualne potwierdzenie w dziedzinie architektury i ergonomicznej przestrzeni.

Dworek w lesie: zasady dobrego wnętrza

Na bardzo małym obszarze mieścił wygodne miejsce dla czterech osób, a wnętrze prostota oraz panoramiczne okna z widokiem na stary las uczynić to życie całkowicie piękny.

Wideo :. „Hut Sen” Wewnętrzne szczegóły i planować swoje ręce // FORUMHOUSE

Dworek w lesie: zasady dobrego wnętrza

Nasza historia nie zaczyna się od głównych pomieszczeń w domu - w kuchni, a od jego progu. Jest bardzo umiejętnie wykonany sprzęt ganek praca. Na pierwszy rzut oka widać nic luksusowe lub ekscytujące. Ale szerokie, mocne kroki, kontrastujące drzwi piwne i bardzo ładne łóżko pod oknami wykonują swoją pracę w postrzeganiu przestrzeni - mamy po prostu wydaje się, że tutaj żyć dobrze i miło.

w stylu minimalizmu kuchni

W kuchni w tym domu nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Istnieje również wbudowany w lampy sufitowe i wbudowany w kuchenki gazowe ze specjalnym basenie dla brudnych warzyw. Wszystko to „ułatwia” wnętrze, nadając przewody i przedmiotów technicznych, aby przyciągnąć zbyt wiele uwagi.

Kuchnia w Dom w głębi lasu

Bardzo duża powierzchnia do gotowania, jak i duże pudełka do przechowywania sprawiają, że kuchnia bardzo wygodne. Obfitość promieni słonecznych sprawia, że ​​nie można używać sztucznego oświetlenia w ciągu dnia zrobił odblaski wieczór od świateł odbitych w panoramiczne okna, dzięki czemu ten dom-jak dom z bajki.

Wideo: Elina Bystritskaya. ODPOWIEDŹ NA WAKACJE "Wydanie 21"

Dworek w lesie: zasady dobrego wnętrza

Po przejściu zlewozmywaka znajduje się kuchnia. To miejsce nie zostało wybrane przypadkowo do niego. Wyobraź sobie, że idziesz do ogrodu z rzodkiewki w ręku. Twoje ręce i buty zabrudzone w ziemi. Otworzyć drzwi tylko z czystym palcem, a tuż przed sobą - najcenniejsze półkę, na której leżał swoje plony do dalszego oczyszczania. Tutaj nie trzeba przejść przez kuchnię do swobodnego kołnierza, rozmazywanie dookoła i pozostawiając śladów swojej pracy.

W sypialni dla pięciu osób. Małych rozmiarów sypialnia

Powierzchnia spania jest przeznaczony dla 4-5 osób. Oczywiście, taki dom nie można nazwać luksusowy, ale jeśli - małżeństwo z trójką dzieci, można łatwo zmieścić się w tym pomieszczeniu. Rodzice - w górę, a dzieci - na dole. zderzaki i mogą być wykonane do łóżka w razie potrzeby.

Dworek w lesie: zasady dobrego wnętrza

Cały teren jest wyposażony w sypialnię, pokój dzienny na podium. Po pierwsze, pomaga utrzymać ciepło w kwietniu i maju, gdy dom jest ogrzewany przez małą kuchenką. Po drugie, pomaga organizować dodatkową przestrzeń magazynową tego samego drewna. A po trzecie, to oddziela strefę brudną i czystą, ponieważ nie ma zdjąć buty na ganku, a tuż przed „wejściem” w salonie.

Wideo: Rama dom 6 z 6 opinii # domu z rękami

Dworek w lesie: zasady dobrego wnętrza

Piękna konstrukcja jest ustawiony na termo piekarnika. Dzięki tej opcji rejestracji będzie musiał być ostrożny, ale jest o wiele łatwiejsze do czyszczenia same płytki reliefowe, które wiele osób chce korzystać z tego miejsca.

Dworek w lesie: zasady dobrego wnętrza

Bezpośrednio przed dom zaczyna klombów, które są wyraźnie widoczne od gospodyni pracy w kuchni. Beauty!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Dworek z rękamiDworek z rękami
Jak zaplanować przestrzeń w małym domkuJak zaplanować przestrzeń w małym domku
Jak stworzyć kuchnię w stylu Shabby-chicJak stworzyć kuchnię w stylu Shabby-chic
National Award w dziedzinie architektury i projektowania krajobrazu „kvitucha Ukraina…National Award w dziedzinie architektury i projektowania krajobrazu „kvitucha Ukraina…
Decor Pomysły na malutkiej kuchniDecor Pomysły na malutkiej kuchni
Otwarte latem werandaOtwarte latem weranda
Założona roczną ukraińską nagrodę w dziedzinie architektury i projektowania krajobrazuZałożona roczną ukraińską nagrodę w dziedzinie architektury i projektowania krajobrazu
Gorące trendy kuchni i łazience w 2016 rokuGorące trendy kuchni i łazience w 2016 roku
Wnętrze domkuWnętrze domku
Cottage Kitchen - Toy gospodyniCottage Kitchen - Toy gospodyni
» » » Dworek w lesie: zasady dobrego wnętrza
© 2022 ProSadGuru.com