ProSadGuru.com

Rozszerzenie kapitał do domu na wsi z rękami

Dom wakacyjny dla miłośników życia wiejskiego - nie jest to szopka, a nie tylko miejsce do spania. Wielu ogrodników żyć tam przez kilka miesięcy, a czasem staje się ona stałe miejsce zamieszkania. Ale co, jeśli w domu jest małe i nie jest zbyt mała? Nadal żyją w zatłoczonych warunkach lub zbudować nowy dom - trochę więcej? Dla tych dwóch wniosków nie jest opcją, jest doskonałym sposobem na wyjście z tej sytuacji - aby dołączyć dodatkowy pokój do istniejącego domu.

Tak, często właściciel ogrodu zdecydował się na budowę przedłużenia, jeżeli:

 • Nie było potrzeby nowej siedziby
 • Początkowo nie mają wystarczająco dużo pieniędzy na budowę w większości konstrukcji wysokiej jakości

Główną zaletą dowolnym rozszerzeniem do domu domów letniskowych - nabycie dodatkowej powierzchni użytkowej

Główną zaletą dowolnej rozbudowy letnim Domek - nabycie dodatkowej przestrzeni życiowej. Ważnym niuans jest możliwość popadnięcia w sąsiednich pomieszczeniach bez wychodzenia z budynku głównego. Jest to szczególnie ważne w zimie lub w złych warunkach pogodowych, gdy właściciel nie musi się ubrać na sezon, aby dostać się do prawego pokoju.

Nawiasem mówiąc, koszty budowy, można znacznie zmniejszyć, jeśli używamy sensownego praktyczne porady opisane w tym artykule:

 

rozszerzenie murowe

Przed przystąpieniem do ścian murowanych, konieczne jest, aby dbać o ich izolacji. To wystarczy, aby rzucić pokrycia dachowego na płaszczyźnie fundamentu. Celem tego etapu - aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wilgoć - od podłoża do dachu.

Sam proces budowy ścian przedłużenie różnych rodzajów technologii kamienia jest dość prosty:

 • Roztwór mieszano (w stosunku do - od 1 do 3, część frakcji piasku cementu, oraz wodę w ilości niezbędnej do uzyskania konsystencji gęstej śmietany)
 • Pierwszy kamień stosy roztwór warstwy i małej rap dół kielni (kielni) lub młotkowym ax
 • Drugi kamień się w taki sam sposób, obok pierwszego, a do roztworu dodaje się nimi. Pristukivanie następuje od góry do dołu i od końca w kierunku pierwszej cegły zawartych (Stone)

Tak więc w pierwszym wierszu są zwrócone na zewnątrz. Aby złagodzić niektóre prace samodzielnie, wskazane jest początkowo umieścić kamienie w narożnikach przyszłego rozszerzenia, ciągnąć między stałym ciągiem (szpagat grube żyłki), który będzie sterował ogólną płaszczyznę powierzchni.
ważny: Zawsze należy sprawdzić płaskość poziomie konstrukcji murowych - zarówno w płaszczyźnie poziomej jak i pionowej płaszczyźnie.

Zawsze należy sprawdzić równomierność poziomie budynku murowanego

Podczas budowy przedłużenia ważne jest, aby nie uronić ani jednego obowiązkowe krok - dodatkowe mocowanie wzniesiono mury do głównego budynku. Niektórzy ignorują ten etap, zakładając, że sąsiadujące ze sobą pokoje mogą być utrzymywane w miejscu jedyne rozwiązanie. To nie jest prawda. Brak dodatkowego mocowania może następnie prowadzić do pęknięć, co będzie bardzo trudne do wyeliminowania.

Uniknąć tej trudności pozwoli proces zbrojenia muru (zrobić tyle w jednym numerem wyściełanym). Wymagać to będzie wiercić dziur w ścianach budynku głównego i umieścić zawór w taki sposób, że jeden koniec był w wywiercony otwór, a drugi leżał na powierzchni wyłożonej wiersze.

Wideo: Zamknięta ganek dla domków letniskowych, taras. Silnik. Instalacja. część 1

Dalsze prace nadal w tym samym duchu: poniższe są rozplanowane i następujące serii cegły (kamienia). Należy pamiętać, że powinny one być ułożone tak, że dokująca (pionowe) stawy poprzednich i kolejnych rzędach nie pokrywają się. Oznacza to, że ustalenie cegieł w układzie przestawnym: górny znajduje się na dwie (czasami nawet trzema, zależnie od rodzaju opatrunku) niższe. Odbywa się to w celu osiągnięcia maksymalnej wytrzymałości i solidności konstrukcji.

Instalacja paska sejsmiczną


Sejsmiczne pas. Zdjęcia z arbolit-nsk.ru stronie

Wideo: Rozbudowa domu

Na ostatnim górnym rzędzie kamienia zaleca się wlać beton pasa sejsmicznych, które dodatkowo wzmacniają strukturę. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. zainstalować deskowanie
 2. Położyć konstrukcję wzmacniającą
 3. wlać beton

Wideo: Wymiana fundacji i budowy przedłużenia do domu. Ltd. "CB-Foundation"


Seysmopoyasu jako fundament, konieczne jest, aby dać czas na hartowanie.

montaż dachu

Dach zaleca się pokrywać ten sam materiał, który został użyty na dachu budynku głównego. Idealny wariant jest uważany takie gdy arkusze obu stronach budynku jest w pełni zgodne ze sobą. Na przykład, należy rozważyć budowę dachu łupków, która jest najczęściej znaleźć w zwykłych domków. Cały proces prace można podzielić na trzy główne etapy:
 1. Instalacja drewnianą ramę
 2. Podłogi barierę hydraulicznego i pary
 3. instalacja łupków

Ustawianie ramki
Drewniana rama składa się z barów, co jest pożądane, aby jechać dalej główną ścianę w domu na wsi. Odległość między elementami - nie więcej niż jeden metr.

Drewniana rama składa się z barów, co jest pożądane, aby jechać dalej główną ścianę w domu na wsi.

Kolejny krok - listwa, która jest zamocowana prostopadle do belki głównej. Tablice ustawione tak, że cztery z nich arkusz łupków może leżeć. Jeżeli pokrycie dachowe, ma długość około dwóch metrów, listwa jest zamontowane w odległości 50 cm od elementów konstrukcyjnych.

Podłogi barierę hydraulicznego i pary
Nowoczesne łupek niestety nie odznaczają się wysoką jakością, a zatem pożądane jest, aby leżał warstwy wodnej i bariery gazowej. Film jest kupiony w sklepie i jest przymocowany do skrzyni z wykorzystaniem zszywaczem. Izolacja stałe poziome wiersze, od dołu do góry, tak, że górna warstwa dolnej bit znaku (z zachodzącymi na siebie). Odbywa się to tak, że woda nie może dostać się do drewnianych elementów konstrukcyjnych lub uszkodzić rozszerzenie sufitu - jeśli znajdzie drogę do penetracji łupków lub innego pokrycia dachowego.

instalacja łupków
Instalacja łupka aby rzędy rozciągające się od dołu do góry. Pierwszy arkusz jest wstępnie zabezpieczony tylko na dolnych dwóch gwoździ dachowych (drugi od dołu skrzynek bar). Drugi łupek arkusz znajduje się w pierwszym rzędzie nakładania (jeden poprzedzających fali). Układanie w tej samej kolejności, w dalszym ciągu, aż do końca dachu, które mogą wymagać materiału przycinania. Procedura ta może być wykonywana przy użyciu szlifierki i płytę do obróbki kamienia. Montaż drugiego i kolejnych wierszy pierwszego układania powtórzeń.
ważny:

 • W pierwszym rzędzie należy łupków popychany do ściany w 10-15 cm, aby zminimalizować szkodliwy wpływ wody na ścianach.
 • Gwoździe wbite w górnym punkcie fali: ponieważ prawdopodobieństwo przypadkowego uszkodzenia arkusza zmniejsza się do młotka minimuma- opadów zbiera się koryt łupka nie od długości fal, a zatem możliwości penetracji wilgoci przez otwory paznokci jest praktycznie zredukowana do zera.

Instalacja łupka aby rzędy rozciągające się od dołu do góry

Najtrudniejszym - ostatni (górny) rząd, którego montaż można przeprowadzić na dwa sposoby:

 • Jeśli dach jest całkowicie wyrównane, arkusze trzeba mieć pierwszy wiersz głównego dachu domu i umieścić w przedostatnim rozszerzeń elementów
 • Jeśli wysokość budynków nie jest możliwe łączenie konstrukcji dachowej, zalecamy prodolbit Stroebe ścianę w wiejskim domu (można użyć szlifierki, Chaser ściana, zwykły topór, i tak dalej). Wgłębienie dodaje ostatni wiersz łupków, co zmniejsza ryzyko penetracji wilgoci pod nadstawki dachowej

Nie ma potrzeby korzystania z łupków, wybór materiałów dachowych jest dość obszerna. Uporządkować ich form i rodzajów, w celu oceny mocnych i słabych pomoże Szczegółowa ocena artykułu:

 

Główne prace wykonywane. Rozszerzenie wykończenie składa pożądane odłożyć wystarczająco długi okres czasu (sześć miesięcy). Chodzi o to, że dodatkowy budynek będzie się kurczyć, a to może spowodować mikropęknięcia, które tylko psują prace wykończeniowe. Martwić o skurczu nie jest konieczne - jest to naturalny proces, w którym wszystkie budynki. Jeśli zrobiłeś wszystko dobrze - rozszerzenie do lóż będzie służył wiernie przez wiele lat.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Altana dla ogroduAltana dla ogrodu
Mój pierwszy sezon wakacyjny (Mój pierwszy sezon wakacyjny (
Ogród wodny własnymi rękamiOgród wodny własnymi rękami
Prysznic na zewnątrz w kraju własnymi rękamiPrysznic na zewnątrz w kraju własnymi rękami
Dom z drewnianym szkieletem: czy budować w zimie i innych kwestiiDom z drewnianym szkieletem: czy budować w zimie i innych kwestii
Mieszkańcy miasteczka nowozelandzkiego walkach „McDonald”Mieszkańcy miasteczka nowozelandzkiego walkach „McDonald”
Szklarnia na dachu lub na strychuSzklarnia na dachu lub na strychu
Zima - czas na budowę domu ptakZima - czas na budowę domu ptak
Basen ramka z rękamiBasen ramka z rękami
Prostym przykładem przytulnych domków w kontenerzeProstym przykładem przytulnych domków w kontenerze
» » » Rozszerzenie kapitał do domu na wsi z rękami
© 2022 ProSadGuru.com