ProSadGuru.com

Fig (fig tree)

Wideo: Rysunek - drzewo figowe drzewo figowe

Fig. Uprawa i wykorzystanieKtóry rośnie tylko w kwiat kochanków? i cytryny, i banany, i persimmon, egzotyczny murayya i feijoa, pieprz i kawa wszelkiego rodzaju palmy i zatoka, granaty i awokado, ananasy a nawet Fig tree! Choć jesteśmy przyzwyczajeni do nazywają to prostsze - figi. W tym tempie będziemy szybko zapomnieć o zamorskich owoców i zacząć jeść owoce uprawiane wyłącznie własnymi rękami!

Dzisiejsza historia przychodzi figi (figi, drzewa figowego) - chociaż nie jest to część rośliny, jak cytrynę pokojowej, granat lub mandaryński, ale bardzo łagodny pod względem owocowania. figi domu - jest to najbliżej „brat” ficusOn również rośnie bujne drzewa, osiągając wysokość około dwóch metrów. Dla pięknej korony, oczywiście, drzewo wymaga regularnego odlewnictwo, ale masz pewność, aby dowiedzieć się, jak to zrobić, nic o niej trudne. Teraz, w celu:

Fig. Rośnie.

istnieje wiele odmian tego „Purpurowy Suchumi” i „Oglobsha”, „Sun”, „Kedota” i wiele innych na kwiat pomieszczeniach. Wszystkie z nich są dobrze owocować mieszkaniu, dojrzałe owoce są duże (większe niż wielkości orzecha włoskiego), bardzo smaczny. Po próbie owoc drzewa figowego, nie zapomnę smaku!

Po raz pierwszy z figami, spotkałem przypadkowo w szpitalu dokładnie urwał gałązkę bujnej „palm” i posadzić go w wodzie. Przy uprawie korzeni, rzuciłem go w małej filiżance. I po wysłaniu w moich figi gruntów przekształconych od kruchej łodydze w ładnym małym krzakiem zaledwie kilku miesięcy! Podobno lubił go tak dużo tam: od kątach liści zaczęły rozkwitać twarde, elastyczne, nowe prześcieradła, to znacznie wzrosła nie tylko w szerokości, ale także w pionie. Po jakiś czas, mały „groch” zaczęły pojawiać się w tych samych kątach. „No, teraz będzie kwitnąć, a potem patrzeć, a owoc będzie!” Ale tam było: groszku rosły, ale na kwitnienie i mowy nie było nawet. Kiedy dorastałem orzech zaczęło się ściemniać (były zielone), a potem wszystko stało się ciemno fioletowy. Więc zebrałem pierwsze żniwa, który był tylko dwa płód. Piękno, przyjemny zapach kwiatów, nie czekaj, ale smak figi mile zadowolony.

Wspomnienia, myślę, że wystarczająco dużo czasu, aby powiedzieć, co jest wymagane od figi plantatorów w domu. Radujcie: to jest bardzo, bardzo skromny! Ciepłownia kochający, ale dziwnie mało, mało wymagające. W naszych apartamentach z często suche powietrze to idealnie dopasowuje. Rośnie dobrze w południowym oknie (tylko w zimie, a latem zabrać go do wschodniego okna).

owocowania czas trwa średnio sześć miesięcy, pierwszy zakład rozkręceniu liści, następnie związany i owoce dojrzewają, po owocowania - liść reset i trzymiesięczny urlop. Jeśli drzewo figowe, aby zapewnić dobre oświetlenie, to może owocować przez cały rok, tylko od czasu do czasu spada liści i „relaks”.

wlać umiarkowanie: nie powódź, ale bez suszenia glinianego grudkę. Zima podlewanie może być zredukowana do podlewania przez palety. Podczas aktywnego wzrostu i dojrzewania owoców okresowo wprowadzać złożonych nawozów, chociaż zauważyłem, że bez regularnego „karmienia” faceci czują się w 100.

Wideo: Drzewo figowe !! lub figi w Rosji !!

Pamiętaj, że „medycyna”, nawet najbardziej naturalne, konieczne jest zatwierdzenie lekarza. Przydatne właściwości figi są naprawdę imponujące, ale to jest przeciwwskazany u osób otyłych, chorych na cukrzycę, a mają problemy z przewodu pokarmowego. rys owoce zawierają dużo cukru, który, niestety, może cię zranić.

Rozwijać tę wspaniałą houseplant, jak figi, a niech będzie nie tylko zdobią wnętrza, ale także element domu apteczka!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
-Figovoe drzewo figowe-Figovoe drzewo figowe
Świeże figiŚwieże figi
Ogród owocowy w mieszkaniuOgród owocowy w mieszkaniu
Figi lub drzewo figoweFigi lub drzewo figowe
Figi czy drzewo zostanie zaakceptowany?Figi czy drzewo zostanie zaakceptowany?
Mój mały ogród zimowyMój mały ogród zimowy
Gdzie istnieje największe cytryny?Gdzie istnieje największe cytryny?
Figi - uprawa i pielęgnacjaFigi - uprawa i pielęgnacja
Figi pokójFigi pokój
Uprawa figi w domuUprawa figi w domu
© 2022 ProSadGuru.com