ProSadGuru.com

Amaranth: rośnie

amarant

amarant

Film: Co jest Amaranth

Widziałem sąsiadów piękne rośliny z szkarłatu pozostawia kolorem, aw pobliżu wzrosła dokładnie tej samej rośliny, ale rozprzestrzenia bordowy wiszące frędzle, ale z zielonymi liśćmi. Okazało się, że zarówno piękne stworzenie natury - to amarant. Oczywiście, zastanawiałem się, jak taki cud się rozwijać w swoim domku letniskowym i sąsiad powiedział mi o wszystkich możliwych tajemnic amarantusa.

Jest bardzo ciepłolubne i uprawa roślin amarant światło wymagające zawsze trzeba zacząć od wyboru najbardziej atrakcyjnych miejsc do słońca na swojej stronie. Pamiętaj, aby pamiętać, że może vymahal o najwyższej amarant parę metrów, zwłaszcza na ładnym słonecznym latem. Ponadto, należy zauważyć, że nie boi i niskie temperatury. Przygotuj amarant podlewać często i obficie, umrze bez wilgoci. Sąsiad poradził mi tym czerwonym i bordowym gleby składników pokarmowych cud akcji, więc kwiat wzrośnie bujne i powyżej.

Przygotowanie gleby w spadku, należy dodać trochę kompostu podczas sadzenia i popiół. Amarant głównej metody rozmnażania - nasiona. Jeśli się z dobrym nasion amarantusa swojej hodowli nie potrzeba wiele.

Nasiona kiełkowały w zaczynają 1- 4 ° C już jednak. Oczywiście, najlepiej, aby stworzyć optymalne warunki, to - 22 ° C Te nasiona po wszystkich wiosenne przymrozki na stabilnym ciepło, kiedy ziemia rozgrzewa się do 15 stopni, muszą być zasiane w otwartym terenie. Reseeding, jeśli to konieczne, przeprowadzać około dwóch tygodni po pierwszej.

Rośliny amarantusa są duże i silne, że od dawna przyjemny wygląd, dobrze wyglądać w każdym klombów i wiszące przypomina starożytnych chińskich zielnych krzewów, które tolerują swój ogród w sferę egzotycznego Wschodu.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
AmarantAmarant
Amaranth: opis, powielanie, wykorzystywanie, pielęgnacja, zdjęciaAmaranth: opis, powielanie, wykorzystywanie, pielęgnacja, zdjęcia
Love-kłamstwa-krwawienieLove-kłamstwa-krwawienie
Odmiany amarantOdmiany amarant
Nieśmiertelni AmaranthNieśmiertelni Amaranth
AmarantAmarant
Wspaniałość amarantusaWspaniałość amarantusa
Ciemny amarantCiemny amarant
Amarant paniculataAmarant paniculata
Amarant tricolorAmarant tricolor
» » » Amaranth: rośnie
© 2022 ProSadGuru.com