ProSadGuru.com

Nieznany lilia pod nazwą Luxor

Wideo: Wywiad z MP Mirgazyamovym "Menedżerowie Baszkirii i eliminacja PG BITSOR"

Kolejnym rozczarowaniem z rolniczego firmie Szukaj. Kupiłem Luxor lilii azjatyckiej, aw rezultacie nie wiadomo. Wielkie podziękowania dla firmy, która worki przezroczyste żarówki zapakowane - możliwe jest ustalenie, czy nie jest to lilia.

Lily, która nie jest dokładnie Luxor

Wideo: szkarłatny goździk (ząbek Ostre, szkarłatny czerwony ...)

Może on nie musiałby pisać, jeśli nie na ostatnim badaniu nasion i produkcji. Szczerze odpowiedzieć na pytanie, nie mógł pomóc pamiętając o wszystkich przykrych niespodzianek, gdy rośliny zamiast obiecanego sprzedawał innym, zamiast odmian frotte okazał się być normalne, gdy 10 nasion nie wzrosła, nie ... Jeśli to było kiedyś! Czy jestem więc „szczęście”, albo ... nie wiem. Wydaje się, że to drobnostka, nic złego, ale nadal nieprzyjemne po wszystkim!

Tylko uspokoił po rozczarowujących wspomnienia - kwiat lilii. Zamiast radości - kolejne rozczarowanie. Tak, ona jest piękne, jasne i duże kwiaty, pędy mocne, ale ja się nie podoba! I nie będzie bezzasadne, należy dołączyć pakiet zdjęć, w którym żarówka jest.

Film: Winx Club: The Secret of otchłań morza '2014' rosyjski Strona główna | rysunek

Tutaj takie powinno być

Jest nazwa producenta, więc musiałem sfotografować na odwrocie:

Wideo: harmonia śpiewu

Na spodniej stronie etykiety

To szczerze mówiąc - nie było pragnienie, aby zadzwonić do firmy i uczynić z nich wszystko, co o tym myślę. Zatrzymano tylko zrozumienie - wszystko moja złość I odpowietrzania na osobie, która jest najbardziej prawdopodobne, aby cebulki lilii i nie zbliżyć, siedzi gdzieś w biurze.

Ale moja cierpliwość na tym koniec. Wystarczy, aby zapłacić za kota w worku (jeśli obliczyć koszt tych wszystkich „niespodzianek”, suma imponującej wpisane). Nie będę nadal kupować żadnych nasion lub cebulek i sadzonek - nadszedł czas, aby zdobyć swój sadzeniowego. Wyszukiwanie materiałów z podobnie myślącymi ludźmi - ogrodników i florystów. Wiele roślin szczepionych jest możliwe, dlaczego nie pożyczyć gałązkę lub dwie automat instancji sąsiadów-wieśniaków? Możliwość wymiany zamówienia) Najważniejsze - aby zobaczyć co się dzieje, będzie rosnąć (bloom) na kwietnik.

Pisałem rzucił podrażnienie uspokoił się nieco. I raz na kupującego nastąpiło szemrania ciekawy Florist. I jeszcze zastanawiam się, jaki rodzaj lilii kwiaty na moim klombu?

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Lilie i myszLilie i mysz
Mum ogrodzie: lilie, róże, etc.Mum ogrodzie: lilie, róże, etc.
Fritillaria wśród liliiFritillaria wśród lilii
Lilia sypialnia lub gippeastrum zaczyna kwitnąćLilia sypialnia lub gippeastrum zaczyna kwitnąć
Z krytym lilii OpiekiZ krytym lilii Opieki
Biała liliaBiała lilia
Lilie reprodukcjaLilie reprodukcja
Rozmnażanie lilie The żarówkęRozmnażanie lilie The żarówkę
Najbardziej korzystne kwiaty wypoczynkowe - liliaNajbardziej korzystne kwiaty wypoczynkowe - lilia
Dziewicze kwiaty lilie: Sadzenie i pielęgnacjaDziewicze kwiaty lilie: Sadzenie i pielęgnacja
» » » Nieznany lilia pod nazwą Luxor
© 2022 ProSadGuru.com