ProSadGuru.com

Że lilia kwitną!

Kolejną miłą niespodzianką: niezwykle wcześnie kwitną lilii. Paczka z żarówkami dostałam, gdy okno jest nadal pokryte śniegiem. I cały materiał był już zauważalny sadzenia z zarazkami, więc przechowywać go w lodówce wydawało mi się nie najlepszym pomysłem. Posadzone w pojemnikach z kwiatem gleby ...

Lilia azjatycka Strawberry Vanilla (Lilium azjatycki podwójnie truskawkowy waniliowy)

W tym czasie, gdy jest wystarczająco rozgrzany do przesiedlenia ogrodzie, prawie wszystkie lilie były w zarodku. Obie rośliny są, niestety, odpadł jeden i wszystko (wciąż nie mogę zrozumieć, co to wszystko było takie samo: szkodniki, lub po prostu nie mają wystarczająco dużo siły - żadnego innego uszkodzenia lub widoczne uszkodzenia na liściach i łodygach nie). Ale inni nadal skutecznie przygotować się do kwitnienia.
Więc na drugi dzień pierwsze kwiaty rozkwitły frotte Lilie azjatyckie Strawberry Vanilla (Lilium azjatycki podwójnie truskawkowy waniliowy).

Azjatyckie kwiaty lilii Strawberry Vanilla (Lilium azjatycki podwójnie truskawkowy waniliowy)

Na jednej łodydze - dziesięciu pączków, upuszczać jeden po drugim! Piękny bukiet)) i to pomimo faktu, że sama roślina jest niewielka - nie więcej 50 centymetrów wysokości,.
Różnorodność jest jednym z pierwszych (kwitną w czerwcu), ale nie spodziewałem się, że pierwsza lilia latem ubiegłego Kiedyś kwitną piwonie! A potem już ujawnia inne pąki azjatyckie - Red Room (Lilium azjatycka Red Twin)

Wideo: Lily kwiat w dniu 8 marca

Lilia azjatycka Red Room (Lilium azjatycka Red Twin)

Niestety, jej piękny, promienny kolor jest trudne do przekazania w obrazie. Bez względu na to jak ja skakał z kamerą, próbując znaleźć najbardziej udanych światło, wynik nadal nie jest w stanie dokładnie odtworzyć wszystkie niuanse i odcieni.

Wideo: Oto niektórzy klienci, ryzyko zaniżonych i rabaty

Azjatycki kwiat lilii Red Room (Lilium azjatycka Red Twin)

Co ciekawe, ten hybrydowy odnosi się również do liczby frotte, ale jeśli Strawberry Vanilla podwójność widoczne na pierwszy rzut oka, Pokój Red (w każdym przypadku pierwszy otwarty kwiat), funkcja ta nie jest szczególnie eksponat. Jednak w opisie Czytałem, że istnieje dodatkowy wiersz płatków - nic więcej niż zmodyfikowanych pręcikami! Oto coś tylko zauważalne. Wybór Miracle))
To lilia i wyższy (80 cm, prawdopodobnie), a kwiaty w jej większe. Ale lubię ich obu, i nie mogę się doczekać, kiedy sam zostanie odwołany resztę ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Co my lilie!Co my lilie!
Lilia piękne kwiaty !!!Lilia piękne kwiaty !!!
Pielęgnacja i uprawa lilii z bulw na kwiatekPielęgnacja i uprawa lilii z bulw na kwiatek
Jak rosną lilie w krajuJak rosną lilie w kraju
Jak zapłodnić wschodnią liliaJak zapłodnić wschodnią lilia
LiliaLilia
Lilie przeszczepLilie przeszczep
Sadzenie lilie w ogrodzieSadzenie lilie w ogrodzie
Dbanie o różDbanie o róż
Jak rosną lilięJak rosną lilię
» » » Że lilia kwitną!
© 2022 ProSadGuru.com