ProSadGuru.com

Moje róże

Film: moje róże 2015

Jestem bardzo doświadczonym w tym roku dla swoich róż: ponieśli! Jesienią ubiegłego roku z powodu kłopotów z ruchu nie mogłem w czasie, aby dostać się do ich schronienia na zimę. Śnieg, oczywiście, nie było wiele, ale strach nie zostawił: jak spędzić zimę, vymerznut prawda? Przezimował. Na wiosnę, I gotowane nich nowe wyzwanie: przeszczep. Poruszyłem piękno ze starego do nowego ogrodu.

pełnowymiarową Rose

Przeniesiony z przygodami))) Gdy byłem zajęty w starym ogrodzie, wykopać różne rośliny, przygotowanie do transportu, pakowania, dzień minął spokojnie. Alenka domu wróciliśmy w pierwszej godzinie nocy. Ciepła wiosna, słońce grzeje - w bagażniku zakładu nie opuszczę ... rozładować, a potem realizować: Rose nagim korzeniem do jutra po prostu nie przetrwa. „Alain, - mówię - Carry latarkę. rose roślina będzie! „W nocy :))

róża

Wyobraźmy sobie obrazek: ciemny, cichy i na ziemi przed domem w budowie mężczyzn z łopatami przy świetle latarni coś kopać :))) No, we wsi w tym czasie ludzie byli wciąż za mało ... Ale oczywiście, w nocy mam tylko te krzaki cierpliwość prikopalis i obficie podlewać, tak aby nie zwiędły. Właściwe dopasowanie jest nadal zaangażowany w jeden dzień później przez pochmurnej pogodzie. A potem czekał z drżeniem - będzie albo umrze?

Video: 1. Kim rozy.Roses

czerwona róża

Przeżył! Poważnie uszkodzony okrywowa rozetę - to było dużo pędów, korzeni po przeszczepie nie radzą sobie z ich posiłków. Gdyby poważnie wyciąć wszystko wyschło, a teraz powoli budzi się do życia. Ale reszta nowym miejscu, to jest postrzegane przez dusza musiała - stoisko, w całości pokryte pąkami i ujawnić siebie wspaniałych kwiatów.

rosebush

Krzewy bardzo niskie, ale wielu kolorach - Jestem w starym ogrodzie nigdy nie widział ich razem tak dobrze i obficie kwitną. Ten elegancki i wyspa pośród zamieszek ziół rozgrzewa duszę, pomaga uwierzyć, że kiedyś (mam nadzieję, że wkrótce!) Nie będzie naprawdę duży i piękny ogród - będzie rosnąć i kwitnąć jak ten jeden pączek, który wkrótce zostanie w bujnej róży!

Rosebud

Jego odmiany róż I - niestety! - Nie mogę sobie przypomnieć: tag stracił kilka lat temu. Ale to nie przeszkadza mi cieszyć się ich kolory))) Mam nadzieję, że cieszył się je podziwiać!

żółty Rose

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
My Tea - hybrydowe różeMy Tea - hybrydowe róże
Jak ukryć róże w zimie?Jak ukryć róże w zimie?
Także moje różeTakże moje róże
Sałata zimę w otwartym poluSałata zimę w otwartym polu
Wydanie specjalne №1 / 2016 „Rose Garden” są już w sprzedaży!Wydanie specjalne №1 / 2016 „Rose Garden” są już w sprzedaży!
Rosnące róże ogrodoweRosnące róże ogrodowe
Róże kwitnące jesieniąRóże kwitnące jesienią
Schronienia RoseSchronienia Rose
Doniczkowe okazy róż jak zaoszczędzić?Doniczkowe okazy róż jak zaoszczędzić?
Kanadyjskie róże - mało wymagające ogród pięknoKanadyjskie róże - mało wymagające ogród piękno
» » » Moje róże
© 2022 ProSadGuru.com