ProSadGuru.com

Kolory nigdy zbyt dużo (Part Two

Witam drodzy tsvetolyuby !!!

Dziewczyny, patrzę ostatnio na swojej Ogrodniczych kwiatów i zawiści. W najlepszym tego słowa znaczeniu. Nie mam kwietniki, posadzono rastyuhi coś tu i tam. Zakłócać prac budowlanych, nie ma żadnej rastyuhu mnie zniszczony. Ale wkrótce się to wszystko skończy, a wtedy mogę się odwrócić. W międzyczasie, pokazują, że nie są w rozkwicie teraz, podczas gdy istotą sprawy, ja przygotowuję się do uprawy klombów:

Pierwszy lilia, wystarczy spojrzeć, Lily i mają lilię:

Najnowsze lilia ja jakoś wśród mieczyków. W ogóle, jak mogłem wpakować. Następnie chcę pokazać geranki którzy żyją długo w ogrodzie:

Ta konwencjonalna czerwony, drugi czerwony i biały, ale już nie wyrósł jeszcze nie mogę się doczekać, aby zobaczyć co to będzie aż do końca, a ja:

Wczoraj ujawnił swój Valentine Cullen Co sprawiło, że należy zwrócić uwagę na mój, ona będzie kwitnąć, too. Wydaje się, że deszcze zrobiły swoje zadanie i jest zbyt wcześnie wyszedł z spoczynku:

Wiosna dała mi trzy małe sadzonki sadzone, nie znasz nazwy, po prostu powiedział - krasivye.No, dziewczyny, powiedz mi, kto to jest?

Wygląda na to rastyuha to hang-Downing, w przyszłym roku chcę umieścić w wiszący donicy zmiennego niebieski kwiat z czerwonym. Pokaż pozostawia blisko do identyfikacji:

Teraz georginka które weszły w skład pakietu, jeśli ktoś pamięta:

Mimosa pod jabłonią - podrasla wyraźnie:

Ale gospodarz z miejsca nie ruszać, nie vyrasla w tym czasie, i Coleus:

Nieco bardziej użytecznego rastyuh - lekko winogron:

nieznacznie Blackberry:

I to jest bardzo przydatne i moje ulubione rośliny - bazylia.

Słońce świeci, faktycznie nasyshenny jasny fioletowy kolor i zapach ...

W zasadzie, to nie wszystko, ale jestem tak zmęczony ty. Dzięki najbardziej trwałe - którzy przybyli do końca i że po prostu wyglądało.

Cieszę swoją opinię, Valentine 2012.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Pozostałości przedszkolaPozostałości przedszkola
Lily lub gladiolusychto rosnąć?Lily lub gladiolusychto rosnąć?
Jak podlewać liliaJak podlewać lilia
Moja gloxiniaMoja gloxinia
Galimatias z moich kwiatów ogrodowychGalimatias z moich kwiatów ogrodowych
„Kamień ogrodowy kwiat lilii na swoim ulubionym”„Kamień ogrodowy kwiat lilii na swoim ulubionym”
Królowa kwiatów nie jest róża, lilia iKrólowa kwiatów nie jest róża, lilia i
Mój ulubiony kwiat - liliaMój ulubiony kwiat - lilia
LiliaLilia
I po raz kolejny news!I po raz kolejny news!
» » » Kolory nigdy zbyt dużo (Part Two
© 2022 ProSadGuru.com