ProSadGuru.com

Dlaczego boją się komarów

Sezon wakacyjny w pełni, wiele przeprowadzone w kraju na dni, tygodnie. I pamiętaj, aby spotkać komary. Jak mogę dotrzeć do nich krwiopijców straszliwie jako dziecko, pamiętam jeszcze.

komary


W tym samym czasie, musimy aktywnie walczył im fumigację. Ale zaszła w ciążę, musiała szukać alternatywy. I szukałem, przez długi czas, próbując wszystko poradził.
Chcę podzielić się z wami trochę wynik.
Dzięki wszystkim wybór oferowanych za pośrednictwem komarów, zatrzymałem się na olejków eterycznych. W umiarkowanych dawkach, nie są w ciąży i jest przeciwwskazane.
Zaleca się stosowanie oleju anyżu, goździków, eukaliptusa.
Apteka znalazła olejek z anyżu i eukaliptusa. Ale jak to mówią, nie uprawiane razem ... komary nie tylko nie odchodzić, ale wręcz przeciwnie, poleciałem do miejsca, gdzie namaszczony (((
Wciąż mówimy o Asterisk i balsamu. Ale szczerze mówiąc, nie mogę iść tą posmarowaną balsamem i teraz zbyt silny zapach. Boję się nie tylko komary, ale ludzie będą mnie unikać))) Ale ukąszenia im dobrze smarowane pomaga złagodzić swędzenie.
Oczywiście, może to być sposób, że wszystkie z tych funduszy nie pomogły go do nas, a można pomóc (komary, że ponad 200 gatunków)
Ale dziś mam do tej pory tylko jeden sposób, aby radzić sobie z komarami, które jest zawsze aktywny. jest olej piołun. Od kilku lat możemy je wykorzystać i jeszcze nie sumuje
Mamy tu do czynienia olej
Zdjęcia nie moje, jego olej jest już pojechał do domku.

Chroni na kilka sposobów
1. Dodać kilka kropli w aromolampu i światła przed pójściem do łóżka w pokoju
2. Olej nanoshu otwory w siatce i wzdłuż okna obwodzie. Pomogło to na pewno. Nawet przy otwartych oknach spali
3 masłem na zderzaki łóżka
Zapach nie zakłócać snu całkowicie (o ile oczywiście nie wlać butelkę), ale komary nie latają. w ubiegłym roku kupił szwagier i ich dręczyły przez komary. Również zadowolony, że zniechęcają. 
Przedszkole wykorzystywać również ten olej, kładę na łóżeczku. Gniazda są zasadniczo przeznaczone dla dzieci w wieku od 2-3 lat, a dzieci, które również gryzą komary, a jak!
A jak są zapisane od komarów?

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Sztuczne kwiaty będą traktowane komaraSztuczne kwiaty będą traktowane komara
StsiaridyStsiaridy
Komary porażone doniczkowy z ficusKomary porażone doniczkowy z ficus
Stsiaridy (komary grzybStsiaridy (komary grzyb
Camping: komary wapnoCamping: komary wapno
Lato bez komarówLato bez komarów
Głównym zastosowaniem eukaliptusaGłównym zastosowaniem eukaliptusa
Mój pierwszy sezon wakacyjny (Mój pierwszy sezon wakacyjny (
Lemon i ząbek - oryginalne komaryLemon i ząbek - oryginalne komary
Jak szybko pozbyć się komarów w donicach?Jak szybko pozbyć się komarów w donicach?
» » » Dlaczego boją się komarów
© 2022 ProSadGuru.com