ProSadGuru.com

Zamioculcas - odrzucając błędne opinie

Wideo: Buty Tamaris jesień-zima 2015 (Salamander, Biszkek)

Cóż, w końcu !!! Przyszedł mój rozkaz !!! Cheers! Teraz ja też rośnie Zamioculcas domu.

Wideo: Buty Tamaris jesień-zima 2015 (Salamander, Biszkek)

Przed zakupem, byłem uzbrojony w kilka porad: kupowanie starych roślin, ponieważ jest duże i dobrze pasuje do wnętrza (new-to pędy będą musieli długo czekać), sadzenie konieczne jest w szerokiej i płytkiej doniczce (lepiej rosną w takich), światło woli rozproszone ( słońce pali it) kocha karmienie (im rosnąć szybciej).

Ale wskazówki i porady, a nawet czytać coś czczony kilka artykułów w różnych książkach i postanowił zaufać ekspertom.

Sklep miał wybór, ale z 8 roślinami Wybrałem ten przykład, ponieważ był najmłodszy. To jest ważne! To jeszcze nie overfeeding w sklepie nie wiem co nawozy! Miał 3 ucieczki. W domu, od razu przeszczepione nie wziął pulę, jak powiedział mi mój przyjaciel, którego Zamioculcas nie rośnie i głęboka, ale średnicę większą niż ta, w której się wychował o 6 cm. Ponieważ Zamioculcas nie tylko potężny system korzeniowy, ale także bulwy, więc korzenie rosną w glebie i głębokości i szerokości. I umieścić go w pobliżu południowego okna, słońce pada na nią lekko. A jednak, ile Zamioculcas nie karmić, rosną szybciej, nie będzie. Generalnie Zamioculcas interesujący kwiat, mało informacji o nim, ponieważ jest on uważany za dość rzadka roślina doniczkowa. Kwiaciarnia obserwacje o nim też nie wystarczy. Jego wzrost zależy od opieki nad nim! W ogóle, to jest bardzo podobne do odejścia Jade! Soczyste gromadzą wilgoci łodyg i korzeni aż do gleby wysycha poprawnie, to nie jest to konieczne do wody jest również konieczne, aby upewnić się, że woda nie stagnacji. Uwielbia ciepło. To nie toleruje wysokich temperatur. Szkodników często jest on atakowany skalę Jose. Więcej, jedna chwila Zamioculcas uwielbiają żuć zwierzęta! Dlaczego? Nie mam pojęcia! Więc uważaj, uważaj na zwierzęta. Zamioculcas popularnie zwane drzewa dolara! Oznacza to, że przyciąga dolarów. Zobaczmy!

Video: Buty Tamaris Fashion Week jesień 2015 (Salamander, Biszkek)

Tak, po przeszczepie, a pomyślne umieszczenie mojego Zamioculcas dał kilka nowych pędów! Uff!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak dbać o Zamioculcas i uzyskać kwitnienia ZamioculcasJak dbać o Zamioculcas i uzyskać kwitnienia Zamioculcas
Zamioculcas: zwielokrotnianie podziałuZamioculcas: zwielokrotnianie podziału
Rośnie ZamioculcasRośnie Zamioculcas
Zamioculcas roślinZamioculcas roślin
Ulubiony kwiat ZamioculcasUlubiony kwiat Zamioculcas
Opieka i hodowlaOpieka i hodowla
Zamioculcas - niezwykła roślinaZamioculcas - niezwykła roślina
ZdjęcieZdjęcie
Monotypowych rodzaju Zamioculcas roślinMonotypowych rodzaju Zamioculcas roślin
Zamioculcas przeszczep i pielęgnacjaZamioculcas przeszczep i pielęgnacja
» » » Zamioculcas - odrzucając błędne opinie
© 2022 ProSadGuru.com