ProSadGuru.com

Cannes sadzarki

1131804155730e8dd269fd9.85579624

Kiełkowały w pojemnikach w otwartych Cannes naziemnych ja posadzone pod koniec maja i na początku czerwca, ponieważ obawiają się mróz.

Aby przygotować sadzenia dołu 50x50x50 cm, odległość między rośliny utrzymuje się w ciągu 80-100 cm umieścić na dnie świeżego nawozu mieszać z glebą (1: 4), ..., warstwa 10-15 cm przy jego braku można stosować świeżą posiekaną trawę, powyżej - zespół gleby z dodatkiem nawozu.

Wody rośliny bogato (wiadra na studzienkę) w ciepłej wodzie. Podlewanie ciekłym opatrunki zmiennego (na początku, zwiększenie dawki azotu i od sierpnia - dawka potasu).

Wideo: Kremenczug. Cannes. sadzenia zima

Cannes reagujących na dolistnego nawożenia nawozami mineralnymi. Ściółkowanie gleby wokół roślin z torfu lub trocin.

Na jesieni w celu ochrony przed nocnymi przymrozkami rośliny Spud. I pod koniec września i na początku października, ja je wykopać i odciąć, pozostawiając kikut 10-15 cm. Zgrupowane w pojemniku z kłączy torfowych starannie śpi i pozostawić na kilka dni, na tarasie lub w szklarni. Następnie posypać popiołem w Tidy piwnicy.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Nie przechowywać w piwnicy!Nie przechowywać w piwnicy!
Prawidłowa pielęgnacja CannesPrawidłowa pielęgnacja Cannes
Piwonia treelikePiwonia treelike
Cannes: sadzenie i pielęgnacjaCannes: sadzenie i pielęgnacja
Sadzenie i pielęgnacja Cannes w środkowym pasieSadzenie i pielęgnacja Cannes w środkowym pasie
Cannes, czy możliwe jest, aby rozwijać eland bez okresu odpoczynkuCannes, czy możliwe jest, aby rozwijać eland bez okresu odpoczynku
Niesamowite kwiaty Eland, uprawa, sadzenie i pielęgnacjaNiesamowite kwiaty Eland, uprawa, sadzenie i pielęgnacja
Czy wiesz jak przechowywać canna zimaCzy wiesz jak przechowywać canna zima
Kłącza canna przechowywanie w zimieKłącza canna przechowywanie w zimie
Cannes - naturalne zaczynuCannes - naturalne zaczynu
© 2022 ProSadGuru.com