ProSadGuru.com

Surrealistyczne rzeźby Antoniego Howe

Wideo: Kinetic Sculpture

Surrealistyczne rzeźby Antoniego Howe

Amerykański rzeźbiarz Anthony Hove (Anthony Howe) tworzy urzekające rzeźby kinetyczne, które uruchamiane są za pomocą prostego uderzenia wiatru.

Wideo: niezwykłe rzeźby WORLD / tancerka Las Vegas RZEŹBY / Świat

„Byłem znudzony patrząc na statycznych rzeczy, które mnie otaczają. Chciałbym, aby zobaczyć je w ruchu „- powiedział Howe. I w rezultacie, rzeźbiarz tworzy sztukę, która żyje i porusza się razem z naturą.

jego fantastyczny rzeźba Metal wykonać magiczne, inspirujące taniec, odzwierciedlających słońca i prawdopodobnie śpiewa jak znają melodię.

Wideo: kinetyczna rzeźba ze stali Anthony Howe

Artystka projektuje modele w programie Rhinoceros 3D, a następnie wyciąć komponentów modelu blachy z kutra plazmy. Prawdę mówiąc, Hove opiera się bardziej na swojej intuicji i rąk niż na projektowaniu komputerowym. „W tej chwili mogę zaprojektować moje rzeźby w głowie. I nawet czasami trudno wyciągnąć je na komputerze. Ja po prostu wyjść na spacer i wyobrazić sobie różnorodność kształtów i krzywych. Kiedy robisz coś za 20-30 lat, można łatwo sobie wyobrazić, że w twojej głowie napisać całą fabułę. "

Wideo: Wykład Irina Kulik w muzeum „Garage”. Walter de Maria - Pierre Huyghe. Sztuka w szczelinach

„Staram się tworzyć obiekty, których wygląd będzie się wiązać z atrybutami science fiction, a także modeli biologicznych i astronomicznych” - mówi Howe.

Rzeźby tego utalentowanego Amerykanina idealnie pasuje do otaczającego krajobraz i od dawna przyciągał widok przechodniów. Dlatego wszystkie jego pracy bardzo szybko wykupione przez zamożnych nabywców.

Kinetyczne mieszka rzeźbiarz i prace w pobliżu Istsaundom (WA), otoczony drzewami, wiatru i innych elementów przyrody, które inspirują go do takich niesamowitych rzeźb. A teraz, po dwudziestu latach ciężkiej pracy z metalu i szkło, Anthony Howe planuje stworzenie największego kinetycznej rzeźby na świecie (9h7h9 m) do następnego roku pod tytułem „Burning Man» (Burning Man).

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Akcesoria ogrodowe rzeźbyAkcesoria ogrodowe rzeźby
Bruno Torfs i jego magiczny światBruno Torfs i jego magiczny świat
Rzeźby ogrodoweRzeźby ogrodowe
Dekoracyjny proso jest gotowy!Dekoracyjny proso jest gotowy!
Rodzaje rzeźb ogrodowychRodzaje rzeźb ogrodowych
„Zielony” rzeźba„Zielony” rzeźba
Niesamowite rzeźby Chagari wieśNiesamowite rzeźby Chagari wieś
Rzeźby wykonane z drutu Derek kinzettaRzeźby wykonane z drutu Derek kinzetta
Hove (KentHove (Kent
Bałwany i inne rzeźby śnieżneBałwany i inne rzeźby śnieżne
» » » Surrealistyczne rzeźby Antoniego Howe
© 2022 ProSadGuru.com