ProSadGuru.com

Przedsiębiorca jest odpowiedzialny za cięcie terenów zielonych w Czelabińsku

Przedsiębiorca jest odpowiedzialny za cięcie terenów zielonych Czelabińsk

Bezprawne niszczenie zieleni znaleziono na ulicy w regionie Niepewny Traktorozavodskoy Czelabińska. Szkody szacuje się wartość około 300 tysięcy rubli.

Biuro Czelabińsku Prokuratura stwierdziła, że ​​w marcu 2008 roku, w ciągu dnia, niezidentyfikowane osoby bez odpowiednich zezwoleń używając buldożerów zniszczyła 22 jednostek zieleni, położony w pobliżu domu 10 na ulicy Tschopp. Ziemia, na której rosły drzewa, nielegalnie, bez odpowiednich dokumentów prawnych, używane Company Info media.

Wideo: Bringing przyrodę z ludźmi!

Prokurator na fakt nielegalnej wycinki zieleni wszczęła sprawę karną w ramach części 1 artykułu 260 Kodeksu Karnego Federacji Rosyjskiej. W odniesieniu do dyrektora Info-Media Dmitry Abolentseva ścigane zgodnie z artykułem 7.1 Kodeksu wykroczeń administracyjnych (nieautoryzowane wykorzystanie terenu).

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Tradycyjne pytania o choinekTradycyjne pytania o choinek
Czas na nielegalną wycinkę drzew i krzewówCzas na nielegalną wycinkę drzew i krzewów
Znaleziono głównych wrogów lasów deszczowychZnaleziono głównych wrogów lasów deszczowych
Ługańsk posadzone nowe drzewaŁugańsk posadzone nowe drzewa
Tatarstan zabity przez pestycydy 1,2 ton pszczółTatarstan zabity przez pestycydy 1,2 ton pszczół
Chalet toalety: przepisy określająceChalet toalety: przepisy określające
Chimki LasChimki Las
Prokuratura przejechał „Mittal” dla środowiskaProkuratura przejechał „Mittal” dla środowiska
Pestycydy w plenerzePestycydy w plenerze
W Kijowie, nie mogę oddychaćW Kijowie, nie mogę oddychać
» » » Przedsiębiorca jest odpowiedzialny za cięcie terenów zielonych w Czelabińsku
© 2022 ProSadGuru.com