ProSadGuru.com

Kwiat humor

Wideo: Kwiat pokaz mody Arayik Galustjana w Skołkowo

kwiat humor

Wideo: Joan Rivers - kwiatowy, abstrakcyjne i śmieszne broszki 5

Cactus - jest głęboko rozczarowany w życiu ogórka.

Drewno może łatwo określić kierunek światła.
Jeśli palm - południe jest już tutaj.

Tak, Daisy z oznakowane!

- Oskarżony, trafisz doniczka sąsiada na głowie. Państwo żałować?
- Nie. Ten geranium jest nadal prawie wyschły.

Kwiaciarnie są bardzo nieśmiały, zwłaszcza tych, które rosną maki.

Amatorskie ogrodnicy, aby pamiętać:
Tylko 2 kg uranu, zakopanego na nieruchomości, można pozbyć się szkodliwych gryzoni, mrówek i innych szkodników.

Istnieją dwa wilki, jeden sekundę i mówi:
- Wczoraj zjadł kogoś, ale ktoś, a ja nie wiem! Tylna Chernenkaya, brzuch Belenky. Łapy govnetsom klapsa.
- Och, bracie! Ten amator ogrodnik jadłeś!

Skarży się do swojego przyjaciela,
- Czy można sobie wyobrazić, za każdym razem spotykam się z moim przyjacielem,
On daje mi zwiędłe kwiaty!
- I spróbować dotrzeć na czas na randkę.

Starożytne przysłowie mówi: co kobieta chce, że Bóg chce.
Ale czy Bóg tak chce francuskie perfumy, kwiaty i szampan rozmowę na autobusie?!:
- Słyszałeś, że bank centralny wydał nowy banknotów w obiegu
o nominale 1000 rubli?
- Już od roku wydał. W innym sensie?
- TAK! Teraz, wraz z zapachem polnych kwiatów !!!

- Ci kyda go z kwiatami?
- Baba jego podapyu.
- Z Yma gone! Oni iskysstvennye!
- Bo wszak kobieta y mnie ... gumowy młotek

Życie jest bezlitosny dla mężczyzn ...
Kiedy rodzą, ich matki otrzymują kwiaty.
Kiedy ślub, panna młoda otrzymuje kwiaty i prezenty.
Kiedy umierają, ich żony uzyskać ubezpieczenie i spocząć na Bahamach.

- Kelner, dlaczego w wazonie sztuczne kwiaty? W ekskluzywnej restauracji kwiatów może być żywy!
- Ma Pan rację. Ale od tego czasu, jak nasza restauracja stała się wegetarianką, goście uważają, że świeże kwiaty - przekąskę.

Istnieją trzy przyjaciele, nowa rosyjska żona. Jeden mówi:
- Dziewczyny, jestem więc w szoku! Moja maniakiem dzień po dniu, w domu nie spędzić noc. Kontynuując odwagi, kręcących się po pustkowiu.
drugi:
- Takya same śmieci. Buhoy skradać się rano.
trzeci:
- Tak, nawet ze szminki na policzkach i majtki w kieszeni. Niech
zemsta. Jak zabuhal, zrywamy całą noc!
- No i gdzie się udać, ale także odnaleźć nas wszędzie.
- Może na cmentarzu?
- Chodźmy.
Więc wzięli wódkę, przekąski, udał się na cmentarz, więc upić! do
utrata przytomności. Jeden mówi:
- Posłuchaj, przyjacielu, niech przynajmniej kolorach Narva, chwalić, niech porevnuyut.
Zabierają kwiaty.
Następnego dnia, istnieją trzy ich męża.
Jeden mówi:
- Faceci, powiedz nie uwierzysz! Moja Claudia wrócił do domu tego ranka!
drugi:
- Och, że prawdopodobnie był mój. Kopalnia zbyt uderzając w godzinach porannych, a nawet kwiaty.
trzeci:
- No, chłopcy, nie zdejmować. Mój potwór wczoraj nie było na tyle, że rano, nie tylko buhoe ponadto, że z kwiatami, a nawet na szyi wieniec Od chłopców.

Przed ślubem, myślałem, że moja żona - róża, choć z cierni. Po podróży poślubnej, ale w końcu zrozumiał, że wyszła na kaktusa.

Wspaniały drink tequila: pijany - czuł jak kaktus, a następnego ranka igły zwykle rosną w środku!

Kobieta podczas pobytu z przyjaciółmi w kraju i mówi, że wszystkie łóżka są sadzone pod oknami kolczaste kaktusy:
- Rozsądna. To jest - zwłaszcza dla tych, zarozumiały mężczyzn wysiadł z okna nie jest?
- Nie, to nie jest skoczył ...

Film: Kot śpi w doniczce

Siedząc teściowa po pracy na obiad i oglądać transmisję piłkarską końcowej kielicha. Matka-teściowa przychodzi do:
- I przełączyć telewizor na chwilę. Zadzwoniłam do przyjaciela i powiedział mu, że na innym kanale pokazują jak piękne kwiaty kaktus Tsefalotserius.
- Więc dlaczego taka piękna oglądać w telewizji, kup sobie ten Tsefalotserius, umieścić w garnku i podziwiać jak kwitnie i pachnie we własnym oknie.
- Ale kwiaty tylko w nocy!
- Zwłaszcza! Umieścić go w garnku i cieszyć się całą noc!

Nasza firma wydała nowy produkt - szampon na bazie wyciągu z konopi - teraz twoje włosy będą nie tylko żyć, ale również śmieszne

Wezwanie do kwiaciarni: Masz marihuanę?

Paryż.
Dwaj przyjaciele spotykają się w kwiaciarni.
- Dzień dobry, proszę pana!
- Dzień dobry! Pozwól mi zadać, i dla kogo kupujesz te piękne róże?
- Madame Jeannette M. ...
- Och, myślę, że Madame Jeanette ten wspaniały bukiet love it!
- Nie sądzę ... Faktem jest, że w dniu dzisiejszym został pochowany ...

Myzhchina przychodzi do kwiaciarni:
- Daj mi byket kolorach! Szybko, pozhalyysta!
- Jakie kolory?
- Co paznitsa, szybko, pozhalyysta, jestem późno!
- Hy, ty! Bardzo duży paznitsa! Jeśli pani - devyshka, powinien być biały pozy czy ona - kobieta, to musi być fioletowy ...
- Oczywiście pozy dać biały pozy! .. Vppochem, tkane fiołki Papy!

A młody człowiek przychodzi do kwiaciarni i widzi duży plakat na ścianie: "Powiedz jej, że to kwiaty",
Młodzieniec pyta pojedynczą różę.
- Jak tylko jeden?
- Tak, nie jestem rozmowny.

Jeśli mąż daje żonie kwiaty bez powodu - tak po prostu zobaczyłem tę przyczynę.

Mąż wraca do domu, on przynosi kwiaty, szampan, czekoladki ... Moja żona mile zaskoczony. Romantyczna kolacja, wspomnienia, iść do łóżka, wszystko Mąż spalanie pasję.
żona Emy za:
- Wszystko było w porządku, ale coś jestem zmęczona ...
myzh:
- Co masz spiskowali dzisiaj, czy co?

Jeden znany z powodu dużej ilości alkoholu spożywane coraz bardziej utraconą pamięć aktora w przeszłości - iw końcu, po prostu zatrzymał się zapraszając na występy. To sprawiło, że bardzo niepokojące, a on nadal namówił reżysera, aby dać mu niewielką rolę w nowej produkcji. - Jest to bardzo ważna rola - reżyser powiedział mu - na samym początku gry! Trzeba trzymać dwa palce róż kwiat blisko nosa, wziąć głęboki oddech - i powiedzieć: "Słyszę zapach mojej kochanki!" - i wszystko. Aktor jest bardzo podekscytowany. Kilka dni później on próby - i oto nadchodzi dzień premiery ... Orka kurtyna aktor wychodzi, bardzo ostrożnie, głośno iz wielką dykcja mówi:
- Słyszę zapach mojego kochanka ...
Grzmiący śmiech publiczności.
Aktor wstrząśnięty, zdziwiony patrzy na reżysera:
- W jaki sposób? Co? Zrobiłem wszystko w porządku ... Ja też dalej ...
Reżyser, ocierając łzy:
- Tak. Dobrze. Cały tekst. Kwiat? .. FLOWER ZAPOMNIJ !!!

Kwiaty po prostu niesamowite, moja droga! Ale myślę, że jesteś zbyt lubiący botanika długo ... Nadszedł czas, aby przenieść się na mineralogii!

Oferujący następnego porucznika Rżewa:
- Kochałem dziewczyny dają kwiaty. Kup bukiet goździków w godzinach porannych lub niektórych tulipanów i iść ulicą. Widzę ładną dziewczynę, mam wymyślić, bukiet jej pokazać i powiedzieć grzecznie:
"Urocza dziewczyna, nazywam się Wowa. Chciałbym spędzić noc z wami dzisiaj, a kwiaty - ty! Rano dam",
- A potem?
- Potem podnieść kwiaty i strząsnąć w dół ulicy do drugiej dziewczyny.

Chłopiec prowadzą do psychologa.
-Nasze dziecko nie jest wystarczająca ...
Psycholog przeprowadza badanie, wszystko w granicach normy.
Pytałeś go o porze roku ...
- Spójrz, żółte liście i krążyły. O jakiej porze roku?
- Lato.
- Śnieg i deszcz przychodzi. O jakiej porze roku?
- Lato.
- Temperatury poniżej zera. Co lato?
- Tak, to kiepskie lato ... ...

Nasza firma wydała nowy produkt - szampon na bazie wyciągu z konopi - teraz twoje włosy będą nie tylko żyć, ale również śmieszne

Siedząc teściowa po pracy na obiad i oglądać transmisję piłkarską końcowej kielicha. Matka-teściowa przychodzi do:
- I przełączyć telewizor na chwilę. Zadzwoniłam do przyjaciela i powiedział mu, że na innym kanale pokazują jak piękne kwiaty kaktus Tsefalotserius.
- Więc dlaczego taka piękna oglądać w telewizji, kup sobie ten Tsefalotserius, umieścić w garnku i podziwiać jak kwitnie i pachnie we własnym oknie.
- Ale kwiaty tylko w nocy!
- Zwłaszcza! Umieścić go w garnku i cieszyć się całą noc!

Kobieta podczas pobytu z przyjaciółmi w kraju i mówi, że wszystkie łóżka są sadzone pod oknami kolczaste kaktusy:
- Rozsądna. To jest - zwłaszcza dla tych, zarozumiały mężczyzn wysiadł z okna nie jest?
- Nie, to nie jest skoczył ...

Wspaniały drink tequila: pijany - czuł jak kaktus, a następnego ranka igły zwykle rosną w środku!

Przed ślubem, myślałem, że moja żona - róża, choć z cierni. Po podróży poślubnej, ale w końcu zrozumiał, że wyszła na kaktusa.

Myzhchina przychodzi do kwiaciarni:
- Daj mi byket kolorach! Szybko, pozhalyysta!
- Jakie kolory?
- Co paznitsa, szybko, pozhalyysta, jestem późno!
- Hy, ty! Bardzo duży paznitsa! Jeśli pani - devyshka, powinien być biały pozy czy ona - kobieta, to musi być fioletowy ...
- Oczywiście pozy dać biały pozy! .. Vppochem, tkane fiołki Papy!

Istnieją trzy przyjaciele, nowa rosyjska żona. Jeden mówi:
- Dziewczyny, jestem więc w szoku! Moja maniakiem dzień po dniu, w domu nie spędzić noc. Kontynuując odwagi, kręcących się po pustkowiu.
drugi:
- Takya same śmieci. Buhoy skradać się rano.
trzeci:
- Tak, nawet ze szminki na policzkach i majtki w kieszeni. Niech
zemsta. Jak zabuhal, zrywamy całą noc!
- No i gdzie się udać, ale także odnaleźć nas wszędzie.
- Może na cmentarzu?
- Chodźmy.
Więc wzięli wódkę, przekąski, udał się na cmentarz, więc upić! do
utrata przytomności. Jeden mówi:
- Posłuchaj, przyjacielu, niech przynajmniej kolorach Narva, chwalić, niech porevnuyut.
Zabierają kwiaty.
Następnego dnia, istnieją trzy ich męża.
Jeden mówi:
- Faceci, powiedz nie uwierzysz! Moja Claudia wrócił do domu tego ranka!
drugi:
- Och, że prawdopodobnie był mój. Kopalnia zbyt uderzając w godzinach porannych, a nawet kwiaty.
trzeci:
- No, chłopcy, nie zdejmować. Mój potwór wczoraj nie było na tyle, że rano, nie tylko buhoe ponadto, że z kwiatami, a nawet na szyi wieniec Od chłopców.

- Kelner, dlaczego w wazonie sztuczne kwiaty? W ekskluzywnej restauracji kwiatów może być żywy!
- Ma Pan rację. Ale od tego czasu, jak nasza restauracja stała się wegetarianką, goście uważają, że świeże kwiaty - przekąskę.

Życie jest bezlitosny dla mężczyzn ... Kiedy rodzą, ich matki otrzymują kwiaty. Kiedy ślub, panna młoda otrzymuje kwiaty i prezenty. Kiedy umierają, ich żony uzyskać ubezpieczenie i spocząć na Bahamach.

Rozmowa w autobusie:
- Słyszałeś, że bank centralny wydał nowy banknotów w obiegu
o nominale 1000 rubli?
- Już od roku wydał. W innym sensie?
- TAK! Teraz, wraz z zapachem polnych kwiatów !!!

Starożytne przysłowie mówi: co kobieta chce, że Bóg chce.
Ale czy Bóg tak chce francuskie perfumy, kwiaty i szampana!

Skarży się do swojego przyjaciela,
- Czy można sobie wyobrazić, za każdym razem spotykam się z moim przyjacielem,
On daje mi zwiędłe kwiaty!
- I spróbować dotrzeć na czas na randkę.

Istnieją dwa wilki, jeden sekundę i mówi:
- Wczoraj zjadł kogoś, ale ktoś, a ja nie wiem! Tylna Chernenkaya, brzuch Belenky. Łapy govnetsom klapsa.
- Och, bracie! Ten amator ogrodnik jadłeś!

Amatorskie ogrodnicy Uwaga: tylko 2 kg uranu, zagrzebany na nieruchomości, można pozbyć się szkodliwych gryzoni, mrówek i innych szkodników.

Kwiaciarnie są bardzo nieśmiały, zwłaszcza tych, które rosną maki.

- Oskarżony, trafisz doniczka sąsiada na głowie. Państwo żałować?
- Nie. Ten geranium jest nadal prawie wyschły.

Tak, Daisy z oznakowane!

Drewno może łatwo określić kierunek światła. Jeśli palm - południe jest już tutaj.

Cactus - jest głęboko rozczarowany w życiu ogórka.

-Gdzie idziesz ten kwiat?
-Baba jego dary.
-Ty co? Z umysłu zeszła? Są sztuczne !!!
-Więc ja i Baba gumy.

Człowiek przychodzi do kwiaciarni i sprzedawczyni mówi:
- Make me bukiet stu róż dla mojej żony!
sprzedawczyni:
- Och, mój Boże! Co masz zrobić coś takiego?!?

słuchacz:
- Kiedy można przyjąć, że człowiek ewoluował od męża, kochanka?
Ormiański Radio: - Kiedy zaczyna zamiast kwiatów kupić zielony.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Maki - „ogniste” pozdrowienia w ogrodzieMaki - „ogniste” pozdrowienia w ogrodzie
I zakażony dziewczynęI zakażony dziewczynę
Moja pachnące geraniumMoja pachnące geranium
Nie ma ograniczeń co do ludzkiego okrucieństwaNie ma ograniczeń co do ludzkiego okrucieństwa
Daisy - zwłaszcza rosnąceDaisy - zwłaszcza rosnące
Mój kwiat news, albo tajemniczy nieznajomyMój kwiat news, albo tajemniczy nieznajomy
Amatorskie ogrodnicy rodzi dziwne kwiaty - Twój ogród ™ - rośliny z całego świata!Amatorskie ogrodnicy rodzi dziwne kwiaty - Twój ogród ™ - rośliny z całego świata!
Po rumianku, dwie stokrotkaPo rumianku, dwie stokrotka
Wyświetlanie różnych modeliWyświetlanie różnych modeli
W Soczi, otwarte forum kwiaciarnie All-RosjaW Soczi, otwarte forum kwiaciarnie All-Rosja
© 2022 ProSadGuru.com