ProSadGuru.com

Healing Garden - uzdrowienie ogród do ogrodu

Healing Garden - Healing Garden na swoim ogrodzie

Wideo: Twój ogród №51 - Wizyta Helen Troyan

Aby żyć w harmonii z naturą, do komunikowania się z nią. Promuje dobry nastrój, przywraca witalność.

Dostaw energii mogą być produkowane w jego ogród, Chodzenie na zadbane alejki, wdychając zapach kwiatów i drzew. Podziwiając krajobrazy, całkowicie odpocząć, zapomnieć o wszystkich swoich problemach.

"uzdrowienie ogród" - jest jednym z obszarów landshaftoterapii. Dzięki tej nauki leczeniu wielu chorób, stymuluje układ krążenia, oddechowy i krążenia. Drzewa i krzewy wydzielają duże ilości cennych substancji - phytoncids które zatrzymują wzrost mikroorganizmów, zwiększenie efektywności, mają właściwości przeciwzapalne, aktywują metabolizm.

Wideo: Twój ogród №10 - Jak rozmnażać bukszpan

Biorąc aromaterapii sesji, usunąć napięcie nerwowe, chroniczne zmęczenie, łagodzi bezsenność. ogród To nie może być miejscem odpoczynku, ale także miejscem uzdrowienia tylko. Zajęcia na świeżym powietrzu promuje dobre samopoczucie, zdrowy sen, łagodzi zmęczenie, wzmacnia system nerwowy.

Liście drzewa absorbują kurzu, gazów, a nawet neutralizować toksyny. Drzewa te są dąb, wierzba, klon. Iglastych powietrze nasycone jonów ujemnych. Czeremcha oczyszcza powietrze z metali ciężkich i moreli pozostawia odstraszyć szkodniki roślin ogrodowych.

Wideo: Tibetan Healing Sounds # 1 -11 godzin - misy tybetańskie do medytacji, odpoczynku, uspokajające, uzdrowienia

Różne drzewa mają różny wpływ na stan emocjonalny człowieka. Nasadzenia topoli i jodły dodają energii, pobudzają witalność. Brzozy mają uspokajający wpływ. Płacząca wierzba wzmocnić poczucie harmonii. Krzewy mają pozytywny i równoważenie wpływu na osobę. Zapach miętowy zwiększa stężenie i zmniejsza zmęczenie. Nawet krótki spacer po ogrodzie przywraca utraconą siłę, promuje zmianę wrażeń, normalizuje aktywność całego organizmu.

Będąc w takim ogród, za każdym razem czujesz się jak w świątyni - gojenie Świątynia drzew i kwiatów, które przynosi uzdrawiania, oczyszczenie i odnowę, nie tylko ciało, ale najważniejsze - dusza.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jałowiec, uzdrowienia powietrzeJałowiec, uzdrowienia powietrze
Ogród botaniczny Londyn świętuje swoje 250-lecieOgród botaniczny Londyn świętuje swoje 250-lecie
Jak przygotować ogród kwiatowy na zimęJak przygotować ogród kwiatowy na zimę
Fairy ogród Kawachi FujiFairy ogród Kawachi Fuji
Ogród MalwinaOgród Malwina
Jak stworzyć ogród skalnyJak stworzyć ogród skalny
„Twój ogród” Odessa: pre-fotorelacja„Twój ogród” Odessa: pre-fotorelacja
Ogród zimowy na balkonieOgród zimowy na balkonie
Mówią, że mój dom - moja twierdza, ale mój ogród - moja dusza!Mówią, że mój dom - moja twierdza, ale mój ogród - moja dusza!
Master class na przycinanie i szczepienia przez specjalistyczną firmę ogroduMaster class na przycinanie i szczepienia przez specjalistyczną firmę ogrodu
» » » Healing Garden - uzdrowienie ogród do ogrodu
© 2022 ProSadGuru.com