ProSadGuru.com

Kocham, miłość, miłość

Most do stawu w zagrodzie

To sąsiedzi - most do stawu w zagrodzie. co istnieje piękno ... 

=)

i tutaj jest ten sam staw =)

zbierać Malinka

to jest moja mama zbiera Malinka w lesie. Uwielbia chodzić w lesie na jagody. 

kolaż

z koniem

i to było przerażające podejść do konia ...

sadzenia

Ten obraz ma dużo lat ... Byłem chyba 6 lat - 7, ale teraz wszystko jest inaczej.

wieś

ale ten obraz przez około 9 lat. i jeszcze, lato, wszystko, po ciężkim dniu, zapraszamy do rozmowy i relaks. Teraz, co mamy przyjaznych sąsiadów. a praca, którą wykonujemy razem, wszyscy pomagają sobie nawzajem.

sadzenia cebuli

a to mój wujek sadzić cebule 13 lat temu. (Tylko tutaj, zmarł ...)

korovushka

nad brzegiem Wołgi

to mamy taką urodę, można powiedzieć nawet 30 metrów od domu. przyjście do brzegu widzimy następujący obraz. to jest rzeka Wołga.

w pobliżu lasu 

droga z przystanku do domu. świeże powietrze ... ... piękno natury ...

dzieci

Ten obraz, zbyt wiele lat. postanowił sfotografować dzieci ... Inna Palagina Ilya Petrov Sasha Mike Snezana Zorina.

budować kąpieli

to wszystko razem do budowy łaźni ... sąsiedzi pomóc.

Wideo: Nienawidzę i kocham cały film seryjny HD

brat

catch-up

Wideo: Tina Karol - wciąż kocham

Snezana Zorina, Sasha Mike

z psem

Sasha Mike

jabłoń

po huraganie od sąsiada jabłkowego gałęzi spadła. Pomagamy prop kij.

ogród

Babcia sprawia łóżka.

spotkania

odpoczynek po ciężkim dniu pracy

piękno

wszystko tak jasne ... wszyscy mili ...

sianokosy

Zaczęło koszenia

spotkania

Wideo: GAR MUSIK najpiękniejsza nowość 2016 NEW HIT kochać, tylko życie MUSIK

zapasy na zimęobrabiany przedmiot ustawiony w piwnicy zimowym. a zimą, wszystko jest pyszne .... =)deszcz =)Zaczyna padać, ale nikt nie chce się ukryć przed nim pod dachem =). pakiet - Sasha Mike i Marina Anisimovawieczórwieczorne ... siedzi ... powiedz opowieści grozy ... =) Mike Alexander, Angelina Semyonova Anton Bolshakov, Sanya Mushkin, Dimon Iwanow Wowa myśliwych =)przyjaciel moim najlepszym przyjacielem na jej urodziny. Emmakwiatyto jest w naszym ogrodzie =)petuniarazraslas Petunia, pielenie jej bardzo przykro = (nad brzegiem Wołgi, Ja, moja córka i siostrzeniec.gry w klubiepodczas gdy dzieci, teraz dorosłych narzeczonych =) Artem Perm, Sasha Mike Pavlik Stepanov, przeszywający Stepanov, Ivan StepanovRama kurczaka =)kurczaka uderzyć ramy =)= Drewna)drewno opałowe. aremka Dopuszczalna jest tutaj =)=)Sasha Mike i Snezana Zorin ręcegrudek ogródHillinggrudek ogródKocham, miłość, miłość ...Kocham, miłość, miłość ...sianokosyKocham, miłość, miłość ...Kocham, miłość, miłość ...Kocham, miłość, miłość ...wakacje w tym samym czasie i na zewnątrz fryzjera =)i odpoczynku na świeżym powietrzu, fryzjera =)

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Cottage oczy dzieckaCottage oczy dziecka
Wszystko w biznesie!Wszystko w biznesie!
Obiecał Ural BeautyObiecał Ural Beauty
Wszystko gotowe? następnie udałWszystko gotowe? następnie udał
Pokażę off!Pokażę off!
Petunia nie był roczny kwiatPetunia nie był roczny kwiat
Proszę wszystkich, aby miłość i łaska !!!Proszę wszystkich, aby miłość i łaska !!!
Polowanie na szczęście kobietyPolowanie na szczęście kobiety
Poszukiwane małe kwiaty z odległości dwóchPoszukiwane małe kwiaty z odległości dwóch
Rocznik 2013 był sukces!Rocznik 2013 był sukces!
» » » Kocham, miłość, miłość
© 2022 ProSadGuru.com