ProSadGuru.com

I co lubisz domku?

Film: Co lubisz śpiewać w samochodzie House 2 Aktualności 2016

„Lubisz domku?” - zapytałem moich wnuków, zbierając je wszystkie razem. „TAK !!!” - krzyknęli chórem. „I za to, że ją kochasz?” - zadałem pytanie. Wspomniany pierwszy środkowy wnuk „gdzie można popływać w basenie, przelewać wodę i słońce!”. Trochę myśl, najstarsza wnuczka powiedział: „Lubię jeść owoce, witaminy i spacer na świeżym powietrzu!”. A młodsze wnuki, ze względu na ich młody wiek, po prostu uśmiechnął się i klepnął!

I co lubisz domku?

I co lubisz domku?
Wszystko, co mówili - to wszystko prawda, to wszystko w porządku. Oczywiście, dobrze utrzymany dom - magazyn o zdrowie dla nas wszystkich. Bo tu rośnie łóżka są najbardziej użyteczne warzywa i owoce, w otoczeniu świeżego powietrza, ciepłe pieszczoty słońca i ciepłej i rodzinnej ziemi pod nogami!
Nasze dzieci i wnuki są często w domku, lubią tu robić wszystko, aby pomóc w ogrodzie, oczyścić dom, gotować posiłki na ognisko, aby przeprowadzić różne eksperymenty, aby biegać, skakać, pływać, grać lub nic nie robić i relaks. W naszym kraju dom stworzył wszystkie warunki do tego))) warunków bezpieczeństwa!

I co lubisz domku?


I co lubisz domku?


Domek - jest to idealne miejsce na wakacje! Znajduje się w pięknej malowniczej części Tatarstanu. W pobliżu znajduje się również rzeka i staw, rozłożone wokół bogatych łąk i pól, znajduje się blisko przepięknych lasów. Oczywiście, idziemy do rzeki kąpać, opalać. W stawie uwielbiamy ryby, a na jego brzegu zorganizować mały piknik. I w tej dziedzinie, można swobodnie jeździć na rowerach, zbierać jagody i kwiaty, niech latawca i złapać motyle. 

Wideo: Airat Khairullin: " Kocham dając" | Święto całej ziemi

I co lubisz domku?

I co lubisz domku?


Domek - jest to doskonały sposób na poznanie świata, dla środowiska. Po bezpośrednim kontakcie z naturą, dzieci otrzymują ogromną ilość wiedzy i przydatnych informacji. Czasem naśladować dorosłych)

I co lubisz domku?

Wideo: inteligentne urządzenia do domu i eksperymentowanie z Redmond


I co lubisz domku?

Domek - to jest wolność! Wolność od codzienności, od miasta i od sztywnych reguł))) Dopuszcza się wygłupiać trochę, trochę zwariowana, a nawet zabrudzone błotem. 


I co lubisz domku?

Domek - to kreatywność, wyrażanie siebie. Wnuczka, na przykład, kocha kwiaty, wieńce tkania z nich lub dokonywania zielnik, środkowy wnuk studiuje zdjęcia rentowności domku. Ale młodszy wnuk cieszyć interakcji ze zwierzętami, a to zawsze pomaga mi się nimi zająć.

I co lubisz domku?

I co lubisz domku?

I, co najważniejsze, letniska - miejsce komunikacji rodzinnej, miejsce spotkań dla rodziny i przyjaciół. Wszakże w zgiełku codziennej pracy spotykamy się i czasami nie ma czasu. I dzieci płacą mniej uwagi. Ale kraj jest inny: idziemy razem, możemy odpocząć i poczuć się razem szczęśliwi! Ponieważ nasz domek - ten obszar rodzinnego szczęścia !!!

I co lubisz domku?


Dziękuję za wspaniałą 7dach klubu konkursie „Młodzież w kraju.” Po tym wszystkim, to dzięki tym konkursie, spędziliśmy z dziećmi kilka wspaniałych minuty i godziny. Wykonane dobrych strzałów na pamięci dostał ogromny pozytywny przez powieszenie! Kiedy powiedziałem wnukom o konkursie, mają wielką przyjemność przygotowane prezenty dla strony 7dach.ru i swoich gości!

I co lubisz domku?


Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak sadzenia winogronJak sadzenia winogron
Fotoksiążki „weekend w kraju”Fotoksiążki „weekend w kraju”
W domku z babcią dziecka śmiech słodycze, sport, śmiejąc się ze szczęścia!W domku z babcią dziecka śmiech słodycze, sport, śmiejąc się ze szczęścia!
I są one dla mnie jak dużo, jak dużo, ciesz się!I są one dla mnie jak dużo, jak dużo, ciesz się!
Jak hibiskus okłamał mnie (czy raczej moje nadziejeJak hibiskus okłamał mnie (czy raczej moje nadzieje
„Zielona zupa”„Zielona zupa”
Film: Jak zrobić łóżka w kraju własnymi rękamiFilm: Jak zrobić łóżka w kraju własnymi rękami
Domek i wszystko, wszystko, wszystko !!!Domek i wszystko, wszystko, wszystko !!!
Domek i dzieciDomek i dzieci
„Zielony Dom” dla natury i przeciw nienawiści„Zielony Dom” dla natury i przeciw nienawiści
© 2022 ProSadGuru.com