ProSadGuru.com

Mini-staw pod rurą spustową opony samochodu

Woda wypływająca z rury spustowej bezpośrednio na ziemi, oferuje ani estetyki, ani dobre. Ponadto, nadmierna wilgotność jest szkodliwe dla domu.

Zawsze chciałem jakoś zorganizować przepływ tryskającej wody z dachu, gdy pada deszcz. Pomysł, aby staw. Dlaczego jest coś fundamentalnie nie chcą inwestować w tej idei pieniędzy i po prostu wykorzystać to, co leżało pod swoimi stopami.

Film: Jak umieścić zgrzewarkę razem tylko 15 minut. Spawanie słona woda

Fundacja zdecydowała się opon samochodowych. Odciąć nadmiar gumy z krawędzi, dolna wykonana z kawałka materiału pokrycia dachowego, to oplaviv palnik gazowy. Papy dobrze przyklejone do opony.
Gotowy pojemnik nie kopać w jednej płaszczyźnie z ziemią, chciał staw był nieznacznie podwyższony. Jeszcze było ustalić, że w przypadku nadmiaru gdy pada woda płynęła ze zbiornika z tylko jednej strony, a nie na ściankach bocznych domu. W związku z tym, że opona I wykopali z lekkim nachyleniu. Miejscem, w którym woda musi płynąć, ja leżał papy określone kamienie.

Następnie z rowu z wodą, która nie jest daleko od naszej strony, wykopane wilgoć miłości traw i zasadził w swoim stawie. Co to za roślina, nie wiem, ale zauważyłem, że często rosną na terenach zalewowych. Posada ma kilka płatków, niezapominajka, Astilbe a nawet miętę.
Staw ozdobiony kamieniami, ale gumowe opony ścienne wewnętrzne brzydkie były bardzo widoczne, a ja zdecydowanie nie podoba. A w ogóle, ja naprawdę nie lubię być w sztucznych stawach widoczne krawędzie plastiku lub folii. Więc postanowiłem rozłożyć dno skały i ściany zbiornika. 

staw

staw

Film: Jak zrobić odpływ wody z opony Kirov

staw

Lubiłem wynik. Stało się to zupełnie naturalnie.
Z wyjątkiem kilku małych wad, staw wygląda całkiem naturalne. Wild Grass jest nieco wzrosła i mogę w przyszłości zastąpić niektóre z nich ,, ,, rośliny ogrodowe kulturalnych.

Wideo: Część 9. Dopuszczenie uzdatnionej wody ze ścieków Autonomiczny BIO Stock Car

Trochę zdenerwowany, że woda nie jest opóźniony. Chciałem dostać się gdzieś w glinie lub mułu, rozmaz oponę wewnątrz i ponownie położyć kamienie, ale jakoś nie trafiają do rąk ... A teraz, niedawno odkryli, że woda przestała iść, widział się naros ,, ,, warstwa kulturowa)) ) teraz to ciało obecnej wody, woda!

On zimę muszę go doskonale. Gdzieś czytałem, że od stawy koniecznie zalać wodą w zimie, można po prostu umieścić tam coś trójwymiarowego, takie jak dziennik, co robiłem. 

Wideo: Sprzęt do produkcji systemów odwadniających

Na koniec chcę powiedzieć, że - Marzę, aby dokonać innego zbiornik pod rurą spustową po drugiej stronie domu. Ale będzie to zupełnie inny styl, a nie naturalne, jak ten. Chcę zrobić coś bardziej monumentalny cegła, beton, ewentualnie z mozaikami. Może to będzie jakaś miska, trudno powiedzieć ... pomysł nie dojrzały jeszcze do końca.

Nie ma ograniczeń co do myślenia i twórczej krawędzi)))

staw

stawu pod rurą spustową

staw

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Woda mini-staw jak mała oaza w małym obszarzeWoda mini-staw jak mała oaza w małym obszarze
Dokonywanie strefie podmiejskiejDokonywanie strefie podmiejskiej
Uwagi Grumpy Old Men - staw i mostUwagi Grumpy Old Men - staw i most
Rękodzieło z opony z rękami w klasie mistrzowskiejRękodzieło z opony z rękami w klasie mistrzowskiej
Oryginalny pomysł na ogród, a ogród własnymi rękamiOryginalny pomysł na ogród, a ogród własnymi rękami
11 Pomysły rzemiosło starych opon11 Pomysły rzemiosło starych opon
Zimowania staw w ogrodzieZimowania staw w ogrodzie
Staw z rękamiStaw z rękami
Staw na uchactkeStaw na uchactke
Twórczy staw z dawnych łaźni i oponTwórczy staw z dawnych łaźni i opon
» » » Mini-staw pod rurą spustową opony samochodu
© 2022 ProSadGuru.com