ProSadGuru.com

Moje łóżko dla czosnku zimowego

Wideo: czosnek wiosna zima

Czosnek - niezastąpionym produktem w naszej tabeli. Dla żywności hesnok wykorzystanie wszystkie narody świata. Czosnek my Katerina dodawane do sałatek i zup, sosów, mięsa i ryb naczynia, naczynia gra i ptaki, podroby i owoce morza. Często w sałatki dodać liści czosnku, są znacznie bogatsze w witaminy żarówek
I aby go rozwijać, na początku trzeba wybrać miejsce lądowania i posłać prawidłowo.
Mam łóżko znajduje się na jasnym miejscu obszaru, ze wschodu na zachód, suchym miejscu. Kopanie wprowadzony liściastych humus - wiadro na Q2. Licznik i popiół - 1 litr na 1 tys. metr. Ziemia wykopane na bagnet, 25 cm. Wypoziomowana.

Kopanie łóżka.

To doskonała oferta dla dobrych zbiorów mają poprzedników, zrobiłem łóżko, gdzie kiedyś rosły dynie, arbuzy, melony, i uważa się za dobry. Czosnek rośnie słabo na stronach po ziemniaki, pomidory i przedstawicieli rodziny cebuli. Agregat należy zrobić jeden miesiąc przed sadzeniem, ale dla mnie były dynie, jak, co by zyskali trochę więcej cukru, łóżko wykonane na tydzień przed sadzeniem. Po wykopaniu łóżko kwiat, że szopa roztwór siarczanu miedzi 1 łyżka na 10 litrów. wody, z szybkością 1 litra. na 1 m? łóżka, dodatkowy dezynfekcji ziemi od szkodników i chorób, .. 

Podlewanie siarczan miedzi.

Następnie trzeba pokrywę łóżko folią przed sadzeniem.
Czosnek lubi lekką, piaszczystą glebę w neutralnym otoczeniu. Zwiększając tym samym popiół kopanie trochę my odtleniania gleby.
W rezultacie, mam tu taki piękny łóżko.


Łóżko pod czosnku.

A jak zrobić łóżko do sadzenia czosnku?

Wideo: Sadzenie sadzonek w łóżkach kapusta z czosnkiem (. Ukr)

 
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
W trosce o czosnkuW trosce o czosnku
Czosnek zimowyCzosnek zimowy
Czosnek paszy wiosną i latemCzosnek paszy wiosną i latem
Jak dbać o czosnku przewodnika do działaniaJak dbać o czosnku przewodnika do działania
Sadzenie czosnku jesieniąSadzenie czosnku jesienią
CzosnekCzosnek
Korzyści z czosnkiemKorzyści z czosnkiem
Gdzie rośnie dziki czosnekGdzie rośnie dziki czosnek
Chiński czosnek jeśli rośnie w kontekście rosyjskimChiński czosnek jeśli rośnie w kontekście rosyjskim
Sadzenie czosnku zimowegoSadzenie czosnku zimowego
» » » Moje łóżko dla czosnku zimowego
© 2022 ProSadGuru.com