ProSadGuru.com

Moje domowe kwiaty


W jaki sposób można dbać o chryzantemy w doniczce, kupiony w sklepie?
Ponieważ chryzantema jest rośliną z otwartym terenie, to nie jest bardzo wygodny w warunkach mieszkania. Dlatego konieczne jest stworzenie warunków, w których poczują chryzantema bardzo dobre.
warunki temperaturowe zatrzymań chryzantemy 10-15 gradusov.Poetomu w mieszkaniu trzeba znaleźć nie jest bardzo gorące miejsce. Można zrobić dzień na przeszklonym balkonem, czy to wiosna lub lato.
Hrizantema- svetlolyubivoe roślin, ale nie tolerują bezpośredniego światła słonecznego, tak pritenyat, inaczej będzie szybko więdną i bud.
Chryzantemy kocha rozpylania. Ziemi w doniczce powinna być zawsze wilgotne, ale nadmierne podlewanie jako szkodliwe.
RSS chryzantemy trzeba raz na dwa tygodnie w każdym złożonego nawozu.
Kiedy zagrożenie mrozem można przeszczepić chryzantemy na ulicy. Na jesieni z nadejściem mrozów powinny być cięte chryzantemy. Ja wygrałem grandiflorum chryzantemy, myślę, że zimą powinny być bardzo dobre schronienie nawet w południowych regionach. wolę zbierają i przeszczepiono do naczynia, będę chryzantemy w temperaturze pomiędzy -1 i + 5 ° w piwnicy. Z takiego magazynowania nie może być podlewane chryzantemy do wiosny nie poszła do wzrostu. Repot wiosną ponownie chryzantemy w glebie i będzie cię zadowolić swoją królewską kwitnienie.
Jeśli chcesz się rozwijać chryzantemy w mieszkaniu, jak tylko chryzantema bud koniecznie wyciąć długie pędy, pozostawiając krótkie ogonki. A w każdym razie powinien on być umieszczony w pomieszczeniu o temperaturze od -1 do 5 gradusov.Esli nie ustalenia chryzantema tej zimy nie będzie kwitnąć. Na wiosnę ze wzrostem pędów nosić chryzantemy w ciepłym pomieszczeniu i transplantacji do nowej ziemi.
W ten sposób trzeba dbać o zakupionym chryzantemy w doniczce.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Indian chryzantema z nasionIndian chryzantema z nasion
ChryzantemaChryzantema
Jak dbać o chryzantemy w domuJak dbać o chryzantemy w domu
Dużą chryzantemaDużą chryzantema
Chryzantemy jesienią przeniesienie do domuChryzantemy jesienią przeniesienie do domu
Chryzantemy w doniczce kwitnął - co robić?Chryzantemy w doniczce kwitnął - co robić?
Chryzantemy w oknieChryzantemy w oknie
Podział i sadzonki chryzantemyPodział i sadzonki chryzantemy
Jak rosną chryzantemyJak rosną chryzantemy
Legenda o chryzantemyLegenda o chryzantemy
© 2022 ProSadGuru.com