ProSadGuru.com

Rose Home

W lutym tego roku, mój wujek dał dom róża w doniczce na narodziny córki. Prezent, na pewno oszałamiające. Ale co zrobić z róży miałem pojęcia w ogóle. Jak dbać o, jak również nie wiedziałem dbać. Ona rozkwitła i byliśmy zadowolony, że pąki i kwiaty. Ale zaczęła żółkną liście za kilka miesięcy, myślałem, że powinno być. Ale gdy jeden kufer stał zupełnie nagi, bez liści, I bił na alarm. Po dokładnym przeanalizowaniu została zdiagnozowana - pająk. Te małe owady żarłoczne powoli vysasovali mojego życia królowej kwiatów. Poryskav w internecie, aby dowiedzieć się, że może to być sadzone w lecie w otwartym terenie, i że najlepsi wojownicy przeciw roztoczom - jest mrówki. Rozety prosto w puli zasadzone w ogrodzie w pobliżu gniazda. Więc mam to spędzał lato. Była bardzo dobry na ulicy. Dorastała i spodobało mi. A kiedy stało się zimniej, ja przeniesiony z powrotem do domu. Jak się okazało, cieszę się zbyt wcześnie. Ponieważ w domu znów zachorował. Ponownie, to Pająk roztocza nie pozwoli jej odpocząć. Wszystko badano do pobliskich zakładów - są niczym. Konieczne było wyodrębnienie rozety. Co ja po prostu nie robić i przetwarzane mydło (znowu znaleźć informacje w Internecie) i przeniósł się do nowej ziemi i puli, ale na próżno ... to wyblakłe oczy. I te małe robaki chodzące na nim i radował. 
Pewnego dnia został zakupiony środek odstraszający owady, szczególnie dla radzenia sobie z nimi na rośliny i kwiaty. Jak nazywa się ja nie pamiętam, ale składa się z Only-moim rumianku, a nawet rośliny. Ogólnie rzecz biorąc, obiekt był bezpieczny, wolny od środków chemicznych, dzięki czemu spryskać jego dom. I posypane rozety i garnek, w którym dorastała. W tym czasie, to pozostało tylko dwóch z łodygi, a następnie całkowicie nagi, bez jednego liścia. A teraz, po tygodniu dała pierwsze liście! Dla mnie było to najbardziej radosne wydarzenie! Dorastała i pyshnela iz brzydkie roztoczy było. Aw marcu tego roku, niemal na moje urodziny, to jest pierwszy raz po rozpaczliwa walka rozkwitała. Myślę, że w podzięce za ich zbawienie.

Shanker. Kwitnienia po walce.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Rose sypialniaRose sypialnia
Rose kolczasty - wspaniały smakRose kolczasty - wspaniały smak
Pająk na róży - co robićPająk na róży - co robić
Pająk w pokoju RosePająk w pokoju Rose
Oto one różaOto one róża
Róża w pobliżu domuRóża w pobliżu domu
Zimny ​​maj 2016Zimny ​​maj 2016
Jak wyhodować Rose Home?Jak wyhodować Rose Home?
Przędziorków na róż - przyczyny i walka z nimPrzędziorków na róż - przyczyny i walka z nim
AzaliaAzalia
© 2022 ProSadGuru.com