ProSadGuru.com

Początki moich hobby

Wideo: My Story z iD TV - Siergiej Svetlakov

Pasja do kwiatów położyłem genetycznie, pamiętam, że nie chcę, aby pomóc mamie, namiętny miłośnik kwiatów, dbać o nich. garnki te, które muszą być podlewane, dużo chwastów w ogrodzie i nie ma o czym mówić. Mama kładzie kwiaty od wczesnego dzieciństwa. Pierwsza pula miała hełm żołnierza, zwłaszcza po wojnie, było wielu. Często dziecko zapytałem ją, co jest kwiat? Żyliśmy we wsi, więc wszystkie kwiaty przyjść do nas z przyjaciółmi i sąsiadami. Nazwy i odmiany mama zazwyczaj nieświadomi, ale kwiaty zawsze się zakorzenić i pachnące. Jako dorosły, zacząłem dać kwiaty do swojego pokoju, ogród, powiedział mi, jak się nimi zająć, a czego nie można zrobić, moja mama po prostu śmieje się z niego.sam_3741.jpg

Wideo: MBAND - My Story 1.04.15

Kiedy wyszła za mąż i urodziła dziecko obudził się i kocham ogrodnictwo. Rośliny były mi różne, niektóre w stanie zaprzyjaźnić się, a niektóre nie. W pewnym momencie zafascynowanych fiołków, kupił rękę na wystawie. Ale były one są nieszczęśliwi, jeden lub dwa kwiaty zakwitły. Potem kilka z nich postanowił nie torturować i pojechaliśmy moja matka przybyła po 3 tygodniach nie je rozpoznać. Dzieje się wokół domu i podziwiać kwiaty, zapytałem: A gdzie jest mój rastyuhi? Dobrze, że to samo w kuchni. To był taki duży kapelusz z kwiatami fiołków. Nawiasem mówiąc, moja matka nie akceptuje bliskie garnki. Oto mój pierwszy taki chaotyczny blog.56y5.jpg

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
MeedMeed
Miłość jest jak kwiaty:Miłość jest jak kwiaty:
Mówią, że jeśli kaktus zakwitnie, dziewczynka znajdzie swoje szczęścieMówią, że jeśli kaktus zakwitnie, dziewczynka znajdzie swoje szczęście
The Story of kwiatemThe Story of kwiatem
Moje piękne różeMoje piękne róże
Bądźmy przyjaciółmiBądźmy przyjaciółmi
I nie zawsze był ten tematI nie zawsze był ten temat
Moje dziecko AphroditeMoje dziecko Aphrodite
Skąd wiesz, czy tam jest rzeczywiście „light” lub „ciężka…Skąd wiesz, czy tam jest rzeczywiście „light” lub „ciężka…
Żółty kalina, którzy będą mówić o niej?Żółty kalina, którzy będą mówić o niej?
© 2022 ProSadGuru.com