ProSadGuru.com

Dziewczyny, mam problem!

Witam drodzy dziewczynka. Mam dziś urodziny i jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy mnie gratulacje! Ale chcę się z wami podzielić kłopoty. Ci, którzy podążają moje blogi wie, że jej ulubiony kwiat, stworzyliśmy rodzinę ze śmietnika i ja niedawno zdecydował się na strzały Orliki i delphiniums. Ale 2 dni temu byłem świadomy, że w moim ogrodzie kwiatowym zostaną ułożone rury i dał mi 2 dni na tym usunąłem jej kwiaty. te dziewczyny 2 dni mi stać się koszmarem! Po upale Kiedy pracowałem tak ciężko osuszony swoje kwiaty i zaczęli kwitną teraz takie kłopoty. Około 50 różnych gatunków kwiatów jako roczniak i mnogoletok musiałem odkopać i wkrapla i ogrodu, i doniczkowe i dalie są tylko 15 dało kiełki, właśnie pole do wypełnienia wodą. Jutro, w środku ogrodu kwiatowego pojedzie ciągnik i kopać rów. Mówię to wszystko kopania i zakopać potrwa 2 dni i wtedy będę w stanie zablokować i ponownie sadzone kwiaty, ale można sobie wyobrazić, że nasi pracownicy są w stanie 2-dzień układania rur i kopać dziurę ??? Więc mam taki problem !!!!

Wideo: ZeyKer - To nie jest dziewczyna, to kłopoty :)

Tu jest kwiat ogród moje 2 dni temu:

Wideo: Oh, kłopoty mam dziewczyny

A oto mój człowiek uzupełnia analizę ogrodzenia i można zobaczyć, co jest na śmietnik klombów. I wiesz co najciekawszy ?? Co nikt nie będzie dotykać śmieci !!! PIPE będzie tylko Flower Garden !!!

Wideo: Mam kłopoty zhzhoooottt babcią!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Marzenia - anturiumMarzenia - anturium
Dahlia - Królowa jesieniąDahlia - Królowa jesienią
„Kocham Cię bardziej” lub kaprysy roślin„Kocham Cię bardziej” lub kaprysy roślin
Mój ulubiony fuksja !!!!Mój ulubiony fuksja !!!!
Mam znowu nową orchideę!Mam znowu nową orchideę!
Euharis nie kwitnąEuharis nie kwitną
Dziewczyny, powiedzcie mi, proszę, co rośnie w doniczce !!!Dziewczyny, powiedzcie mi, proszę, co rośnie w doniczce !!!
Dekabrist postanowił kwitną!Dekabrist postanowił kwitną!
Mój początkujący-Novoselov - podarochki Snjezana!Mój początkujący-Novoselov - podarochki Snjezana!
Teraz wiem, ed dokładnie spełnienie marzeń !!!Teraz wiem, ed dokładnie spełnienie marzeń !!!
» » » Dziewczyny, mam problem!
© 2022 ProSadGuru.com