ProSadGuru.com

Cieplarnianych lub tymczasowe schronienie: co wybrać? Obudowy dla ogrodu

Witam drodzy, plantatorów i ogrodnicy. Dziewczęta poprosił mnie, aby otworzyć temat biznesu warzywo, Ja sam nie odważyłby. Może to rzeczywiście, tutaj i podzielić się tajemnice i ogród warzywny.

Chcę rozpocząć swoją historię z małą odwrotu.

Jest to wspaniałe powiedzenie.

Zakup nieruchomości, kupujemy i sąsiedzi.

Dwa lata temu, mój mąż i ja zakupione ogród. I już pokazał.

Sąsiedzi District, pierwszy z uśmiechem spojrzał na nas, myśląc, dobrze, dobrze, dobrze wystarczająco był coś wart?

Żyliśmy w tym roku pod ich bystrych obserwacji. Ale gdy rok mamy to wszystko wyczyszczone, nie zostali skazani i co jesteśmy w porządku, ale nie spodziewałem się takiego pośpiechu z nas.

W drugim roku już rozpoczął nauczanie. Pomidory to ja sadzone źle, dużo pogrzebać, jesienią będą trudno wyciągnąć z ziemi. Cebula, marchew, też źle wylądował.

Najpierw muszę zrobić łóżka z boku i nie tak rzadko usiąść jak ja. Szeregi ziemniaczane nie równolegle do pola, a po drugiej stronie.

Myślę, że to nie jest tak ważne jak sadzone,i ważny efekt końcowy.

Stoję na mojej prawej złym żniwa.

Wideo: BlackBerry-jak ukryvat.Ezhevika jak przygotować się do zimy

Teraz chcę, aby przejść do tematu.

Cieplarnianych lub tymczasowe schronienie: co wybrać?

Stałem przed nami to pytanie. Na miejscu staliśmy w ramce szklarni prętów metalowych. Wskazówki od sąsiadów było dużo lepiej niż jak go ukryć. Ale kiedy jej mąż zaczął ją zdemontować wszystko, spadła pytań. Masz go w nowym miejscu będzie przenieść lub poliwęglanu zleci? - poprosić sąsiadów. Do którego mąż odpowiedział, że nie chciał szklarnię niż jej sąsiedzi weszły w korku. Ponieważ każdy działce na dwóch lub nawet trzech szklarni wykonane z poliwęglanu.

Zatrzymaliśmy się na tymczasowym ukrytii.Nashe tymczasowe schronienie dostarcza sadzonki przetrwać mrozy powrotu, a następnie kieruje się na sadzonki, wieje wiatr i wylegiwaniu się słońce, więc nawet deszcz leje. I ze szklarni nie wychodzi, wtedy otwarty, a następnie zamknij, a następnie posypać (gleba wysycha szybko w nim), tworzyć wilgoć nadal może być wiele rzeczy do listy, to już inna historia.

W przypadku tymczasowego schronienia, nabyliśmy lutrasil 60 i górnej folii. Łuku z wodociągu dwa metry, których końce są wykopanych w ziemi. Na początku maja, wciąż jest cool, tak osłonięte od najlepszych plenkoy.S jedna strona końcach pokryte ziemią, z drugiej strony umieścić cegły, aby móc otworzyć i wlać. Dzień nasz parnichok ogrzewane, a to ciepło jest wystarczająco pomidory aż do rana. Tak szybko, jak dni stają się cieplejsze - usuwa pierwszy film, a następnie na początku czerwca i lutrasil. W miesiącu pomidorów podrasli i wzmocnione.

Wideo: Przygotowania do sezonu letniego // FORUMHOUSE

Zobacz także film na szklarni lub w szklarni, co wybrać?

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Uprawa marchwi w krajuUprawa marchwi w kraju
Rosnące marchewRosnące marchew
Clematis Chcę właścicielem tego pięknaClematis Chcę właścicielem tego piękna
Dom do wędkowania i truskawkamiDom do wędkowania i truskawkami
Pomidorowo-warzywny główny domekPomidorowo-warzywny główny domek
Ogród ozdobnyOgród ozdobny
Kolory i kwiaty z mojego jesieniKolory i kwiaty z mojego jesieni
Wiosna nadchodzi - niedźwiedzie kosmetyczne!Wiosna nadchodzi - niedźwiedzie kosmetyczne!
Witam wszystkich!Witam wszystkich!
Moje ulubione bojowniki!Moje ulubione bojowniki!
» » » Cieplarnianych lub tymczasowe schronienie: co wybrać? Obudowy dla ogrodu
© 2022 ProSadGuru.com