ProSadGuru.com

Bonsai czy moje błędy i sekretiki:

Wideo: pięć nocy w FREDDY'S-secrets, pisanki, usterki, błędy, teoria. TAJEMNICA FNAF! [Górę PRZEGLĄD + GRA]

Już pisałem bloga - myfl.ru/content/primite-v-svoi-ryady-novichka w moim domu było pierwsze, a następnie przez duże grono i późniejszego bonsai, śpieszę powiedzieć, że czosnek nie jest prawdziwe bonsai, a głównie cudzoziemcy z Auchan, Leroy i Obi, ale im więcej ich formiruesh korony, gałęzie i pnie, tym cenniejsze są ... ale jednak rozpatrzymy je bonsaimrugnięcie Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić po zakupie od razu !!! przesadzane w glebie, w którym mają do nas przyjechać do Rosji, aby przetrwać im wystarczająco szanse, przeszczepione do gleby dla bonsai, kupiony w Ashane.Chasche wszystko, aby być bardziej precyzyjnym w miska, w której je kupiliśmy, przeszczepione BEH przycinanie twarde korzenie, więc mogą być przeszczepione do konwencjonalnego tworzywa sztucznego małego garnka, tak zwane szkolenia, o pięknie puli pomyśli później, kiedy nabem dłoń na podlewania i Achaz uhoda.Teper znaleźć miejsce dla bonsai, i stoją na północnym oknie, próbował przenieść gdzie więcej słońca (światła otoczenia) i mój poszkodowany Carmona łyso po raz pierwszy, górny numer w lewym rogu :)) i udaliśmy się z powrotem, drżałem dla nich, nawet okna nie otworzył pierwsze trzy miesiące na wietrzenie, ale ostatecznie zdecydowała się uczyć do bardziej spartańskich warunkach, jedna godzina, dwie, okno stale otwarte teraz, ale ulica jest już rozgrzewa się ... Jak się okazało Carmona Wielkolistny najczulsze i to na niej, wziąłem podstaw resuscytacji lysela trzy razy !!!, więc po przeszczepie natychmiast stał rzucać ulotek, Appin nam pomóc, i kropi na wierzchu paczki czyli 2-3 razy dziennie na pół godziny zdjac i wentylowane z powrotem pakiet, w trzecim dniu ustalonym w dół, ale to lepiej, aby nie anulować teplichku kolejny tydzień, stopniowo przyzwyczaić się już bez znalezienia paketa.Tsirkon zbyt idealny rzecz na korzeniach po przeszczepie. Listopada 2012 Karmonaa to dzisiaj KarmonaTeper mówić o podlewanie, ponieważ małych doniczkach, podlewania często robię więc wieczorem wlać miskę z wodą, a następnego wieczoru dip wszystko kąpać co około trzy do czterech dni, zawsze to sprawdzić, zanim wskaźnik wilgotności (miałem trochę czasu, zaczynam wszystko trudne do wypełnienia), kąpać się przez krótki czas, aż pęcherzyki powietrza wychodzić z garnka, kąpieli, pęcherzyki znikają wszystkie basta, szkło i miejsce stałego zamieszkania, prysznic mój bonki również przestrzegane raz w miesiącu, posypać każdego ranka i wieczne erom.Podkormka, raz w miesiącu, Obi kupiłem nawóz do bonsai, rasę w zlewni do kąpieli i zanurz je do powyższego sposobu, czasem pogłaskać Kemira, HB-101 (jeśli czujesz się źle) będzie .Vrode wszystkim, jeśli jesteś zainteresowany, zapytaj co mogę zawsze pomogu.Vasha Olya.vyaz Wielkolistny kitayskiyfikus ginsegfikus mikrokarpa zhenshenBiryuchina yaponskayaBiryuchina japońsku

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak stworzyć kwitnący bonsai z japońskiej pigwyJak stworzyć kwitnący bonsai z japońskiej pigwy
BonsaiBonsai
Błędy w formowania bonsai (przez Johna NakaBłędy w formowania bonsai (przez Johna Naka
Mój mały bonsaiMój mały bonsai
Rośliny przeznaczone do BonsaiRośliny przeznaczone do Bonsai
Skład bonsaiSkład bonsai
Ważne aspekty właściwej opiekiWażne aspekty właściwej opieki
Bukszpan BonsaiBukszpan Bonsai
Jak wybrać drzewo bonsai-sklepachJak wybrać drzewo bonsai-sklepach
Z tego, co możemy wzrastać bonsai piękne i wysokie?Z tego, co możemy wzrastać bonsai piękne i wysokie?
» » » Bonsai czy moje błędy i sekretiki:
© 2022 ProSadGuru.com