ProSadGuru.com

Smutki i radości

Wideo: Kobieta - Kobieta ... powietrze - woda ... Kobieta - radość ... Kobieta - kłopoty ..

Powodzenia, chłopcy i dziewczęta .... i pół miesiąca później, jestem z powrotem z wami) i dwie nowości .... ale bonalno brzmi na dobre i złe. Cóż, zacznę od złych. Wszystko będzie pamiętał mój blog o Phalaenopsis, że rośnie ich w pojemnikach szklanych i tak dalej. I na pewno pamiętają, napisałem, że wpadła mi w oko, niemieckiego podłoże o nazwie Seramis dla storczyków. Nie napisałem, że Seramis jest z dwóch rodzajów czystej (z obozhonnoy gliny) i kory do storczyków. Nie będę powtarzać, będę się streszczał .... to Seramise Zabiłem 6 storczyki .... żal nie znała granic .... wielu zapamięta moją historię z ankiety pogibanie moje rośliny, po bomby dymne ... i tu własne ręce ..... cholery wyciągnąłem, pożądał piękno ... Wyciągnąłem z puszek i ..... nie podtrzymania mojego orhideyki taką zmianę w bankach były one vlazhnenko i Seramise po prostu wyschły .... a mój piękny Azalka z którego starałem się zrobić ... bonsai przeszczepione do metalowej słoika, umarł też za dużo czytam w internecie, że metalowa roślina nie może być, po okresie dłuższym niż dwa tygodnie przeszczepione znowu ... aż do teraz, ręka nie wzrośnie wyrzucić, byliśmy przyjaciółmi z nią przez trzy lata ..... W skrócie, nie będę rozwijać tego tematu, nadal mają bardzo duże ciasto było ... orhochki i były tak bardzo, że tak powiem .... ekskluzywny smucić ... postanowiłem zniszczyć kolejną, wszystko, co było pod ręką .... Zima. Ogrzewanie. Nie dla mnie, aby powiedzieć, jak bardzo nasze rośliny w sezonie grzewczym. Zima je cajoled, reanimować wiosna, lato i jesień kwitnienia Cieszcie się i rozwoju .... W zimie wszystko od nowa ... to! ... I wrócił do opatrunku! Pierwsze ramię złapany dwa balsam. Zarówno kwitną rozachkami, jeden różowy, drugi fioletowy. O fioletowy skarżył się wam jakoś rozproszyć liście i pąki .... przeszczepione, zarówno w podłożu kokosowym. Nie raz w ciągu ostatniego półtora miesiąca, nie upuszczać jeden liść, ale jeszcze nie zakwitły. Następnie udał się w trakcie Spathiphyllum. Stale wisiały opuschonnymi nie pozostawia czasu do picia. Przeszczepiono Seramis było szkoda wyrzucają podłoże po orhedey, jest bardzo kosztowny, zakażenie. On siedzi w banku! roślin ponad roku, rosły powoli, małe ... na zdjęciach pozostawia wiele widocznego rezultatu, dolne i górne liście ... drugi udał się dorasta .... więcej pod zaparka, przeszczepione prawie wszystko .... anturium skąpane są za pośrednictwem poczty, delonochki .... nie gram ani wzrósł, liście nie są dozwolone ... zielony kwiat dał jeden, widać ze strachu i wszystko ... siedzi w Seramise w jednorazowych kubkach bez dziur ..Hoya, 3 arkusze, za rok ... posadzone w doniczkach czystych kory również bez otworów .... druga siedzi w czystej kokosa .....Ficus Natasha lubił Seramise, ale ficus «Variegata» nie podoba ... więcej Seramise kawę ....siedzi w Seramise, dziury w doniczkach nie ... na dolnych i górnych liści wszystko jasne)))) uwaga .... Hippeastrum stoi obok siebie, małe dziecko .... po przeczytaniu o ... reshila- kopalni zeolitu! długo chciał przenieść rośliny hydroponicznej .... ale! tam było, tak wiele problemów, nadmiar opakowania, każdy fitelki, pompy .... no, miasta, te rodzaje-nie mój .... i to właśnie postanowiłem .... zeolit ​​+ wermikulit + drobne drenaż i voila! obok kawy i HIPD HIPD były dokładnie takie same dzieci ... rozwiązanie jest takie samo ... ale! Pierwszy siedzi w doniczkach z otworami w pojemniku .... Dalej)))Hibiskus jest z nasion ... siewnego siedzi w czerwcu na lato ... wszystkie 3 arkusza i dwie stracone .... czytaj więcej ... euharis ... sąsiad dał główkę w lecie, w okresie letnim, dwie małe liście i wszystko .... w ciągu ostatniego miesiąca w zeolitu, jeden duży arkusz i dziecka z dwoma liśćmi ... długi czas była dostosowana do tej mieszaniny .... Pamiętaj, pisałem o półek szklanych, który upadł na Zamioculcas? Zamioculcas nie rosną w ogóle po sklepie za około rok ... oraz jego pułk złamał .... ostatni miesiąc .. bardzo dużo w miksie i dieffenbachia ..... Następny singonium..perestal sishit czubki liści To niefortunne otrostochek Fitton, przeciągnięty lato w sklepie ...na pewno z innych kwiatów, widział go w łysy zdjęcie ... jesiennej opuścił kilka liści na szczycie ... ... dałem szarpane po bokach i zaczął wreszcie dorosnąć ...Philodendron jest również w mieszance ...Kordelin .... vymahala ponad metr i nagi ... zabrała mnie dwa tygodnie temu, odcina nafig ona Bosko .... zakorzenione w samej mieszaniny ... co to za roślina, nie wiem ... wziął z przyjacielem kilka procesów ... od dawna siedzi w wodzie ... ... kilka zgniłych trzech zaczęli rzucać liście i korzenie nie dano ... do mieszanki obsadzony, trochę mniej niż tydzień temu ...Cóż, to wszystko ... Jeśli ktoś czytać do końca i ktoś staje się ciekawy, wreszcie powiedzieć .... zeolit ​​- minerał, ale zeolit ​​pod czasami myśli i bentonit - skład mineralny gliny. Był na silnych palcach wyciskających kruszy się proszku gliny. A jeśli te kamienie są podlewane wodą, to zamieni się w bagno, gliny, z której można formować cegły. Minerał (bentonit) stosowany dla roślin nie może być: wszystko gnije wprost. Kupiłem czystego zeolitu w kwiaciarni Zajęło tylko dwa opakowania zeolit ​​zakończony szybko i mam to już nie mogę znaleźć zastępstwo .... ale znalazł się w pojeździe kota ..... nie cała kuweta pasuje .... ingerować nie robi się ..... jest w tej spółce, a niebieskie opakowanie, to był czysty A jednak, wypełniacz, musi być Volcanic! jeśli pakiet jest napisane ocean, woda będzie rozpuszczać ..... szczerze mówiąc, przez długi czas patrząc na to, co trzeba .... na opakowaniu jednego, a wewnątrz .....))))) z SW. Swietłana)))))

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Zaznajomiony storczykZaznajomiony storczyk
Moja orhideykiperesadkaMoja orhideykiperesadka
Mój storczyk reanimashkaMój storczyk reanimashka
Notatki hodowcaNotatki hodowca
Storczyk Phalaenopsis lub sypialniaStorczyk Phalaenopsis lub sypialnia
Phalaenopsis orchidea przeszczepPhalaenopsis orchidea przeszczep
Historia silnej kobietyHistoria silnej kobiety
Storczyki w rozkwicieStorczyki w rozkwicie
Pozdrowienia dla wszystkich !!!Pozdrowienia dla wszystkich !!!
Zachować i zwiększyćZachować i zwiększyć
© 2022 ProSadGuru.com