ProSadGuru.com

Zima z kursu mój ogród zbyt

Dobry wieczór! To połowa stycznia, Nowy Rok, rok wydawał miły i uczynny, ponieważ pierwsze dni zimowe dni zaskakują swoją lojalność --- śniegu, łatwo i natychmiast taet.Dozhdik małe i teplyy.Moi zamieszania w ogrodzie, zimą czy nie? Niecierpliwy, czy nie zrozumienie zaczęli rzucać pąki, liście, czy nie weszła jeszcze zimovku.Pervye mróz wyraźnie zniechęcony całą moc, ale to wszystko, a zakonchilos.Poshla dzisiaj z kamerą, postanowił przyjrzeć się bliżej, a zobaczysz. Budleya, byłem wstrząśnięty z liści powinny obrazy bitowe osennimi.Teper, łechtać swoje odczekać kilka udogodnień.

Wiesiołka kiełkować.

dscn9548_0.jpg

Rododendron usatysfakcjonowany.

Film: Moje lalki Winx

dscn9542_1.jpg

Japoński pigwa w pełni bud --- To jest krytyczna.

dscn9546.jpg

GARDEN Geranium dość READY na wiosnę.

dscn9551.jpg

dscn9556_0.jpg

Sadzonki róże są ALL nerki, pędy były dłuższe niż i powiadomiła sąsiada, pulchny.

dscn9541.jpg

Film: Co to duchy testerów i czy można je kupić?

Ciemiernik widzisz.

dscn9558.jpg

TUTAJ LAVENDER wygląda nieco odrapany, ale VIDIMOST.CHERENKI także żyjących w glebie.

dscn9543.jpg

Spowodowało RASTYUSHECHKA Z ANAPA --- trzeba było odkopać, ale zachować przypominając ---- trochę zielony i kosztuje ----- Ten piękny Feijoa

ale jej kwiaty i owoce są wykorzystywane w różnych konfitur i dżemów, remedium na problemy z sercem.

Jagody z mirtu zieleni, takie jak agrest.

Tej jagody dereń kwitnie Dereń z żółtymi kwiatami

KIZIL mój Ludmila FINE LIVING IN SADU.KAZHETSYA nadal nie relaks, ale to nie są tylko 1,5 miesięcy i rozpocząć nowy wiosna wyścig.

Wszystkie pozdrowienia i najlepsze życzenia dla tych jeszcze wakacji.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Pelargonia ogród łatwy w utrzymaniuPelargonia ogród łatwy w utrzymaniu
Cherenochki-sadzonki lub odwiedzając lyubarikaCherenochki-sadzonki lub odwiedzając lyubarika
Dobry wieczór tutaj i moje kwiaty!Dobry wieczór tutaj i moje kwiaty!
Poszedłem nad ziemią! Rzetelnie, uczciwiePoszedłem nad ziemią! Rzetelnie, uczciwie
Mój nowy BegoniaMój nowy Begonia
Który zakończył się latemKtóry zakończył się latem
Pierwszy MarantaceaePierwszy Marantaceae
To była jesień i zima przyszła dzisiajTo była jesień i zima przyszła dzisiaj
Moje pierwsze kwiatyMoje pierwsze kwiaty
Kwiatach tulipany i pierwiosnki najpierw iść do zobaczenia!Kwiatach tulipany i pierwiosnki najpierw iść do zobaczenia!
» » » Zima z kursu mój ogród zbyt
© 2022 ProSadGuru.com