ProSadGuru.com

Meet - euharis-alfons! -

Witam wszystkich!

Gdy pisała swój pierwszy post, zdałem sobie sprawę, że u początków naszej relacji z mężem był kwiat i ten sam przyjaciel, dobrze, przyjacielu.

Tak, historia ...

W marcu 2006 roku, urodziny przy przyjaciel uczestniczył, nieznane mi wcześniej, chłopaki (w tym mężem i moją przyszłość). Pod koniec wakacji, chłopcy udał się do dziewczynki. Gdy przeszedł przez szpital, I wskazał na wspaniały kwitnący w giperastrum okno i powiedział, że był bardzo miły dla mnie. I jeden z chłopaków (to był ten sam, który rok temu wywołała inwazję kwiaty w domu) powiedział, że jego dom jest taki sam, tylko białe i można poprosić mamę, żeby udostępnić. Kilka dni później byłem już kwiatach. Prawda jest udowodnione euharis. I dołączył do nowej spółki mrugnięcie.

Kwiat i rośnie u matki. Dzieli i okresowo daje żarówek. Kwitnie 2 razy w roku. Niniejszy ostatnim noworoczny za wykonane. Tu jest dzisiaj

Następnie pojawiła się również giperastrum.

Więcej mama ma peperomiya. Wiek 15. Ona okresowo aktualizuje go.

Ten euonymus, której jestem trochę pochikal na sadzonki

Mocno rozciągnięte i utratę różnorodności (tylko kilka liści barwny lewo). Przy okazji pytanie: jeśli wziąć wycinki z zielonych gałęziach, możliwe jest, aby czekać zbieranina plon zielonych lub po prostu być?

I jeszcze Kroto, że mój mąż dał jej kilka lat temu na moje urodziny.

Wirowania nie, a liście są wdrażane do okna.

Minęło więcej kalanchoe, ale ona nie podoba, a ja wziąłem to sobie wczoraj.

Wideo: And the winner is ... śpiewać! | finał sezonu

Wideo: Ekran Guild Theatre: Morze / San Diego, kocham cię / Age of Innocence

Cóż, to wszystko!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Notatki hodowcaNotatki hodowca
Euharis - historia mojego kwiatkaEuharis - historia mojego kwiatka
Drogi colors- drogi dobroci albo mój kwiat biografiaDrogi colors- drogi dobroci albo mój kwiat biografia
Euharis, piękny kwiatEuharis, piękny kwiat
Skąd wiesz, czy tam jest rzeczywiście „light” lub „ciężka…Skąd wiesz, czy tam jest rzeczywiście „light” lub „ciężka…
Euharis w rasstsveteEuharis w rasstsvete
Moje wiadomościMoje wiadomości
Sekrety euharis kwitnieniaSekrety euharis kwitnienia
EuharisEuharis
Teraz wiem, ed dokładnie spełnienie marzeń !!!Teraz wiem, ed dokładnie spełnienie marzeń !!!
» » » Meet - euharis-alfons! -
© 2022 ProSadGuru.com