ProSadGuru.com

Gipperastrum Amaryllis lub euharis?

Witam drodzy hodowcy!
  • Nie mogę napisać na ten istotny temat - zbyt wiele pytań w ostatnich latach, a wiele z nich było bez odpowiedzi, a nawet wątpiłem. Wiem, że Julia napisała o tym i dużo ludzi, ale dlaczego wtedy pytania! Załóżmy zbadać.
  • Jest tylko jeden w światowych Amaryllis, Amaryllis bellado? Nna lub amarylis piękno. Rośnie w Południowej Afryce i jest następujący. Jeśli czujesz się w ten sposób - to na pewno amarylis, choć to kosztuje dużo droższe (i gipperastrumy i nie tanie) i bardzo rzadkie.

  • Wszystko przystojny gipperastrumy - dzieci amarylis, uzyskaną w hodowli roślin. Wszystko, co rośnie w domu, z pewnością można nazwać gipperastrumami. Pomyśl Hippony zachowana nazwa „Amaryllis” staroświecki sposób, ponieważ Podzieliliśmy te rośliny w dwóch rodzajów niedawno. Dlatego też, jeśli sklep na pudełku z gipperastrumom napisane „Amarylis”, wiesz, że to wciąż HIPD.
  • A co jest euharis tutaj, pytasz? Offline niedawno napisał euharis również czasami nazywane Amaryllis. Ja takich nie słyszałem to prawda czy nie?
Z góry przepraszam, jeśli coś jest nie tak - wiem, że jesteś zobowiązany do lepiej.Korzystając z okazji, chcę pokazać ją tylko kwitnących Hippo. Nie sądziłem, że mają coś do mnie niespodzianka. Ale to tak piękne, a co najważniejsze - ma lekki przyjemny zapach, nie mogłem uwierzyć w to, że pierwszy pachnie nim.Mam nadzieję, że będzie przydatny do moich badań!

filmy: "Amarillis- Hippeastrum-2. Roots - Cięcie! Rodzina i płeć - różnice! Porady na forum"

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak niezwykłe kwitnący amarylis!Jak niezwykłe kwitnący amarylis!
Amaryllis - odpowiednie nawadnianieAmaryllis - odpowiednie nawadnianie
Co różni się od Amaryllis Hippeastrum?Co różni się od Amaryllis Hippeastrum?
Kwiat amarylis na zdjęciu wygląda niesamowicieKwiat amarylis na zdjęciu wygląda niesamowicie
Dlaczego nie amarylis domu kwitną?Dlaczego nie amarylis domu kwitną?
Przesadzania AmaryllisPrzesadzania Amaryllis
Opieka w domu AmaryllisOpieka w domu Amaryllis
Indoor rośliny z rodziny AmaryllidaceaeIndoor rośliny z rodziny Amaryllidaceae
Piękne amarylisPiękne amarylis
Amaryllis być wygodne w lecieAmaryllis być wygodne w lecie
» » » Gipperastrum Amaryllis lub euharis?
© 2022 ProSadGuru.com