ProSadGuru.com

Powtarzające maliny w funkcji fotograficznych jej uprawy

powtarzające maliny

Byłem rosną powtarzające truskawki siać jej domu w grudniu, a potem sadzonki sadzi się w ogrodzie i w tym samym lato pędów pierwszego zbioru w maju. Kochałam prawie wszystkie lato i jesień święto na truskawkach, że myślałem poważnie o tej możliwości regale najmniej ulubiony malinowym. Przede wszystkim dlatego, powtarzające maliny na zdjęciu wygląda bardzo apetycznie. Zacząłem zbierać materiały do ​​jej uprawy, i to, co się dowiedziałem. Po pierwsze, może ona rosnąć i dają plony w jednym sezonie, podczas gdy zwykłe maliny w pierwszym roku daje pędy, które mają zimę, a dopiero potem będzie żniwa.

Po drugie, powtarzające maliny, nawet pod śniegiem idzie z jagód. Otplodonosivshie gałęzi wiosennych tylko odciąć na poziomie gruntu i zniszczyć. To ledwie dotknięte przez szkodniki jako szkodniki zwykłe maliny nie można zrekonstruować na cyklu rozwojowego jednego roku. Po trzecie, powtarzające maliny nie muszą pokrywać się do zimy, ona zamarza. Te otplodonosivshie gałęzie, które pozostają na zimę, sprężyna zostanie usunięty i zamrozić stały nad niczym. Uprawa maliny powtarzające się, można mieć świeże jagody do 1,5-2 miesięcy w okresie letnim.

Kolejną zaletą jest mała liczba odmian powtarzające pędów i potomstwa, podczas gdy jak zwykle malinowy jako chwast rozprzestrzenia się w całej witrynie. W uczciwości, należy zauważyć, że mała liczba pędów hamuje rozmnażanie. Ponadto, powtarzające odmiany są bardziej wymagający światło, żyznej gleby, ciepła i wilgoci. To porównanie jest jak porównywanie konwencjonalnych odmian i powtarzające truskawki. Te same wady są te same zalety, ten ostatni jest wyraźnie więcej. I dlaczego widzę powtarzające maliny tylko na zdjęciach? Jestem pewien, że ten rok będzie kupić sadzonki, i starają się rozwijać.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Wielkoowocowych odmian malin - najbardziej wysoko wydajnych!Wielkoowocowych odmian malin - najbardziej wysoko wydajnych!
Apetyczny maliny na przystanku Foto w jakiej klasieApetyczny maliny na przystanku Foto w jakiej klasie
Maliny wymagają opiekiMaliny wymagają opieki
Raspberry Penguin - pyszne powtarzające gatunekRaspberry Penguin - pyszne powtarzające gatunek
Powtarzające truskawkiPowtarzające truskawki
Uprawy malin i pielęgnacjaUprawy malin i pielęgnacja
Powielanie powtarzające maliny, zasady i tajemnicePowielanie powtarzające maliny, zasady i tajemnice
Raspberry Diamond - smaczne owoce przed mrozemRaspberry Diamond - smaczne owoce przed mrozem
Raspberry powtarzające - sadzenie, uprawa, pielęgnacjaRaspberry powtarzające - sadzenie, uprawa, pielęgnacja
Szkodniki malinSzkodniki malin
» » » Powtarzające maliny w funkcji fotograficznych jej uprawy
© 2022 ProSadGuru.com