ProSadGuru.com

Uzdrawianie Owoce dzikiej róży

Film: „Żyj zdrowo!” Dzika róża - właściwości użytkowe

Myślę, że każdy wie, że przez długi czas dzika róża była symbolem zdrowia i długowieczności. W dawnych czasach, jak moja babcia powiedziała mi, w Rosji róży zostały uznane za cudowny lek, nawet wymieniane na satyna, aksamit, sobole futra ...

Uzdrawianie Owoce dzikiej róży
Wywar stosowane jako środek wzmacniający, środek wzmacniający, przeciwszkorbutowy, są myte rany zapobiegania zgorzeli. Na naszej stronie znajduje się magiczna roślina, a cała rodzina korzysta z niego. Biodra Rose są niezbędne do życia ludzi, kwasy organiczne, olejki eteryczne i pierwiastki śladowe. Co ciekawe, nasiona mają olej, który zawiera witaminę E, która wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, mięśnia sercowego, jest silnym przeciwutleniaczem. Owoce mają żółciopędny, moczopędny, regulują pracę przewodu pokarmowego.
Zbierz je powinny być od końca sierpnia do października, gdy są jeszcze stałe, ale zostały już zakupione pomarańczowy kolor.

Film: Dzika - właściwości lecznicze

Uzdrawianie Owoce dzikiej róży
Chcę poinformować tych, którzy używają wywary, napary, wziąć je tylko przez rurkę do napojów, koktajli, z powodu długotrwałego lub częstego stosowania jest zepsuty ząb szkliwo.
Ale recepty, które pomagają w leczeniu i profilaktyce różnych chorób.

Uzdrawianie Owoce dzikiej róży
Z zimna posiekane owoce, wymieszać z pokrzywy 2: 1.Zaleyte wrzącej wody, niech to napar, wziąć pół szklanki 2 razy dziennie, dodając miód do smaku. 
Pić multiwitaminy:wymieszać sok z marchwi z wywar z dzikiej róży 1: 1.napitok uzupełnienia niedoboru witamin i minerałów w organizmie. 
I przygotować nalewkę: owies, dzikiej róży, rodzynki Wzmacnia system immunologiczny i oczyszcza organizm.Na 4-5 porcji: 0,5 szklanki owsa, 4 łyżki dzika róża, 2 łyżek rodzynki, 1,5 l. vody.Oves wlać zimnej wody, doprowadzić do wrzenia, nalegają 2 godz. na obrzeżach pieca w temperaturze bliskiej kipeniyu.Zatem ruchu, w wysokiej temperaturze, dodać wzrosła, i nacisnąć wrzenia uzyskując dodatkowe 2 h. gorącego napoju.
Najważniejsze jest to, aby znaleźć czas dla siebie i nie pić tabletki, które traktują jedną, a inny kalechat.Konechno, każdy przepis jest wyjątkowy i przed użyciem należy skonsultować vrachom.No w ogóle nikt nie ma róży vredil.Zdorovya ty!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Dzika różaDzika róża
Dzika niż przydatnych bioder, przeciwwskazaniaDzika niż przydatnych bioder, przeciwwskazania
Dzika róża na zdjęciuDzika róża na zdjęciu
Warto poznać opis dzikiej różyWarto poznać opis dzikiej róży
Rosnące dzikiej różyRosnące dzikiej róży
Lecznicze właściwości dzikiej róży: chorzy i zdrowi ludzieLecznicze właściwości dzikiej róży: chorzy i zdrowi ludzie
Dzika różaDzika róża
Zwalczanie Rhagoletis alternataZwalczanie Rhagoletis alternata
Dzika róża sadzonkiDzika róża sadzonki
I nie może być róża ...I nie może być róża ...
» » » Uzdrawianie Owoce dzikiej róży
© 2022 ProSadGuru.com