ProSadGuru.com

Gatunek najbardziej pachnący wiciokrzew!

Wideo: jak zrobić wina w domu USLOVIYaH.Video №3.Stavim na fermentacji

Od kilku dni w rozkwicie, jednym z najpiękniejszych moich wieloletnich pnączy - wiciokrzew japoński (Lonicera japonica) odmiany „Halliana”.

wiciokrzew japoński

Wideo: najlepsze odmiany wiciokrzewu w spółce ogrodzie "Wiktoria"

Zawsze czekamy na to, słodki świeży zapach jej kwiatów jest daleko i szeroko rozłożone nawet w bezwietrznej pogodzie. Moje okno sypialnia około 6 metrów od ogromnego krzewów w nocy zostawić je otwarte, a pokój jest przekształcana w bajecznym ogrodzie. Zasypianie, czuję się lub Calineczka Fairy Garden. Gatunek ozdobny wiciokrzew „Halliana” odnosi się do deszczu i jest uważana za jedną z najbardziej pachnące!

I ta odmiana jest wspaniała cecha - zmienić kolor płatków. Na początku kwitnienia są białe, później staje się jasnożółty, więdną w czasie kolorze miodowym zakupu.

Wideo: wiciokrzew w projektowaniu krajobrazu

I wiciokrzew ukrywa brzydki mur starego garażu. Ale nie wszystkie, więc trzeba innego ula. Chcę kupić inny rodzaj gruntu i tam. Nie znaleziono gatunki o czerwonawo-różowe i pomarańczowe kwiaty dużo, a wiciokrzewów z niebieskimi lub fioletowymi kwiatami. Zastanawiam się, czy istnieją takie odmiany? Jeśli ktoś wie, powiedz mi nazwę, proszę!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Wiciokrzew koza wiciokrzewWiciokrzew koza wiciokrzew
Wiciokrzew: PielęgnacjaWiciokrzew: Pielęgnacja
Wiciokrzew pomorskiWiciokrzew pomorski
Wiciokrzew serotoniny: wdzięk, piękno, zapachWiciokrzew serotoniny: wdzięk, piękno, zapach
Wiciokrzew, piękno i zapachWiciokrzew, piękno i zapach
Zabezpieczenie wiciokrzewZabezpieczenie wiciokrzew
Wiciokrzew do dekoracjiWiciokrzew do dekoracji
Wiciokrzew sinyWiciokrzew siny
Wiciokrzew ogieńWiciokrzew ogień
Jagodowiec wiciokrzewJagodowiec wiciokrzew
» » » Gatunek najbardziej pachnący wiciokrzew!
© 2022 ProSadGuru.com