ProSadGuru.com

Wawrzyn

Lavrushev

wawrzyn

Zapamiętaj anegdotę o inteligentne i piękne? Clever jednokierunkowa, piękne - do drugiego, wszystkie zwierzęta były rozprowadzane decorously i tylko małpa prowadził tam iz powrotem, pytając: „No, ja rozerwać go co?!” 
Więc mamy - Kwitnienie - jeden parapet przydatna - z drugiej.
Gdzie laurowy? On jest tak szlachetny i arystokratyczny, że pomysł z sąsiedztwa z innymi zwierzętami wydaje się bluźnierstwem ...
Po tym wszystkim, wawrzyn - drzewa jest niczym niezwykłym, że jest samowystarczalny, to jest - zwycięzca z natury, nie za nic, że Grecy zwycięzców głowa ozdobione wieńcami laurowymi - mała dygresja ...
Lavrushev nasze życie mamy osiem lat. Hodowano z nasion moją dziewczyną, odcięty młodą gałązkę, zakorzenione i przedstawił mi młodych „nastolatka”.
Long „obserwował” do domu, nie ośmielając się wzrosnąć do jego pełnego potencjału. Każdego roku na wiosnę starannie opracowała nowy, młody kiełkować, opanowanie przestrzeni. Tak szybko, jak korzeń z łagodnym i drżeniem przekształcony drzewiastych gałązka Lavrushev ustatkować, żyją sobie na parapecie na, wszelkiego rodzaju wykazania, że ​​jego obowiązkiem spełnione. On zadowolony nas co roku, ale tylko jeden z nowych oddziałów. Byłem w nepriveredliv opieki i reaguje na każdy przejaw zainteresowania, uwielbiany chłodny prysznic, po czym wyciągnął do słońca odświeżonych palmowych liści ...
Kilka razy Lavrushev zdobyłem swoje wspaniałe, pachnące liście do celów kulinarnych, ale nie zakapriznichal wytrwale znosił tę stratę, rosła powoli i starannie.
Lavrushev jak podczas rozmowy z nim i pochwały, to truizm znany wszystkim miłośników kwiatów - roślina jest bardzo wrażliwy na siebie uwagę innych ustaw niewidzialną więź między nimi.
Tegoroczna wiosna Lavrushev przeszczepiono do nowego, bardziej przestronnego garnka, a on szczęśliwie opanowaniu nowego domu, natychmiast uwalniając kilka nowych pędów szybko idące w górę i na zewnątrz.
Jako osoba, która uwielbia eksperymentować, postanowiłem, że Lavrushev nie dopuścić do udziału w eksperymencie muzycznym. Nawet w czasach sowieckich byłem w „Technologii wobec młodzieży” magazyn czytać wiadomości, że rośliny rozwijają się lepiej, gdy towarzyszy muzyka, a muzyka ciężka i kakofoniczne uciska je i spokój, mierzone, matematycznie zweryfikowane - można powiedzieć, przyspiesza procesy biochemiczne w komórkach, wszystkie znane cyklu Krebsa. Spośród wszystkich prac najbardziej „trudne” - „Wiosna” z cyklu Vivaldiego „Pory roku”, a następnie przez wszystkich dzieł Bacha, zwłaszcza na fortepianie i klawesynie, koncertów skrzypcowych Mozarta, gitara klasyczna ... .opyat jesteśmy rozproszony przez tekstami ...
Więc Lavrushev z nasion wysianych przez letnich kolorach cały dzień słuchając Bacha i Vivaldiego, błogosławieństwo teraz to nie jest problem - wszechmocny Internet będzie produkować dowolną melodię ... ty zasiał w kiełkujących siewek szybko, w ciągu kilku dni. Lavrushev stojący obok źródła pięknej muzyki, Stary laptop z zainteresowaniem wyciągnął mu swoje liście, wyraźnie lubił ten eksperyment, bo nagle „obudził” pąków i liści młodych zaczęło się rozwijać.
Wydaje mi się, że jedynie Lavrushev błogość z taką szczególną uwagę na jego osobę ... To jest prawdziwy, wyrafinowany i szlachetny charakter!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
WawrzynWawrzyn
WawrzynWawrzyn
Aesculus hippocastanum - rozwijać sięAesculus hippocastanum - rozwijać się
Uprawa wawrzyn w mieszkaniuUprawa wawrzyn w mieszkaniu
WawrzynWawrzyn
Laurel drzewa w domuLaurel drzewa w domu
Laurus dlaczego szlachetny?Laurus dlaczego szlachetny?
Znaczenie Laur dla różnych ludzi w różnych momentach - drzewa laurowe w swoim ogrodzieZnaczenie Laur dla różnych ludzi w różnych momentach - drzewa laurowe w swoim ogrodzie
„Ogrody Rosji” otwiera nowy sezon!„Ogrody Rosji” otwiera nowy sezon!
WawrzynWawrzyn
© 2022 ProSadGuru.com