ProSadGuru.com

W piersi bryła zasilających

Wideo: Drewniane podajnik na cycki

karmniki przed wstrząsamiTo nie ja ty nasiona rozprzestrzenił ziemi! - prawie ze łzami w oczach, krzycząc dziewczynkę. Ushlaya sójka, ledwo wspinaczki w podajniku-house, zjada przeznaczone titmouse, kowalik inne nasiona słonecznika ptak ciekawostki.

Licznik na podajniku usiadł marszcząc Pukhlyak i smutkiem spojrzał na żywność zanika. Przyszła zima, padał śnieg, a głód odczuć. Zróbmy specjalny podajnik na cycki - Zaproponowałem dziewczynie. - A Jay - nie powinna być taka sama dla niej też - wnoszą nic z domu.

Zrobiliśmy bardzo prosty Dokarmianie ptaków. Wzięliśmy kilka szyszek jodły, pokryte ich warstwą masła - gęsto grubo. Potem toczyć w nasionach, dać stagnację oleju i zawieszony na szyszki drutu jako dekoracji na starym bzu.

Pierwszy zauważył sam posiłek Pukhlyak. Poleciał, lekko pomachał skrzydłami i chwytania pazury dole stożka, chwycił dziób pierwsze nasiona. Bon appetit! - śmiejąc się powiedziała dziewczyna. Sledom obdarzył Bogatka, potem drugi, potem Pukhlyak Modra. Pod koniec posiłku przyszedł energiczny Nuthatch i, opierając się głową w dół, też dostał się nasion. Gdy guz opróżnione, sikorki z wielką przyjemnością nie uraczył i masło. Tylko nie powiesić te podajniki na słońcu - powiedziałem do widzenia - a spustowy oleju wraz z nasionami.

Wideo: Bryła-feeder

Siedzący na gałęzi zniechęcony Jay i udawał, że wszystko co nie może jej dotknąć.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Specjalny pokarm dla ptaków zimującychSpecjalny pokarm dla ptaków zimujących
Jak zrobić strojenia karmienia koryta ptakaJak zrobić strojenia karmienia koryta ptaka
Ptaki w ogrodzie: koryto i zima wabikPtaki w ogrodzie: koryto i zima wabik
Znajomość ClarkZnajomość Clark
Karmniki dla ptakówKarmniki dla ptaków
Podstawą wieniec, zarkala, sufitu lub wystroju stożków z rękamiPodstawą wieniec, zarkala, sufitu lub wystroju stożków z rękami
Jak sadzić lobeliaJak sadzić lobelia
Choinka szyszkiChoinka szyszki
20 Świetnych pomysłów karmniki20 Świetnych pomysłów karmniki
8 Pomysły proste karmniki8 Pomysły proste karmniki
» » » W piersi bryła zasilających
© 2022 ProSadGuru.com