ProSadGuru.com

Bukiety mieczyków

Wideo: Mieczyk ze sklepu internetowego Million-Buketov.ru

Bukiety mieczyków

Powiedzieć chronić mieczyk ogród kłopotów. To podoba czy nie, każdy może sprawdzić w praktyce. Ale to nie rośnie mieczyków chroni kłopoty - na pewno!

Film: Piękna mieczyk świat (autor Tatiana Deeva)

Zdałem nocnego ulewny deszcz z wiatrem, a wysokie rośliny spadł w różnych kierunkach. Brzmi znajomo, prawda?

I nie rosną mieczyków pojedynczych roślin. cebulki roślin o różnych kolorach są sadzone w kole. Napęd w centrum PEG. Kiedy mieczyk podciągnąć i wyrzucić łodygi kwiatowe, kojarzy mi się ten osobliwy grono liny.

Wideo: Bukiet mieczyki i lilie słodyczy. słodycze bukiet mieczyków i lilii

Mieczyk w tym przypadku nie rozpadnie się w różnych kierunkach, nawet gdy wiatr jest silny, to dokładnie tak samo jak w wazonie. A te koła, kwiaty mogą zrobić kilka.

Oczywiście, nie każdy posiada duży ogród w kraju. Wiele z nich rosnąć kwiaty wzdłuż chodnika w szopie. Jedną z alternatyw łóżka projektu kwiat w tym przypadku mogą być takie. Na większości torów w jednym rzędzie sadzi astry. Drugi rząd - Mattioli (dziki storczyków). Trzeci rząd - lavatera. W centrum - na „bukiet” z mieczyków.

Video: mieczyk i dalie nie są już w modzie. Co pęczek dać nauczycielowi w dniu 1 września?

bukiety mieczyków

Wcześniej wszystko kwitnie Mattioli, jego zniewalający zapach. Gdy zanika, zrobiło się całkowicie ukryć astry i Lavatera. Ostatni przed asters kwitnienie, kwiaty i niezwykle długi czas. Następnie kwitnących astry, za nimi - mieczyków. Po prostu piękne!

Oczywiście, każdy może marzyć i oferują własną wersję łóżek projekt kwiatowych. Dobre Mieczyki kwitnące mogą tylko nieodkryte tereny słonecznych z wystarczającą żyznej gleby.

bukiety mieczyków

Ja przygotowuje się jesienią, wykopaniu ziemi do głębokości łopatą bagnetowym. Jest on wykonany przez kopanie lub kompostu humus (3-4 kg / m), złożonego nawozu mineralnego. Świeży obornik pod mieczyk lepiej nie robić, ponieważ prowadzi do rozwoju chorób grzybowych.

bukiety mieczyków

Kwiaty odciąć lepiej wczesnym rankiem lub późnym wieczorem, gdy w pełni rozwinąć 2-3 kwiatów. Podczas cięcia nie zapomnij zostawić 5-6 liści do starzenia do cebulek zastępczych. Podlewanie po kwitnieniu, stopniowo zmniejszają: kłącza dojrzewają lepiej w suchej glebie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Przechowywanie w piwnicy mieczykPrzechowywanie w piwnicy mieczyk
Rosnące mieczykRosnące mieczyk
Mieczyk - mały mieczMieczyk - mały miecz
Mój mieczykMój mieczyk
Jak dbać o mieczykówJak dbać o mieczyków
Jak rosną mieczykJak rosną mieczyk
Mieczyk sadzenie, pielęgnacjaMieczyk sadzenie, pielęgnacja
W trosce o MieczykW trosce o Mieczyk
Troska po kwitnieniu mieczykówTroska po kwitnieniu mieczyków
Mieczyk Priscilla - karbowane przystojnyMieczyk Priscilla - karbowane przystojny
» » » Bukiety mieczyków
© 2022 ProSadGuru.com