ProSadGuru.com

Pelargonia na shtambe

Wideo: Szczepienie w shtamb buszu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trzy lata temu otrzymał królewską łodyga Pelargonium, którą od dawna marzył. Ale ile ja za nią nie dbał, kwiat dorastał w jednej łodydze. Nawet po miałem prischipnula, sięgnął w górę, w prawo, teraz dwa blaty.

Dwa lata później, pelargonia wyrósł wspaniały liliowo-fioletowy „Butterfly”. W ciągu miesiąca byłem podziwiania jej kwiaty, ale nagle liście rośliny z jakiegoś powodu zaczął żółkną i całkowicie zniknął.

Nie mogę znaleźć szkodniki na pelargonii. I aby nie stracić kwiat, odciąć górną i zasadził je ponownie. Uwolnienie puli gleby, ziemnych śpiączki o zdrewniałych łodygach (co zostało z pelargonii) stwierdzono żywych korzeni.

Wideo: Szczepienie w rok później krzew shtamb

Ja je sadzić bezpośrednio w ogrodzie pod gruszką. A jak był zaskoczony, kiedy mój sissy wkrótce niech tylko cztery proces i poszedł do wzrostu. I na jednym z oddziałów były pąki.

To był koniec września, a od zimna, ja przeszczepione Pelargonium w garnku i przyniósł go do domu, choć wiedział ryzyka - pąki mogą odpaść. Ale w październiku, kwiat zakwitł ponownie. Pelargonia włączony pni. Dla mnie to było objawienie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Pelargonia w mieszanym klombuPelargonia w mieszanym klombu
Jak dbać o pelargonii?Jak dbać o pelargonii?
Photo Royal pelargonia i pielęgnacji roślin w domuPhoto Royal pelargonia i pielęgnacji roślin w domu
Aby uzyskać informacje o tym, jak rosną z nasion pelargoniiAby uzyskać informacje o tym, jak rosną z nasion pelargonii
Mój kapryśny PelargoniumMój kapryśny Pelargonium
Pelargonia ogródPelargonia ogród
Pelargonia na knotaPelargonia na knota
Pielęgnacja pelargoniaPielęgnacja pelargonia
Rozmnażanie pelargonii plyuschelistnoyRozmnażanie pelargonii plyuschelistnoy
Pelargonia. Kilka faktów z historiiPelargonia. Kilka faktów z historii
» » » Pelargonia na shtambe
© 2022 ProSadGuru.com