ProSadGuru.com

Tsiniya kaktusovidnaya i pielęgnacja

Tsiniya kaktusovidnaya i pielęgnacja

Tsiniya kaktusovidnaya zyskał popularność ze względu na swoją niezwykłą kwitnienia i stosunkowo łatwej obsługi. Pierwsze pąki widać już na początku lata, gdy roślina chronić od przymrozków wiosennych.

kwiaciarnie profesjonalne tsiniya przyciąga jego różnych odcieniach - różowy, kremowy, pomarańczowy. Słynny tsiniya elegancki jasny fiolet. Ale co wybrać różnorodne, potrzebuje odpowiedniej opieki.

rosnące zinnias

Tsiniya, w którym uprawa zależy od wyboru miejsc docelowych korzystne odżywczych oraz przepuszczalnej gleby.

Video: vlogi 31. Moja storczyków, opieki dla niego i wszystkich storczyków VC

Jeśli chodzi o podlewanie powinno być tak, że gleba jest stale wilgotna. Tsiniya Terry również nie zrezygnować z rozdrabniania gruntów, co będzie miało pozytywny wynik. Podlewanie kwiatów, upewnij się, że woda nie wejdzie do jego delikatnych płatków i liści. Nawiasem mówiąc, dużą ilością wilgoci tsiniya karuzeli może cierpieć na mączniaka.

Obfite kwitnienie zależy od regularnego stosowania nawożenia mineralnego. Pożądane jest, aby robić to co 5-6 tygodnie, tak by gleba była wypełniona odżywczych. Również w ziemi, można dodać trochę kompostu.

sadzenie Tsiniya które powinny być przeprowadzone prawidłowo, są zwykle oddzielone od innych roślin, które nie rozmnażają pleśń.

Jak widać, tsiniya, co sprawia, że ​​zdjęcia podziwiać jej piękno, jest uprawiana tylko tyle. Śledź wszystkie podstawowe wymagania, a następnie roślina zakwitnie obficie i rosną na swoich łóżkach, a jako element architektury krajobrazu.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
„Festiwal” Letnie zinnias„Festiwal” Letnie zinnias
„Mój raj utracony”„Mój raj utracony”
Rosnące z nasion ZinniasRosnące z nasion Zinnias
Kwiaty w ogrodzie UtzonKwiaty w ogrodzie Utzon
Tylko kwiatyTylko kwiaty
Delikatny tsiniyaDelikatny tsiniya
Zestawienie takich jednoroczne jako georginotsvetkovaya tsiniyaZestawienie takich jednoroczne jako georginotsvetkovaya tsiniya
Kwiat łóżko jednoroczne - przytulny i miłyKwiat łóżko jednoroczne - przytulny i miły
TsiniyaTsiniya
KosmeyaKosmeya
» » » Tsiniya kaktusovidnaya i pielęgnacja
© 2022 ProSadGuru.com