ProSadGuru.com

Zabezpieczenie: od wyładunków niewymiarowe do wysokiej

Pięknie anonimowa zastąpić płoty i mury pomoże żywopłot, z rękami do tworzenia nie jest tak trudne. We współczesnych szkółkach można wybrać rośliny z minimalnej konserwacji, tylko od czasu do czasu mają specjalne nożyczki do kształtu, bez martwienia się o dalszą dekoracyjną „zielonej” ogrodzenia. Jeśli roślina kolczaste krzewy berberysu, które rosną nieprzekraczalny zasłonę z zewnątrz.

zawartość:

  1. Od wyładunków niewymiarowe do wysokiej
  2. Wymiana starego ogrodzenia efektowne krzewy
  3. Budowa zielonych żywopłotów Loach
Żywopłot z berberysu

Żywopłot z berberysu

Do budowy ściany malowanie pędzlem winogrona dziewczynki, roślin iglastych, wszelkiego rodzaju pnącza, wiciokrzew, starszy pies, róża, etc. Wbrew opinii zrównoważonego konstrukcji zabezpieczających przy domku jest dostępny nie tylko do południa. znaleźć odpowiednią kulturę, tylko trzeba dać mu odpowiedniej opieki dla uprawy krzewów i bocji w każdym regionie.

Od wyładunków niewymiarowe do wysokiej

Wszystkie rodzaje żywopłotów można podzielić na 3 grupy:

  1. Mała wysokość ogrodzenia i 1M głównie funkcję ozdobną, są one wykorzystywane do wzrokowej części lub stref zwalniania trasy. Sadzenie wygląd bardziej estetycznie niż ogrodzenia doskonale pasuje do projektowania krajobrazu. Do ich budowy wykorzystywane są krzewy porzeczki, bukszpan, berberys. Ważny czas, aby wyciąć rośliny, uniemożliwiając im rosnąć i zakłócić ogólną koncepcję.
  2. Średnie żywopłoty wysokość w tym kraju nie jest mniejsza niż reprezentacyjny niewymiarowe. Na wysokości mogą rosnąć od 1 do 1,5 m. W przypadku gleb gliniastych obszar, należy kupić chubushnik irgu i krępy. Na glebach piaszczystych zakorzenić Saskatoon i pigwy, miotłę Dyer i miotła i sosnowe redstaviteli. Jeśli lubisz Tui i metraż do wyładunku istotne, można kupić kilka ulubione przedmioty i wdrożenia sadzonki reprodukcji żywotnika.
  3. Na budowę dużej wysokości ogrodzenia dekoracyjne 1,5, można użyć winogron dziewczynki, lipa drobnolistna, świerk, irga, wierzba, akacja, jesion, liliowy. Najważniejsze poprawnie odebrać rośliny, odpowiednio przygotować grunt oraz do zapewnienia właściwej opieki. Na Zachodzie, jest praktycznie niemożliwe do spełnienia Głuchych ogrodzenia: ogrodzona żywopłotów 1,5-2 m wysokości ozdabia To ulice i kształt roślina nie musi mieć ścisłe parametry geometryczne .. Imponujący wygląd i owal piramidalnej lądowania.

Wysokość ogrodzenia dekoracyjne powinny być wybrane w oparciu o ich potrzeby funkcjonalnej. grządki strefy i drogi odpowiedniej wysokości roślin 0,5-0,7 m. Obejmują chubushnik „karłowatych” step Ling, piasku i wiśniowy, fioletowy miotły. Jeśli jesteś zaznajomiony Pelargonia rośnie z nasion, Nie przygnębiające opieki dla roślin, sadzenie tych przypadkach krawężników nie dostarczać kłopotów.

Przykłady poprawy jest w filmie.

Chronić strefie podmiejskiej od hałasu, wiatru, wścibskich oczu pomóc wieloletnia wysokość żywopłotu 2 m i więcej. Przeznaczyć oddzielną kategorię roślin pnących, jak dla ich pomyślnego rozwoju wymaga szczególnego wsparcia w postaci siatki mesh, drewniane pikiety.

Powrót do spisu treści

Wymiana starego ogrodzenia efektowne krzewy

Jakość gleby jest kluczowa. Młode siewki zyska wysokość szybko jeśli oni przygotować najbardziej żyzną glebę. Jeżeli gleba w miejscu osuszony, musi najpierw dokonać nawozów. Są one mieszane z glebą zostać wykopanym z dołu do lądowania. Głębokość ich średnia wynosi 50-70 cm (w zależności od wielkości sadzonek). Jeżeli gleby gliniaste lub nisko położonych części wymagane jest przygotowanie dna rowu odpływowego piasku lub pokruszony warstwa cegieł 10-15 cm. Gleba wydobyty z wykopu, zmieszane z kompostem popiołu (100 g w każdej docelowej dołu) nawozu. Należy zauważyć, że iglaki nie tolerują obornika i ogrodzenia z krzaka z przyjemnością będą przyjmowane w rozwoju podczas dokonywania tego opatrunku.

Sadzonkę lekko obniżony w przygotowanym otworze, posypać pozostałą gleby, tak aby nie spowodować utratę. Aby być bezpiecznym, można jechać udziały i związać je do roślin, dopóki nie są przyzwyczajeni. Wiek sadzonki zakupione dla terenu działki powinny być 2-4 lat w zależności od odmiany. Sadzenie zabezpieczenia wiosną i jesienią może być przeprowadzane w jednym rzędzie, dwa lub trzy. Między uprawami karłowate sadzonki trzeba zostawić co najmniej pół metra do wysokich instancji wymaganych odstępach nie krótszych niż jeden metr.

Jeśli chcesz, aby ozdobny płot szeroka i gruba, warto sadzić krzewy w 2 rzędach w szachownicę.

Zimozielone żywopłoty w pierwszym roku będzie musiał regularnego podlewania, pielenie i rozluźnienia gleby. Od zapłodnienia został już wykonany, pod koniec sezonu możemy ograniczyć stosowanie nawozów fosforowych i potasowych. Wiosną może być wykorzystany do nawożenia azotem i organicznych.

Powrót do spisu treści

Budowa zielonych żywopłotów Loach

żywopłoty kwitnące

żywopłoty kwitnące

Nie ma innego sposobu, aby stworzyć bogate zielone ściany - jest sadzenie roślin pnących wzdłuż ogrodzenia. Zaletą tej metody jest to, że rośliny są szybko zyskuje wysokość, do połowy lata, można cieszyć się piękną malowniczą ogrodzenia. Takie rozwiązanie jest szczególnie dobra dla trudnych warunkach syberyjskich, gdzie lato jest stosunkowo krótki i długi puszysty do uprawy przekształconej procesu.

Piękny rośnie żywopłot uzyskane z bluszcz, róże wspinaczkowe, powój, fasoli ozdobne. Na zacienionych miejsc do wyboru wiciokrzew i bluszcz, wspinaczka Hortensja, dla obszarów stale pod słońcem, pasuje winogron i chmielu dziewczynki. Skuteczny dodatek służyć kwitnienie Powojnik (z nasion siewek lub sadzonek). Przed sadzeniem, gleba powinna być wykopany rozcieńczyć żyznej gleby, dodawać nawozy organiczne, próchnica. Rośliny posadzone nasiona lub sadzonki po średnia temperatura będzie przekraczać + 15 ° C

Winorośl, chmiel, bluszcz i mogą być sadzone w regionie 30-50 cm, a kwitnące wiciokrzewu rurkowe - 1-1,5 m.

Jeśli zdecydujesz się na stworzenie ogrodzenia w kraju własnymi rękami z mieszanymi lądowań, winogrona dziewczynki nie powinny być sadzone więcej niż 3 sztuki na metr. To może być traktowane jako podstawa, a także dodatkowy drzewko wybrać kammpsis rozbudowie zakładu za każde 3 m. winogrona szybko tworzą zieloną masę i trąbce w roku docenią jego niezwykłe kolory. Opieka będzie podlewanie, ubieranie, podwiązkę do podpór we wczesnych latach wzrostu, okresowego przycinania.

Jeśli wiecznie zielone żywopłot stworzy wysokie rośliny powyżej 1 m nie są warte zakupu. Są one trudne do zakorzenić, nie może być utrata materiału rozmnożeniowego. Do sadzenia wzdłuż toru, można wybrać herbacianych róż. Z nich miał doskonałą różowy uliczkę, a następnie kwiaty do bukietów. W razie potrzeby, nawet czarne porzeczki można wyposażyć ogrodzenia dekoracyjne dla stref terytorium. Wariacje na poprawę wielu, główny treat twórczy przyczyny.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Niesamowite berberysu w ich domku letniskowym (wideoNiesamowite berberysu w ich domku letniskowym (wideo
Zabezpieczenie jaśminuZabezpieczenie jaśminu
Zabezpieczenie wiciokrzewZabezpieczenie wiciokrzew
KwaśnicaKwaśnica
Dokonywanie płot domekDokonywanie płot domek
Odmiany pomidorów na otwartym terenie: gatunek niewymiarowe i ich zaletyOdmiany pomidorów na otwartym terenie: gatunek niewymiarowe i ich zalety
Zabezpieczenie: nie tylko upiększają, ale również w celu ochronyZabezpieczenie: nie tylko upiększają, ale również w celu ochrony
Jak rośnie żywopłot w kraju?Jak rośnie żywopłot w kraju?
Każdy ogród płotKażdy ogród płot
Niesamowite piękno berberysu krzew w ogrodzieNiesamowite piękno berberysu krzew w ogrodzie
» » » Zabezpieczenie: od wyładunków niewymiarowe do wysokiej
© 2022 ProSadGuru.com