ProSadGuru.com

Jak zrobić ciekawy plac zabaw: pomysły i kursy mistrzowskie

Właściciele zagrody uchaske często szukają odpowiedzi na proste pytanie, jak zrobić plac zabaw dla dzieci w kraju na własną rękę, aby to wygodne i bezpieczne? Ważne jest, aby budować nie tylko miejsce do zabawy i rozwijania i całkowicie odpowiedni do wieku i hobby dzieciak gra terytorium. Wszystkie elementy i materiały muszą być trwałe, bezpieczne, łatwe w czyszczeniu. wiedząc, jak zrobić łóżko z rękami, nie można się martwić o estetykę i komfort, dobry czas z dziećmi.

plac zabaw dla dzieci własnymi rękami

Miniaturowy piaskownicy z grządki

Zbierając pomysły na poprawę, nie możemy zapominać o bezpieczeństwie. The Essential Guide do organizacji przestrzeni do gier:

 1. Wszystkie wzory są skonstruowane zgodnie z charakterystyką wiekowych dzieci. Dla dzieci 2-5 lat rozmiar piaskownicy powinna odpowiadać wysokości 1,7 * 1,7 m, wysokość zjeżdżalnie i huśtawki nie są zadowoleni z powyżej 1,5 m, jeżeli dziecko ma 6-8 lat, następujące parametry projektowe: wysokość zjeżdżalnie i huśtawki -. 2,5-3,5 m, wzrost wielkości obszaru izolowanego z każdej strony na 0,5 m.
 2. Wszystkie podpory pogłębienie w ziemi na 0,5 metra lub więcej. Wszystkie elementy drewniane są dobrze wypolerowane i pokryte farbą lub lakierem, ważne jest, aby wykluczyć obecność ostrych zakrętów.
 3. Podkład słabe darń lub dowolna odpowiednia powłoka syntetyczna. Jeśli zastanawiasz uprawy petunii z nasion, róże i piwonie hodowlane, mogą być wykorzystywane do całkowicie zaprojektować witrynę.
 4. Część placu zabaw powinny być ukryte w półcieniu. Jeśli nie jest to możliwe, można umieścić duży jasny parasol lub domowej roboty namiot.

Który znajduje się na stronie?

Plac zabaw w kraju własnymi rękami tworzone w dowolnym stylistycznej wydajności. Zawsze należy zacząć od wyboru idei i miejsc w okolicy, sporządzanie planu. Idealne miejsce dla obiektu - otwarta przestrzeń wokół zieleni podwórko. budynki gospodarcze, garaże, warsztaty, a więc lepiej umieszczone dalej od dzieci. Do gry wieczorem powinny być zainstalowane oświetlenie uliczne, muszą obejmować całą przestrzeń gry.

Video: Pomysły na ogród - ciekawe artykuły z doniczek

Główne elementy placu zabaw to:

 • Lokomotywa z bali

  Lokomotywa z bali

  Planuje rozmieszczenie placów zabaw, można zwrócić uwagę na różnego rodzaju huśtawki: tradycyjne z siedzibą na łańcuchach lub linach, karuzela, huśtawki i wiele więcej. Huśtawki mogą odebrać swoje ręce lub kupić gotowe. W sprzedaży są różne warianty konstrukcji bezpiecznych materiałów. Zaleca się przygotować, ponieważ są trwałe, nie potrzebują stałej konserwacji i malowania. Do instalacji ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce, biorąc pod uwagę amplitudę drgań i bezpieczeństwo. Minimalna odległość do istniejących elementów gry - 2 m dla starszych dzieci można dodatkowo umieścić huśtawka-leżaki z ochrony przed ostrym słońcu.. Takie wygodne miejsce mają sympatię nie tylko ucznia, ale także jego rodziców.

 • Pojazdy do gier w postaci maszyn, rakiet lub samolotów są zawsze priorytetem u dzieci. Mogą zmontować własną rękę ze złomu lub kupić, zainstalować platformę wszędzie, wyposażony w ławki, interesującym świetle.
 • Domki dla dzieci - ulubione miejsce wśród bawiących się dzieci, które można zorganizować różnorodne kształty i rozmiary. Pre jest lepiej wyjaśnić dziecku, jaki rodzaj domu chciał dostać prezent. Budynki mogą być bajki, umieszczone na drzewach, zamek na nodze lub kabiny, ciekawe warianty ze zjeżdżalniami i drabiny. Design może zbierać materiału pozostałego po naprawie, masz niedrogie, praktyczne i piękne.
 • Piaskownica - niezbędny atrybut gier dla dzieci, można to zrobić z otwartym i wygodne schronienie. drewniane deski, wykorzystywane do produkcji opon, piłowania kłód lub pniach. Można kupić gotowy projekt i wypełnić go z przesianej piasku. Dokonać zabaw własnymi rękami i każdy może, lekcje mistrzowskie można zobaczyć w filmie.

Wideo: Letni domek dla dzieci - ciekawy pomysł

 • Witryna w kraju własnymi rękami w sezonie letnim może być wyposażona w basen dla małych dzieci. Nie jest konieczne, aby wykopać dziurę za nim i wyposażyć kosztowny projekt dla dzieci słodkie jest w porządku i bezpieczne nadmuchiwany basen.
 • Pole gry może być wyposażony w dużą liczbę sprzętu sportowego, który będzie interesujący dla dzieci w każdym wieku. Zamontowane drabiny, drabinki, pierścień koszykówka, poziome paski. Obok odpowiedniej powłoki będzie wyglądać gra łóżka wykonane z opon w formie żółwia, królika, misia lub firedrake.

Realizacje desek Piaskownice

Piaskownica jest zbudowany własnymi rękami nie tylko drewna, ale również wszelkich materiałów pod ręką. Korzystne patrzeć w postaci modelu łodzi z kierownicą, jasny kraba lub smoka. Aby utworzyć prostą drewnianą konstrukcję będą wymagane:

 • 4 heblowane deski 2 m każdy,
 • śruby,
 • piła,
 • impregnacja drewna i jasnych kolorach.

Pierwsza płyta powinna być szlifowana, zebrać je z kwadratu lub prostokąta, mocowana za pomocą śrub. W celu ochrony drewna przed wilgocią i owadów, zaleca się, aby wstępnie impregnowane środkiem odkażającym. Gotowy piaskownicy mogą być malowane w różnych kolorach, można wyciągnąć żadnych wzorów lub fantastyczny charakter. Czas na montaż zajmuje tylko 40 minut. Przygotowanie piasek powinien mieć maksymalną uwagę, a także bezpieczeństwo całej konstrukcji. Piasek powinien przyjąć karę, musi być przesiany w celu usunięcia jakichkolwiek dużych wtrąceń i zanieczyszczeń.

master class na budowli można zobaczyć w filmie.

Jak zrobić własnymi rękami piaskownicy z baldachimem? Zasadą może być, jak w pierwszym przykładzie wykonania, struktura jest uzupełnione tylko silne podporach, połączonych listew drewnianych. Odbywa się to tak, aby utworzyć małą rampę (do wody deszczowej będzie toczyć poza piaskownicą), a następnie wyciągnął top trwały namiot.

Zajmuje bardzo mało wyobraźni, materiały złom i wolnego czasu pojawiać atrakcyjny plac zabaw w kraju. Dowolny budynek, wykonane z miłością, dzieci będą tylko radość, dlatego zachęcamy, aby dostać się do pracy!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ogród gruntu: obszar wejście, miejsce do siedzenia, alpine slajdówOgród gruntu: obszar wejście, miejsce do siedzenia, alpine slajdów
Piaskownica dla dzieci z ich rąkPiaskownica dla dzieci z ich rąk
Dzieci w tym kraju zrobić w ogrodzie?Dzieci w tym kraju zrobić w ogrodzie?
8 Pomysły na dekorowanie kącik dla dzieci w kraju8 Pomysły na dekorowanie kącik dla dzieci w kraju
Dokonywanie działce: projektowanie i budowę placu zabaw dla dzieci na swoim ogrodzieDokonywanie działce: projektowanie i budowę placu zabaw dla dzieci na swoim ogrodzie
Pozostawiać dziecka samego: bezpieczne gry w miejscuPozostawiać dziecka samego: bezpieczne gry w miejscu
Plac zabaw dla dzieci własnymi rękamiPlac zabaw dla dzieci własnymi rękami
Plac zabaw dla dzieci własnymi rękamiPlac zabaw dla dzieci własnymi rękami
Jak zbudować piaskownicę dla dzieci z rękami?Jak zbudować piaskownicę dla dzieci z rękami?
Plac zabaw dla dzieci własnymi rękamiPlac zabaw dla dzieci własnymi rękami
» » » Jak zrobić ciekawy plac zabaw: pomysły i kursy mistrzowskie
© 2022 ProSadGuru.com